Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Pierwsze urodziny gry AION w modelu free-to-play - jakie eventy uświetnią tę okazję?

4 posty w tym temacie

Małgorzata Trzyna

Urodziny to doskonała okazja, by nieco ułatwić graczom zadanie – do 6 marca będziecie mogli zdobywać o 50% więcej doświadczenia, Punktów Otchłani, będziecie mieli również większą szansę na drop i sukces w craftingu.

Przeczytaj cały tekst "Pierwsze urodziny gry AION w modelu free-to-play - jakie eventy uświetnią tę okazję?" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niedługo kończy mi się Annual Pass w WoW-ie i zamierzam przesiąść się na jakiegoś koreańskiego FTP. Grałem zarówno w Aiona, Terę i Vindictusa, ale nie miałem jakoś czasu dojść daleko. Czy ktoś kto grał w te gry mógłby mi powiedzieć która z nich najlepiej się rozkręca po jakimś czasie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Niedługo kończy mi się Annual Pass w WoW-ie i zamierzam przesiąść się na jakiegoś koreańskiego
> FTP. Grałem zarówno w Aiona, Terę i Vindictusa, ale nie miałem jakoś czasu dojść daleko.
> Czy ktoś kto grał w te gry mógłby mi powiedzieć która z nich najlepiej się rozkręca po
> jakimś czasie?

Grałem / gram w gry, które wymieniłeś, ale tak naprawdę każda z tych gier jest przeznaczona dla innego targetu. Aion w zasadzie nastawiony jest na PvP, Tera to bardziej PvE natomiast Vindictus - ciężko tu mówić w ogóle o mmo, bo wielu graczu to spotyka się tylko w mieście, na misjach to już tylko w grupach kilku osobowych (mniej więcej wygląda to jak w Guild Wars). Do tego całość podzielona jest na małe mapki. Jednak najbardziej z całej tej trójki podoba mi się Vindictus, ale tu preferowany jest grind :D Warto też dodać, że gra jest non-target (nie zaznaczasz swojego celu tylko tak jak w slasherach podbiegasz i lejesz co się da :D i zdecydowanie ten non-target jest lepiej zrealizowany od Tera.
Na Twoim miejscu po prostu bym spróbował każdej poczynając od Vindictus (kilent gry zajmuje parę GB), potem Aion (tu kilent zajmuje jakieś 15GB) a na koniec Tera (tu mówimy o liczbie rzędu >20GB). No i taka mała uwaga - Aiona i Tera w Europie obsługuje Gameforge / Gamefrogster. Nie ma gorszego opiekuna gier (pobili nawet GOA!). Gdybym miał Ci doradzić, przynajmniej jeżeli idzie o Tera, to zagraj na amerykańskich serwerach. Gra tam dużo Europejczyków (w tym Polaków) i wbrew pozorom nie ma lagów (paradoksalnie osobiście miałem większe lagi właśnie w europejskiej wersji Tera niż amerykańskiej).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To Aion jeszcze żyje? Na Nexusie w miastach praktycznie nie ma nikogo, w wyszukiwarce grup są może 3 grupy, i to wszystkie na dungeony/pvp 55lvl+ . Nowi gracze nie mają nawet po co zaczynać bo nie zrobią q grupowych, chyba, że zagrają z dużą grupą przyjaciół.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować