Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Tydzień z Lineage II - Opcje PvP

6 postów w tym temacie

Świat w L2 był brutalny pod tym względem. W większości MMO w które grałem PvP zawsze miało oddzielne strefy i nie traciłeś nic podczas pojedynków. Tutaj każdy mógł Cię zaatakować bez pytania i zawsze ponosiłeś uszerbek na expie. PK zabity przy czerwonym nicku zawsze coś tracił (w późniejszych kronikach chyba to wyłączyli) więc nie było zbytniego bezprawia.
A Siege to naprawdę wyjatek w swoim rodzaju.
No i wielki plus w postaci braku instancji, wszystko było wspólne (również do pewnych kronik).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pamięta się te wspaniałe bitwy o zamki, aż chciało by się poczuć jeszcze raz ten klimat i zawalczyć. Niestety dla mnie L2 zakończyło się na G1 później przynajmniej dla mnie to działo się coraz gorzej, a i tak najlepszą kroniką było Interlude

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To już nie Lineage II tylko Star Wars II . Jak można było zepsuć taką doskonałą gre . Dodatki fajna sprawa ale za szybko wychodziły jak dal mnie i staczały to gre . z 36 kals postać zeszli do 8 co to ma byc . Ta gra straciła sens poprzez instancje pamiętam sytuacje jak 3-4 ally walczyli o Epic Bossa co sie działo a taraz pvp to tylko bezsensowne okładanie innego racza . jedyna co jeszcze pozostało to War miedzy klanami i tak tylko dla picu .INSTANCJE zepsuły to grę juz do maximum to jest moje zdanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować