Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Konkurs StarCraft II: Heart of the Swarm - stwórz Zerga i zgarnij cenne nagrody od MSI i SteelSeries

55 postów w tym temacie

Dnia 13.03.2013 o 15:42, RAY_M napisał:

Swoją pracę wysłałem bez loga MSI i SteelSeries, po prostu zapomniałem. Czy dyskwalifikuje
mnie to z konkursu?

Zależnie od decyzji organizatorów, ale to był jednak jeden z warunków...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.03.2013 o 16:06, Laid_back napisał:

> Swoją pracę wysłałem bez loga MSI i SteelSeries, po prostu zapomniałem. Czy dyskwalifikuje

> mnie to z konkursu?
Zależnie od decyzji organizatorów, ale to był jednak jeden z warunków...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mogliby przynajmniej udostępnić galerie prac można byłoby po spekulować przez weekend:-D i sprawdzić z kim i z czym będzie musiał się zmierzyć mój zerguś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.03.2013 o 00:56, balin4 napisał:

lotto.pl tam ostatnio jakieś widziałem a tak na poważnie przeczytaj posta nad twoim wpisem.

Firnomir nie pytał kiedy będą wyniki tylko napisał, że nie może się ich doczekać :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> > lotto.pl tam ostatnio jakieś widziałem a tak na poważnie przeczytaj posta nad twoim
> wpisem.
> Firnomir nie pytał kiedy będą wyniki tylko napisał, że nie może się ich doczekać :-)
Pytał tylko post został usunięty, proszę zapytać Firnomir-a

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.03.2013 o 09:43, balin4 napisał:

Pytał tylko post został usunięty, proszę zapytać Firnomir-a

no dobra, ale ty odpowiedziałeś 6 godzin po jego edycji...

Też nie moge sie doczekać wyników, jestem ciekaw co tam ludzie powymyślali :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wchodząc na wątek główny (artykuł z treścią konkursu) widniał post z zapytaniem, dopiero po zatwierdzeniu komentarza i przekierowaniu na forum zauważyłem inny, jednak gdy wczytałem ponownie stronę z konkursem dalej był ten post z zapytaniem. Może to jakiś bug na stronce, ale z tego powodu chyba nie będziemy przeprowadzać audytu z pełną analizą przyczynowo-skutkową. Przepraszam jeśli kogoś uraziłem komentarzem oraz terminem publikacji, ale z przyczyn ode mnie nie zależnych stało się jak stało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gratuluję zwycięzcom! :D
Zwłaszcza dziewczynie która zajęła trzecie miejsce, jej praca naprawdę wyróżnia się na tle pozostałego podium i w ogóle zgłoszonych prac
.
Szkoda tylko że mimo tak bogatego wachlarza wykorzystanych technik dwa pierwsze miejsca to rysunki, do tego średnio ciekawe albo nie do końca na temat, może lepiej było zrobić po prostu konkurs rysunkowy. A do tego ''stwórz scenkę z życia Zergów'' jako podtytuł ;)

Oczywiście post kogoś, kto bral udział, a nie wygrał odebrany zostanie automatycznie jako zazdrość i zawiść i hejterstwo dla samego faktu + z gustami się nie dyskutuje, bo każdy co innego lubi, ale naprawdę wydawało mi się, że powinno nagradzać się kreatywność i skill, czyli własnie to co prezentuje trzecie miejsce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować