Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Assassins` Creed IV: Black Flag - mapa Wysp Karaibskich

33 postów w tym temacie

Dnia 27.02.2013 o 20:51, Darkstar181 napisał:

Ktoś tu przespał na historii zajęcia związane z architekturą miast starożytnych.
Byłoby po czym biegać...


Chodzi raczej o to, że ta epoka i ten klimat nie bardzo mi leżą - podobnie jak nie chciałbym Assassyna w XX wieku, lub później.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.02.2013 o 14:05, Jeffero napisał:

Jak oni mogli tak zgnoić tą serię :[ . Nie mam nic do piratów, nawet lubię takie klimaty,
ale asasyn i pirat w jednym? To kompletnie nie pasuje, niszczy klimat bycia zabójcą,
który w dodatku ma jakieś zasady, swoje tytułowe "credo" ...


Ja liczę, że wycisną z tego połączenia nieco czarnego humoru i trochę lekkości - po naiwnym zadęciu Connora, który "ratuje świat przed złymi, złymi Templariuszami" przydałby się bohater, który podchodzi do sprawy z dystansem, żłopie rum i jest awanturniczym przemytnikiem. Ileż można walczyć o wolność i ratować niewinnych?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@lis_23 każdemu podoba się inny klimat też wolałbym coś z innych kontynentów bo np, w Revelations zaczął mnie już nudzić, a trójka była właśnie pokazaniem czegoś innego (jesli chodzi o klimat)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.02.2013 o 23:33, CliniCc napisał:

@lis_23 każdemu podoba się inny klimat też wolałbym coś z innych kontynentów bo np,
w Revelations zaczął mnie już nudzić, a trójka była właśnie pokazaniem czegoś innego
(jesli chodzi o klimat)


Akurat mi trójka podobała się najbardziej, choć zabrakło tego klimatu znanego z jedynki, ale czasy, bohater i pewna swoboda bardzo przypadły mi do gustu + mniej jednoznaczności, bardziej rozmyty podział miedzy dobrem ( Assassyni ) a złem ( Templariusze ), wadą jest tylko mała spektakularność wydarzeń historycznych, a zwłaszcza bitew, zbyt mała epickość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak się dzieje jak ktoś poczuje kase. Niszczą powoli tą serie, robią kolejne części byle tylko od ludzi wyłudzić kase. Ale znajdą się tacy co kupią tą gre i dadzą im powód do dalszego zatapiania tej serii. Nie kupie za szybko kolejnej części Assassins Creed-a, a by najmniej nie zamówie pre ordera a nie kupie zaraz po premierze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o błędy i szybkość wydawania produkcji [tematy wspomniane wyżej]
- co ci się stanie jak raz na +/- pół godziny zbuguje ci się koń czy coś innego na sekunde (chodzi o AC3)
- rok czekania na kolejną część może być, a jeśli będą w różnych tematykach to spoko^^
- kasa: czyż nie każdy z was chciałby zarabiać jak najwięcej :D

@lis_23 w pełni popieram.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ehh gra która mi się diabelnie podobała przechodzi w coś w stylu CoD''a :(, czyli wydawanie gier co roku ale byle jak zrobionych, i tracących z każdą częścią na klimacie, obym się mylił i żeby mnie zaskoczyło w miarę tak jak AC 3 pozytywnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.02.2013 o 00:23, Eternal101 napisał:

Ehh gra która mi się diabelnie podobała przechodzi w coś w stylu CoD''a :(, czyli wydawanie
gier co roku ale byle jak zrobionych, i tracących z każdą częścią na klimacie, obym się
mylił i żeby mnie zaskoczyło w miarę tak jak AC 3 pozytywnie.


Nie jest powiedziane, że gra ukaże się w tym roku, myślę, że może się ona ukazać nawet ok. marca, kwietnia 2014 roku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.02.2013 o 00:35, lis_23 napisał:

> Ehh gra która mi się diabelnie podobała przechodzi w coś w stylu CoD''a :(, czyli
wydawanie
> gier co roku ale byle jak zrobionych, i tracących z każdą częścią na klimacie, obym
się
> mylił i żeby mnie zaskoczyło w miarę tak jak AC 3 pozytywnie.

Nie jest powiedziane, że gra ukaże się w tym roku, myślę, że może się ona ukazać nawet
ok. marca, kwietnia 2014 roku.


Powiem ci że jakoś za tą grą nie szaleję by wyszła jak najprędzej, znów zamierzają zrobić coś w stylu AC 2 i Brotherhooda i revelations tylko że z trójką? I po 3 latach wydać pełnoprawną czwórkę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kurde liczyłem na jakiś dalszy rozwój, nowe czasy nowy bohater ( w sumie jest nowy, ale skoro to dziadek Connor''a). AC3 był dobry, ma błędy i niedopracowania, ale widać, że przysiedli do gry i zrobili kawał dobrej giery. Tutaj poczujemy po prostu wcześniejsze czasy kilkadziesiąt lat przed rewolucją amerykańską. Ezio co prawda też był w jednej epoce, ale był bardziej "asasyński". Dla mnie ciche zabijanie w asasynie skończyło się na Brotherhoodzie, a może nawet dwójce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ehh... po prostu nie kupujcie i nie grajcie skoro tak narzekacie na każdą kolejną część... proste. Co do wcześniejszej wypowiedzi Revelations rzeczywiście już trochę nudził, fajnie że wprowadzają nowe epoki i nowych bohaterów. Jak wam się nie podoba to grajcie sobie w 1 i 2 w kółko albo i przestańcie ciągle narzekać (już widzę jak jeden z was sam tworzy kawałek gry ;) )... gra zapowiada się ciekawie, na pewno nie tylko będą bitwy morskie ale pewnie poszukiwanie skarbów na wyspach itp. Mam nadzieje ze wyjdzie w tym roku ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

AC nigdy za wiele! Nie podoba się to nie kupujcie. Waszym zdaniem AC skończył się tam na AC3 czy wczesniejszej wersji? To się ich trzymajcie i grajcie w nie na okrągło, ja tam lubie powiew świezości. A to zaiście jest świeże, Assassyn i piraci? Faaaajnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować