Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Poznajcie After Reset, klasycznego postapokaliptycznego RPG-a w stylu Fallouta

25 postów w tym temacie

Dosłownie kilka godzin temu ukończyłem pierwszego Fallouta i bardzo mi się podobało. Tak więc gdy już uporam się z F2, to pewnie będę wyczekiwał After Reset, tuż obok Numenery.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Kolejny projekt w post apo. Ile to już ich ostatnio ogłoszono?

To nieistotne. Istotne jest ile z nich bedzie dobrymi grami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> izometryczne rzuty wyglądają super

Zgadzam sie.

Mnie brakuje gry post-apo z izometrycznym rzutem a''la fallout, bardzo rozbudowanej, z high def obrazem (jaki by on nie byl).


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.02.2013 o 20:38, ManweKallahan napisał:

Dosłownie kilka godzin temu ukończyłem pierwszego Fallouta i bardzo mi się podobało.
Tak więc gdy już uporam się z F2, to pewnie będę wyczekiwał After Reset, tuż obok Numenery.


To jeszcze F2 (lepszy) i F:Tactics (tez fajne:>)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wygląda i brzmi to wszystko bardzo zachęcająco :) Trzymam za twórców kciuki bo z opisu wygląda na to, że stoi przed nimi nie lada wyzwanie.
Przypuszczam, że w miarę upływu czasu zrewidują to co zapowiadają, ale mam nadzieję, że pod kątem mechaniki i fabuły faktycznie będą celować w poziom Falloutów. Oby oby...
Koncepty wyglądają bardzo fajnie i klimatycznie, tak falloutowo właśnie, muzyka też przywodzi na myśl dzieło Interplaya.
No zobaczymy. Życzę szczęścia i powodzenia :) Jeśli gra będzie taka jak się zapowiada, to na pewno ją zakupię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Problem w tym, że zawsze dużo się obiecuje przyrównując grę do największych klasyków, a finał z reguły jest taki sam - rozczarowanie. Choć z drugiej strony, jeśli to są zapaleńcy, którzy sami spędzili setki godzin w wirtualnym świecie, to kto wiem... może coś jednak z tego będzie. Tym bardziej, że chyba nie są poganiani przez żądne pieniędzy wydawnictwo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Trochę bym zmodyfikował tytuł artykułu. Zaznaczyłbym, że w stylu Fallout 1/2 bo ktoś może mylnie skojarzyć F3 np i olać sprawę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.02.2013 o 11:36, Killyox napisał:

Trochę bym zmodyfikował tytuł artykułu. Zaznaczyłbym, że w stylu Fallout 1/2 bo ktoś
może mylnie skojarzyć F3 np i olać sprawę :)

Wystarczy, że osoba zainteresowana wejdzie w artykuł i sama się przekona, o który fallout chodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.02.2013 o 11:36, Killyox napisał:

Trochę bym zmodyfikował tytuł artykułu. Zaznaczyłbym, że w stylu Fallout 1/2 bo ktoś
może mylnie skojarzyć F3 np i olać sprawę :)


Tytuł jest dobry, bo F3 nie jest klasycznym RPG, klasyczne RPG to Baldursy i inne tego typu gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No ładnie nie powiem, powrót do korzeni gatunku nie ukrywam bardzo mi tego brakowało, jeśli będzie choć w połowie tak dobra jak F2 to na pewno znajdzie się na mojej półeczce:D Teraz tylko czekać na efekt

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wygląda zachęcająco. Co prawda design jakiś taki bez wyrazu i indywidualnego sznytu, ale idea rozgrywki zapowiada się całkiem zacnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować