Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Pierwsze informacje o Assassin`s Creed IV: Black Flag

53 postów w tym temacie

W sumie to zapowiada się ciekawie chociaż wolał bym asasyna na dzikim zachodzie no ale to by było chyba trudne do zrobienia.Już nie mogę się doczekać następnych informacji i może jakiegoś info o edycjach kolekcjonerskich ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Dzięki, ale już grałem w drugiego Risena... :P

Problem w tym, że w Risenie nawet nie mogłeś sterować statkiem... Mimo wszystko druga część Risena mi się podobała, gdyby posiadała takie bitwy morskie jak Assassin''s creed III to byłoby to dla mnie arcydzieło no i jeszcze jakieś trudniejsze walki z bossami...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To dopiero pierwsze informacje więc nie ma się co zbytnio podniecać ale znając możliwości i umiejętności ubisoft możemy liczyć na "smaczny kąsek".
Mimo wszystko jestem lekko zawiedziony bo miały to być czasy "nie ruszane do tych czas",
zobaczymy efekty.
;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Akurat bitwy morskie były w AC3 naprawdę niezłe. Jeżeli dopracują ten element i skupią na nim rozgrywkę to może w końcu seria dozna jakiegoś większego odświeżenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Znów Amerykanie i pra pra przodkowie ? Naprawdę nie ma nic innego ! Ubisoft naprawdę powinien zatrudnić kogoś z kompetencjami.. Niedobrze mi się robi..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Angry Joe się ucieszy, bo w recenzji trójki wyrażał nadzieję, że ktoś skopiuje schemat bitew morskich z trójki i zrobi na podstawie tego osobną grę. Oczywiście biegania po lądzie i znanej z poprzednich części rozgrywki tez na pewno sporo tu będzie, ale myślę, ze bitwy morskie będą miały znacznie większe znaczenie niż w trójce.

Może pierwszy raz od czasu dwójki będę miał frajdę także z rozgrywki a nie tylko z poznawania fabuły, bo szczerze mówiąc, to tylko to zmusiło mnie do przejścia Brotherhooda, Revelations i trójki. Z dwoma "dodatkami" do dwójki to przynajmniej poczekałem aż staniały, ale trójkę kupiłem niedługo po premierze, bo chciałem zobaczyć jak skończy się wątek Desmonda, który obiecali w tej części zakończyć (myślałem, że wraz z nim zakończy się cały wątek w teraźniejszości, a tu zonk).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.02.2013 o 21:25, Darkstar181 napisał:

Hmm...
Ale ja mam Risena 2 już :/
Nie no, tak serio to fajne klimaty, ale tutaj właśnie bardziej pasowałby gatunek gry
RPG, a nie platformówki.


Jak już ktoś pisał, " Risen 2 " nie oferuje sterowania statkiem i bitew morskich, to jedna z wad tej gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Klimat dobry, aczkolwiek wolałbym żeby to jednak były pokazane dzieje Egiptu, Japonii czy Rosji. Co do głównego bohatera to nie pasuje mi za bardzo, że będzie przodkiem Haythama (oby fajnie powiązali tę historie właśnie z nim). Widać, że spodobał im się motyw, który był w 3 ze statkami, bo te bitwy były świetne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy seria nie straci swojej tożsamości. Jasne, ważne że nie stoją w miejscu i wprowadzają jakieś innowacje, tylko nie wiem czy to idzie w dobrą stronę. Myślę, że więcej osób ucieszyłoby się na rozwinięcie elementów skradankowych, których to praktycznie nie ma. Obawiam się, że więcej czasu spędza się w otwartej walce niż przekradaniu się między strażnikami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Eh zrobią z serii coś jak FIFA... nie nauczą się, że najlepsze to co niedopowiedziane, kapitalizm to porażka, trzeba wszystko eksploatować do ostatniego grosza jaki ludzie będą chcieli za to zapłacić...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.02.2013 o 21:52, Szw3dzik napisał:

Zapowiada sie tragiczna czesc na poziomie AC III


To super, bo trójka jest dla mnie najlepszą częścią serii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.02.2013 o 21:49, MKRaven napisał:

Eh zrobią z serii coś jak FIFA... nie nauczą się, że najlepsze to co niedopowiedziane,
kapitalizm to porażka, trzeba wszystko eksploatować do ostatniego grosza jaki ludzie
będą chcieli za to zapłacić...


Pisałem już o tym wielokrotnie - ciężko krytykować firmę, że chce zarabiać dużo kasy :) Podejrzewam, że coś zmienią albo wstrzymają się z AC na jakiś czas kiedy sprzedaż spadnie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować