Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

FIFA 14 na PlayStation 4 w ofercie Amazonu

6 postów w tym temacie

Mateusz Stanisławski

Worek z głośnymi grami zmierzającymi na sprzęt następnej generacji jest coraz śmielej otwierany. Właśnie wpadliśmy na kolejny trop, który sugeruje, że FIFA 14 pojawi się nie tylko na pecetach i obecnych konsolach, ale również PlayStation 4.

Przeczytaj cały tekst "FIFA 14 na PlayStation 4 w ofercie sklepu Amazon" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

FIFA 13 na PS3 chodzi tragicznie. Wolne symulacje, bardzo długie wczytywanie się samej gry jak i loadingi trwają koszmarnie długo w stosunku do tego co jest na PC. Na PS4 na pewno będzie chodzić wyśmienicie i w końcu będzie porządny port na nasze komputery stacjonarne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.02.2013 o 17:29, Isdead napisał:

FIFA 13 na PS3 chodzi tragicznie. Wolne symulacje, bardzo długie wczytywanie się samej
gry jak i loadingi trwają koszmarnie długo w stosunku do tego co jest na PC. Na PS4 na
pewno będzie chodzić wyśmienicie i w końcu będzie porządny port na nasze komputery stacjonarne.

Może masz coś z PS3 nie tak? Zjechany laser? :} U mnie wszystko działa wporzo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Riddl3r,
Po prostu widzę różnicę. Na PC to "rachu, ciachu" i jest, a na PS3 to pare minut wczytywania. Na PC to to nawet nie można zagrać w gierki przed meczem (te treningowe), a na PS3 spokojnie można w nie pograć.

Może masz rację, bo moja PS3 ma pare latek, ale i tak najważniejsze, że Gameplay śmiga.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W ogóle zauważyłem gorsze tekstury nie tylko względem PC, ale nawet X360. A wczytywanie... przez głupią niemożność zainstalowania na dysku w przypadku PS3.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować