Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Konkurs StarCraft II: Heart of the Swarm - stwórz Zerga i zgarnij cenne nagrody od MSI i SteelSeries

55 postów w tym temacie

Dnia 07.03.2013 o 14:51, Laid_back napisał:

> kiedy wyniki konkursu z season pass na ps3?

dzisiaj/jutro - mamy lawinę roboty, niestety :/


ok :/ mam tylko nadzieję, że uwiniecie się z tym jak najwcześniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> to ja dodam od siebie jak wspaniale zoptymalizowany jest windows 8 na cudownych laptopach
> MSI:
> "Witam
> Niestety nie ma takiej możliwości ale jeżeli zakupiłby Pan boxową wersję Win7 to mógłby
> Pan wykasować wszystkie partycje i założyć jedną lub dwie w zależności od potrzeb, instalacja
> Win7 zajmuje o wiele mniej niż nasza preinstalowana wersja Win8. Jeśli chodzi o naszą
> wersje preinstalowaną to zajmuje ona około 80GB. Powodem tego jest duża partycja ukryta
> i dodatki jakie dodajemy do naszego Win8.
> Pozdrawiam
> MSI
>
> moje zapytanie:
> Czy istaniałaby jakakolwiek szansa, żeby zamienić tego windowsa 8 na windowsa 7? Mogę
> nawet trochę dopłacić..."

Proszę o kontakt na maila info.pl@msi.com oraz info.msipolska@gmail.com z danymi kontaktowymi, skontaktujemy się z Panem i wyjaśnimy sprawę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Stworzycie po wyłonieniu zwycięzców jakąś galerię z pracami? Strasznie jestem ciekaw co uczestnicy powymyślali.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.03.2013 o 10:47, damlon napisał:

Stworzycie po wyłonieniu zwycięzców jakąś galerię z pracami? Strasznie jestem ciekaw
co uczestnicy powymyślali.


Tak, będzie galeria prac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy pracę konkursową mogę już teraz wrzucić gdzieś jeszcze do netu czy będzie to traktowane jako hm...wysyłanie wcześniej publikowanych prac na konkurs? Różne historie były, że ktoś sobie na bloga/forum wrzucił pracę którą zrobił specjalnie pod jakiś konkurs i został zdyskwalifikowany bo własnie ''była już prezentowana''. Taki troche absurd, ale wolę się upewnić.

I jeszcze jedno - gdzieś mi przemknęła data rozstrzygnięcia konkursu, ale teraz nigdzie nie mogę jej znaleźć, pomożecie? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na pracę czekają do 13 marca, więc na twoim miejscu poczekałbym te 2 dni i bez jakichkolwiek kłopotów i problemów wrzucił pracę.

Wyniki mają być do 22 marca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.03.2013 o 16:11, electoviolet napisał:

Czy pracę konkursową mogę już teraz wrzucić gdzieś jeszcze do netu czy będzie to traktowane
jako hm...wysyłanie wcześniej publikowanych prac na konkurs? Różne historie były, że
ktoś sobie na bloga/forum wrzucił pracę którą zrobił specjalnie pod jakiś konkurs i został
zdyskwalifikowany bo własnie ''była już prezentowana''. Taki troche absurd, ale wolę
się upewnić.

Możesz, nie ma problemu.

Dnia 12.03.2013 o 16:11, electoviolet napisał:

I jeszcze jedno - gdzieś mi przemknęła data rozstrzygnięcia konkursu, ale teraz nigdzie
nie mogę jej znaleźć, pomożecie? ;)

Na początku przyszłego tygodnia powinniśmy wybrać zwycięzców.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cześć wszystkim.

Obecnie nie mogę wysłać pracy konkursowej ponieważ pisze taki komunikat : ,, Przepraszamy , ale podczas wyświetlania tej strony wystąpił błąd.
Prosimy spróbować ponownie za kilka minut '''' .

Odczekałem 2h i nadal to samo czy macie podobnie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.03.2013 o 13:42, lisek93 napisał:

można podesłać więcej niż jeden "projekt" stroju w pliku??
taka radosna twórczość ;)


tak, czemu nie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Macie jakąś radę jeżeli pojawia się błąd przy wysyłaniu pracy?
"
Przepraszamy, ale podczas wyświetlania tej strony wystąpił błąd.

Prosimy spróbować ponownie za kilka minut. "

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować