Zaloguj się, aby obserwować  
alibi100

Okulary 3D (warto kupić)

20 postów w tym temacie

hm, a po co Ci takie? Z tego co wiem to takie okulary rozdawane są w kinie IMAX, żeby obejrzeć film w trójwymiarze, a tak żeby w nich chodzić po dworzu to jeszcze nie widziałem :P - do czego one służą w realnym świcie? I nie lepiej jest klupić sobie jakieś polaryzacyjne ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.06.2006 o 13:31, alibi100 napisał:

chciałbym się zapytać czy opłaca mi się kupić okulary 3d

Pewnie chodzi o takie które są dodawane do niektórych kart graficznych. O ile mi wiadomo męczą wzrok, chociaz sam chciałbym sie przekonac jak to jest pograć w FC w 3D ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.06.2006 o 13:42, alibi100 napisał:

to są okulary 3d podłanczane do komputeraktóre zakłada się oczywiście na oczy i jakby wchodzisz
w świat gier trójwymiarowych


efekt w grach jest tak jak by byś był w kinie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Okulary 3d" są wyposażone w dwa małe monitory LCD. Jeden monitorek na jedno oko. Obraz przeskakuje kilkadziesiąt razy na sekundę, co powoduje efekt trójwymiarowości. Obraz jest przenoszony z jednego monitorna LCD na drugi, tak szybko, że użytkownik nie zdaje sobie z tego sprawy. Nie można odczuć, że tak działa ten system. W trakcie oglądania filmu, zdjęć czy grania w gry, widzimy ciągły obraz, bez zakłóceń czy przerw. to jest oczywiście opis technologi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.06.2006 o 13:47, alibi100 napisał:

> wow! a po ile takie są?

różnie od 100 do nawet 1000

za 1000 bym nie kupil :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.06.2006 o 13:48, mikim napisał:

> > wow! a po ile takie są?
>
> różnie od 100 do nawet 1000
za 1000 bym nie kupil :P


przecież ja też nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.06.2006 o 13:47, alibi100 napisał:

Okulary 3d" są wyposażone w dwa małe monitory LCD. Jeden monitorek na jedno oko. Obraz przeskakuje
kilkadziesiąt razy na sekundę, co powoduje efekt trójwymiarowości. Obraz jest przenoszony z
jednego monitorna LCD na drugi, tak szybko, że użytkownik nie zdaje sobie z tego sprawy. Nie
można odczuć, że tak działa ten system. W trakcie oglądania filmu, zdjęć czy grania w gry,
widzimy ciągły obraz, bez zakłóceń czy przerw. to jest oczywiście opis technologi


a cene może znasz? BO fajnie to nawet brzmi :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sory, ale poprostu strony nie odświeżyłem i nie zobaczyłem, że są nowe posty ;)
Ale co do ceny - 100 zł za taką przyjkemnośc bym dał, ale za 1000?! nigdy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiem ze to offtop ale co tam dla dwoch postow nie bede robil nowego tematu... Potrzeba mi nazwe lub odrazu znalezc gdzies w internecie po sklepach takie okularki jak maja w filmach amerykanskich kujony.... Z gory dzieki za odp ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Minęło już trochę czasu od ostatniego posta, ale nie będę nowego tematu zakładał.Jakie okulary 3d do gier się nadają i czy muszę do nich kupować monitor z 3d czy można na zwykłym LCD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ktoś tu pisał, że tekturowe nie. A własnie, że nie prawda bo na Track Manii doskonale się sprawdzają takie tekturkowe (czerwono-cyanowe).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować