Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Rozsprzedaży THQ ciąg dalszy. Na stole Red Faction, Homeworld, MX, Darksiders i wiele innych tytułów

25 postów w tym temacie

Dnia 28.02.2013 o 00:31, Bracio napisał:

> Oby ktoś sensowny zakupił Darksiders i by gra nie stała się konsolowa.

Przecież jest grą konsolową O_o.


Ale mi chodzi zeby nie była tylko konsolowa.


Henrar dwójka z tego co wiem to w równym terminie na PC i konsole wyszła... Po za tym chodziło mi żeby nie stała się tylko konsolowa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.02.2013 o 16:14, Eternal101 napisał:


Henrar dwójka z tego co wiem to w równym terminie na PC i konsole wyszła... Po za tym
chodziło mi żeby nie stała się tylko konsolowa...


Jak gra konsolowa może stać się konsolową. Człowieku wyjaśnij mi bo ja tego nie pojmuje :D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.02.2013 o 16:34, Bracio napisał:

>
> Henrar dwójka z tego co wiem to w równym terminie na PC i konsole wyszła... Po za
tym
> chodziło mi żeby nie stała się tylko konsolowa...

Jak gra konsolowa może stać się konsolową. Człowieku wyjaśnij mi bo ja tego nie pojmuje
:D.


Powiem to w bardziej prosty sposób, mam nadzieję że gra nie wyjdzie TYLKO na konsole ale też na PC''ty :). Rozumiesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.02.2013 o 16:34, Bracio napisał:

>
> Henrar dwójka z tego co wiem to w równym terminie na PC i konsole wyszła... Po za
tym
> chodziło mi żeby nie stała się tylko konsolowa...

Jak gra konsolowa może stać się konsolową. Człowieku wyjaśnij mi bo ja tego nie pojmuje
:D.


Powiem to w bardziej prosty sposób, mam nadzieję że gra nie wyjdzie TYLKO na konsole ale też na PC''ty :). Rozumiesz?

Prosze modka o usunięcie doubla, mój net mi zrobił kawał -.-

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O ile się orientuję, to teraz ta aukcja została przeniesiona na maj, a do połowy kwietnia, czyli do 15 IV czekano na zgłoszenia firm w sprawie aukcji. Czy może mi to ktoś potwierdzić ?

Ciekaw jestem, u kogo wyląduje stary, dobry Homeworld...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować