Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Koniec płatnych turniejów w Guild Wars 2

13 postów w tym temacie

Małgorzata Trzyna

ArenaNet ogłosiło, że wraz z dzisiejszą aktualizacją płatne turnieje zostały zastąpione przez turnieje otwarte dla wszystkich, ponieważ nie są już potrzebne po wprowadzeniu statystyk i nowego systemu dobierania przeciwników.

Przeczytaj cały tekst "Koniec płatnych turniejów w Guild Wars 2" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@papryk - Kwestia gustu :P Dla mnie to najlepsze PvP tego typu w MMO (nie wliczam tu open world PvP w różnych grach), bo nie ma grindowania gearu i każdy ma szanse już od początku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

dokladnie. lepszy (bardziej skillowy) pvp byl w gw1. to nie kwestia gustu tylko fakty.
Zdenio grales w gw1? I co takiego super jest w pvp w gw2?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

PvP w GW2 jest dobre, ale jest słabo rozbudowane. 5-6 map, 1 najbardziej podstawowy tryb? Bez rankingu? Straszna bieda, jakby za pvp wzięli się 6 miesięcy przed premierą.....(może tak było, a wcześniej był tylko koncept). Dopiero teraz dojdzie ranking, więc będzie jakiś cel tych rozgrywek i prestiż. Mi też bardziej podobało się pvp w GW1 z GvG na czele, ale cóż. Liczę tylko, że wraz z dodatkami dojdą jakieś nowe arenki(typu HA), nowe mapy i tryby do spvp, a rozgrywka stanie się bogatsza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.02.2013 o 09:27, Zdenio napisał:

@papryk - Kwestia gustu :P Dla mnie to najlepsze PvP tego typu w MMO (nie wliczam tu
open world PvP w różnych grach), bo nie ma grindowania gearu i każdy ma szanse już od
początku.


jest niezbalansowane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

nie dosc ze jest niezbalansowane bo dominuja bunkry guardiany i double dagger elemy, to jeszcze jest mala roznorodnosc w buildach, skillach, do tego bezplciowe zbugowane traity....tak jak kolega wyzej napisal, pvp w tej grze wyglada jakby sie wzieli za nie 6 miesiecy przed premiera.

a jak sie chwalili e-sportem przed premiera...nie wiem czy smiac czy plakac teraz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.02.2013 o 09:30, SiDi napisał:

Najlepsze pvp to było w GW1, a nie w sequelu.

Niektórzy twierdzą, że to nie sequel tylko całkiem inna gra :P

@papryk

Dnia 27.02.2013 o 09:30, SiDi napisał:

nie dosc ze jest niezbalansowane bo dominuja bunkry guardiany i double dagger elemy,
to jeszcze jest mala roznorodnosc w buildach, skillach, do tego bezplciowe zbugowane traity....

Ja to na to nawet nie zwracałem uwagi, dla mnie największy ból w pvp to conquest, którego nie trawię, póki pvp w gw2 będzie się na tym opierało to raczej nie tknę pvp :(

Dnia 27.02.2013 o 09:30, SiDi napisał:

tak jak kolega wyzej napisal, pvp w tej grze wyglada jakby sie wzieli za nie
6 miesiecy przed premiera.

Bo tak chyba było, gdzieś kiedyś czytałem, że za tworzenie pvp AN wzięło się na późniejszym etapie tworzenia gry... co prawda nie było to 6 miesięcy przed premierą, ale wcześniej...

Dnia 27.02.2013 o 09:30, SiDi napisał:

a jak sie chwalili e-sportem przed premiera...nie wiem czy smiac czy plakac teraz

Powinni dostać jakąś nagrodę za tworzenie dobrych bajek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.02.2013 o 14:58, cinus2 napisał:

> Najlepsze pvp to było w GW1, a nie w sequelu.
Niektórzy twierdzą, że to nie sequel tylko całkiem inna gra :P


Zapewne się nie mylą. Ta gra w ogóle do swojej nazwy nie pasuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

GW2 to prawdopodobnie najwieksze rozczarowanie w mojej ''growej karierze''. Tyle czekania, nakrecanie ludzi, a tu taka sraka. Pewne elementy musza byc dobre od poczatku, inaczej nawet multum fixow i patchy nie pomoze, bo w duzej mierze liczy sie po prostu pierwsze wrazenie. W przypadku GW2 PvP okazalo sie kompletna kleska i bajki, jak juz wczesniej wspomniano, o e-sporcie, ArenaNet moze sobie wiadomo gdzie wsadzic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 27.02.2013 o 15:13, SiDi napisał:

Zapewne się nie mylą. Ta gra w ogóle do swojej nazwy nie pasuje.


Taki paradoks, bo fabulernie moim zdaniem jest świetnie rozbudowana. Prawie nikt na to nie zwrócił uwagi, ale GW 2 ma świetne dialogi pomiędzy NPCetami i inne tego typu dodatki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pvp w GW2 w porównaniu do pierwszej części to zwyczajny crap. Osobiście żałuję wydanej kasy na tę grę, bo jeżeli bym chciał pve, to bym pograł w WoW''a. Chociaż samo pve, też było nudne, wszystkie te serduszka i eventy, każde dokładnie takie same.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować