Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Konkurs StarCraft II: Heart of the Swarm - stwórz Zerga i zgarnij cenne nagrody od MSI i SteelSeries

55 postów w tym temacie

Rewelacji nie ma, chociaż ktoś, kto ma talent i pomysł,a potrzebna mu akurat płyta główna i parę innych dodatków , może wziąć udział. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam zdolności, może nawet i chęci ale niestety mam małą wyobraźnię. Zobaczymy co z tego wyjdzie, życzę powodzenia ew. konkurencji ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy to chodzi o wymyślenie nowego Zerga (nowej jednostki) czy narysowanie,namalowanie, wyklejeni itd już istniejącej jednostki? Dzięki za szybką odpowiedź

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.02.2013 o 18:19, HerrPuzon napisał:

Czy to chodzi o wymyślenie nowego Zerga (nowej jednostki) czy narysowanie,namalowanie,
wyklejeni itd już istniejącej jednostki? Dzięki za szybką odpowiedź


Stworzenie istniejącej jednostki dowolną metodą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.02.2013 o 18:28, Laid_back napisał:

> Czy to chodzi o wymyślenie nowego Zerga (nowej jednostki) czy narysowanie,namalowanie,

> wyklejeni itd już istniejącej jednostki? Dzięki za szybką odpowiedź

Stworzenie istniejącej jednostki dowolną metodą.


Trzeba narysować jednostkę, czy STRÓJ dla człowieka, który miałby się przebrać za zerga, bo ten opis konkursu to dość niekonkretny jest :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.02.2013 o 18:53, SSj2 napisał:

Trzeba narysować jednostkę, czy STRÓJ dla człowieka, który miałby się przebrać za zerga,
bo ten opis konkursu to dość niekonkretny jest :)


Chodzi o przedstawienie zerga - strój/przebranie jest jedną z możliwych metod (obok rysunku, figurki itd.).

Konkurs mocny, nagrody też - ale takim lapkiem jako nagrodą główną bym nie pogardził ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ten konkurs, to jak dla mnie porażka, a co mam na myśli? Skoro robicie konkurs mieszczący się w uniwersum heart of the swarm, to moglibyście do każdego z miejsc dodać po egzemplarzu gry, nie sądzicie że to dobry pomysł?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Ten konkurs, to jak dla mnie porażka, a co mam na myśli? Skoro robicie konkurs mieszczący
> się w uniwersum heart of the swarm, to moglibyście do każdego z miejsc dodać po egzemplarzu
> gry, nie sądzicie że to dobry pomysł?
Tyle rzeczy do wygrania i jeszcze ktoś narzeka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.02.2013 o 20:25, koniczyn5 napisał:

Ten konkurs, to jak dla mnie porażka, a co mam na myśli? Skoro robicie konkurs mieszczący
się w uniwersum heart of the swarm, to moglibyście do każdego z miejsc dodać po egzemplarzu
gry, nie sądzicie że to dobry pomysł?

Niech jeszcze dodadzą WOLa bo to będzie porażka jak dostane Hotsa a go nie odpalę. SKANDAL !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> > Ten konkurs, to jak dla mnie porażka, a co mam na myśli? Skoro robicie konkurs mieszczący
>
> > się w uniwersum heart of the swarm, to moglibyście do każdego z miejsc dodać po
> egzemplarzu
> > gry, nie sądzicie że to dobry pomysł?
> Tyle rzeczy do wygrania i jeszcze ktoś narzeka...

Tak racja....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.03.2013 o 17:32, KikoStyle napisał:

Ej właśnie a mogę narysować całą postać ? Czy chodzi wyłącznie o strój ?


Możesz zrobić postać Zerga jak tylko Ci się podoba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

to ja dodam od siebie jak wspaniale zoptymalizowany jest windows 8 na cudownych laptopach MSI:
"Witam
Niestety nie ma takiej możliwości ale jeżeli zakupiłby Pan boxową wersję Win7 to mógłby Pan wykasować wszystkie partycje i założyć jedną lub dwie w zależności od potrzeb, instalacja Win7 zajmuje o wiele mniej niż nasza preinstalowana wersja Win8. Jeśli chodzi o naszą wersje preinstalowaną to zajmuje ona około 80GB. Powodem tego jest duża partycja ukryta i dodatki jakie dodajemy do naszego Win8.
Pozdrawiam
MSI

moje zapytanie:
Czy istaniałaby jakakolwiek szansa, żeby zamienić tego windowsa 8 na windowsa 7? Mogę nawet trochę dopłacić..."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> > Czy to chodzi o wymyślenie nowego Zerga (nowej jednostki) czy narysowanie,namalowanie,
>
> > wyklejeni itd już istniejącej jednostki? Dzięki za szybką odpowiedź
>
> Stworzenie istniejącej jednostki dowolną metodą.

kiedy wyniki konkursu z season pass na ps3?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować