Zaloguj się, aby obserwować  
Merr123

Season Pass nie dla Edycji Kolekcjonerskich Bioshock''a: Infintie

10 postów w tym temacie

Tak jak wyżej.

Osoby które zamówiły edycje Premium i Songbird, w przeciwieństwie do osób które zamówiły edycje podstawowe nie otrzymają darmowego Season Pass''a.

Informuje o tym jako iż żadne media nie podają tej informacji.

Jedynym sklepem który się tym przejmuje jest pewnie sklep na U.
Na Fejsbukowym profilu napisano iż będą walczyć o Season Passy dla edycji kolekcjonerskich.

Nagłośnijcie sprawę różnie na innych forach, a jeśli przeczyta mnie jakiś redaktor Gram.pl niech napisze o tym na stornie głównej.

Niech osoby które płacą więcej, niech nie dadzą się wydymać przez Cenege.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Podbijam temat. Idiotyczna decyzja Cenegi. Kontaktował się ktoś bezpośrednio z kimś z muve.pl ? Może to niedopatrzenie podobnie jak z brakiem artbooka w kolekcjonerkach, które zostanie usunięte?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oficjalne stanowisko Cenegi:
"Season Passy będą dotyczyły również edycji kolekcjonerskich. Będą we wszystkich edycjach. W wersjach standardowych, season passy znajdą się w pudełku z grą. W przypadku edycji kolekcjonerskich będą wysyłane pocztą elektroniczną. (Mowa tu o wydaniach pudełkowych)"

Sprawa rozwiązana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.02.2013 o 12:43, Kraju napisał:

Oficjalne stanowisko Cenegi:
"Season Passy będą dotyczyły również edycji kolekcjonerskich. Będą we wszystkich edycjach.
W wersjach standardowych, season passy znajdą się w pudełku z grą. W przypadku edycji
kolekcjonerskich będą wysyłane pocztą elektroniczną. (Mowa tu o wydaniach pudełkowych)"

Sprawa rozwiązana.


A to dziwne, bo na forum muve na pytanie czy będzie darmowy SP do edycji kolekcjonerskich nowego Bioshocka dostałem odpowiedź, że "Season Pass darmowo dodawany jest tylko do podstawowych wersji pudełkowych."

http://forum.muve.pl/thread/bioshock-infinite

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Też o tym wczoraj czytałem, ale najwidoczniej muve dostało tylko wytyczne odnośnie zwykłej edycji, a Cenega postanowiła, że do każdej będzie dołączany season pass.Niemniej słowo się rzekło, więc po premierze będzie można w razie czego domagać się sp do każdej edycji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.02.2013 o 13:43, Kraju napisał:

Też o tym wczoraj czytałem, ale najwidoczniej muve dostało tylko wytyczne odnośnie zwykłej
edycji, a Cenega postanowiła, że do każdej będzie dołączany season pass.Niemniej słowo
się rzekło, więc po premierze będzie można w razie czego domagać się sp do każdej edycji.


Dobrze wiedzieć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.02.2013 o 13:25, Merr123 napisał:

Jedynym sklepem który się tym przejmuje jest pewnie sklep na U.
Na Fejsbukowym profilu napisano iż będą walczyć o Season Passy dla edycji kolekcjonerskich.

Rozumiem, że masz na myśli Ultimę, prawda? :)

@Kraju
Mógłbyś podać źródło oficjalnego stanowiska Cenegi, iż dodają "Season Pass" nawet do kolekcjonerek? Na stronie http://www.cenega.pl/ nie ma żadnej informacji o tym. Dzięki. :)

EDIT: Kraju, już nie musisz podawać źródła. Na Muve.pl podmieniono karty produktów edycji kolekcjonerskich. Są do nich dodawane "Season Passy". Oto dowód:

http://muve.pl/pages/search?query=Bioshock

Ciekawe tylko, czy inne sklepy oferujące kolekcjonerki też będą oferowały darmowe "SP" w swoich zestawach...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.02.2013 o 12:25, Lord_Wojny napisał:

Podbijam temat. Idiotyczna decyzja Cenegi. Kontaktował się ktoś bezpośrednio z kimś z
muve.pl ? Może to niedopatrzenie podobnie jak z brakiem artbooka w kolekcjonerkach, które
zostanie usunięte?


Skad info ze w naszym wydaniu EK nie bedzie art bookow?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.02.2013 o 15:44, Jarden napisał:

> Podbijam temat. Idiotyczna decyzja Cenegi. Kontaktował się ktoś bezpośrednio z kimś
z
> muve.pl ? Może to niedopatrzenie podobnie jak z brakiem artbooka w kolekcjonerkach,
które
> zostanie usunięte?

Skad info ze w naszym wydaniu EK nie bedzie art bookow?


artbooki ostatecznie będą. Po prostu nie było ich wyszczególnionych w opisie zawartości kolekcjonerek, napisałem maila do muve z zapytaniem o co chodzi, a ci odpisali, że należy się sugerować opisem produktu a nie zdjęciem o charakterze poglądowym, ergo artbooków nie będzie. Napisałem więc do gram.pl, tutaj dużo konkretniejszy koleś odpisał mi że kontaktował się bezpośrednio z przedstawicielem Cenegi, i artbooki będą w kolekcjonerkach w każdym sklepie. I faktycznie, w tym samym dniu zmienił się opis produktu na muve, i artbook wskoczył na swoje miejsce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować