Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Wiedźmin 3: Dziki Gon - o długości gry, imporcie save`ów i innych szczegółach

69 postów w tym temacie

Doświadczenie będzie zdobywało się wyłącznie za wykonywanie zadań, natomiast polowanie będzie źródłem dochodów i surowców - Nawet spoko pomysł. Nie trzeba będzie iść na potwory, żeby "nabijać expa" :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> 50 godzin

Czyli optymalnie rzecz biorąc, 25-30 godzin. :v

> 36 możliwych zakończeń

A potem znowu ludzie będą się doszukiwać spisku i kłamstw, bo każde zakończenie poza głównymi będzie się detalami różnić (tak, pieję do ME3 ;P )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pomysł ze zdobywaniem expa jest świetny:) Ale ten z Gothica mi się podoba najbardziej. Oby Geralt dużo mówił i nie uciszyli go jak w Skyrimie, bo czułem się samotny w nowej części Elder Scrools..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

-Ceny przedmiotów – zarówno tych, które zechcemy kupić, jak i sprzedać – będą zależały od regionu.
-Ludzie będą mogli wezwać straż, kiedy zobaczą, że Geralt kradnie ich dobytek (Ukradłeś słodką bułkę! Złodzieju! Zginiesz albo pójdziesz za to do więzienia!)

2 najlepsze jak dla mnie rzeczy w nowym Wiedźminie. Nie wiem, dlaczego QTE już nie będzie... komuś przeszkadzało? Moim zdaniem fajnie angażuje gracza w grę... Ostatnie starcie ze smokiem dzięki QTE wyglądało bardzo efektownie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> o, i to mi sie podoba. Brak QTE. tak trzymać :) ale.........falloutowy vats?!!! co to
> kuźwa ma być?
Podobny do vats. Może dzięki udanemu testu na atak krytyczny będzie można wybrać miejsce jego uderzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak czy owak poszli po rozum do głowy i wreszcie wiedźmin bedzie bardziej gothicowy :) az mi się zrymowało :D
tyle lat psioczyłem, że Geralt nie umie skakać, że byle płotek to dla niego przeszkoda nie do przejścia, ze nie leveluje jak prawdziwa postać z crpga, to wszyscy na mnie naskakiwali, że to niewazne, że za bardzo sie od gothica uzalezniłem, i ze sie czepiam....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Taa, przy W2 Tomasz Gop też dużo obiecywał a jak wyszło wiadomo. Na razie z dystansem do tego podchodzę, jednak:

Będziemy mogli doprowadzić do 3 różnych epilogów (długość każdego wyniesie godzinę) i aż 36 możliwych zakończeń

I znowu pojawia się wpis że AŻ 36 zakończeń... Widać lepiej to brzmi, niż posać A przeżyje a postać B pojedzie na zakupy ^^

Będzie można zaimportować zapisane stany gry z poprzedniej części, ale nie wpłynie to na zarys ogólnej fabuły gry, niemniej będzie miało wpływ na postacie

I znowu potencjał na wykorzystanie sejwów poszedł się j... przewietrzyć.
Widać przerosło ich to ;/
Mam tylko nadziję że miecze i zbroja Vranów nie będą jakimś słabym badziewiem jak broń z W1.

Geralt będzie znacznie zwinniejszy, będzie mógł skakać i wspinać się, gdzie tylko zechce

Hmm... mógłbym przysiąc że gdzieś już to słyszałem... Aaaa, no tak. Przy zapowiedziach Zabójców Królów ^^

Pojawią się dzikie zwierzęta, na które Geralt będzie mógł polować dla futer, pazurów itp.

Trochę tak po asasyńskiemu, nie?

Przejście głównego wątku fabularnego powinno zająć 50 godzin

Jeśli nie ściemniają to naprawdę nieźle jak na dzisiejsze standardy ^^

Pojawią się dwie nowe mini-gry: rzucanie toporem i gra w karty

Wolałem grę w kości ale co tam...


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.02.2013 o 18:50, Sanders-sama napisał:



Będzie można zaimportować zapisane stany gry z poprzedniej części, ale nie wpłynie
to na zarys ogólnej fabuły gry, niemniej będzie miało wpływ na postacie


I znowu potencjał na wykorzystanie sejwów poszedł się j... przewietrzyć.
Widać przerosło ich to ;/
Mam tylko nadziję że miecze i zbroja Vranów nie będą jakimś słabym badziewiem jak broń
z W1.


Lepiej, żeby od razu to powiedzieli, niż jak pewna firma z Kanady mieliby opowiadać, jak to nasze decyzje zmienią świat, a jak przyjdzie co do czego, to zmieni się parę linijek w dialogach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Taa, przy W2 Tomasz Gop też dużo obiecywał a jak wyszło wiadomo.

A jak wyszło? Wiedźmin 2 to gra wybitna, godna kontynuacja wspaniałego, niepowtarzalnego W1.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z tego, co dotychczas wyczytałem, to Wiedźmin 3 naprawdę może być RPG-iem idealnym. Połączy i tak już świetne elementy poprzednich części gry z elementami jednego z najlepszych moim zdaniem RPG-ów - Skyrimem. Czego więcej można wymagać?
Już nie mogę się doczekać. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

obiecanki cacanki a głupiemu radość

wiedźmin 2 był grą najwyżej dobrą, a w pewnych materiach poprawną

jak zwykle koncert życzeń a po premierze hurma rozczarowanych niesłownością redów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dowiedzieliśmy się między innymi, że produkcja studia CD Projekt RED ma oferować co najmniej 100 godzin zabawy. Połowę z tego, czyli 50 godzin, zajmie podobno ukończenie misji składających się na główny wątek fabularny.

Trzymam za słowo. Wiedźmin 2 był śmiesznie krótki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Śmiać mi się chce jak ktoś pisze (na pewnej innej stronce), że Wiedzmin 3 może być godnym konkurentem Skyrim, skoro obydwie poprzednie części biły go na głowę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"Dzięki nowej mechanice, podobnej do VATS z Fallouta 3, Geralt będzie mógł celować w różne części ciała potworów w zwolnionym tempie"

Że co proszę ? To teraz Wiedźmin będzie shooterem ? Przecież to głupie. Po co to ? To już robienie kombinacji czy combo nie wystarczy ? Może jeszcze niech dadzą system turowy. Albo niech dają możliwość rzucenie kostkami. Żal. Kolejny powód, żeby nie kupować Wiedźmina 3.. Szkoda, że potwory to teraz tylko i wyłącznie mięso armatnie i za nawet największego bydlaka, nie dostaniemy nawet 1 expa.. Śmieszne. To teraz Geralt będzie kowalem tak ? Zabijanie potworów to już zbyt nudne zajęcie dla niego. Heh. Zero pozytywów dostrzegam w nowej części i wszystko co ma być lesze, jest gorsze od poprzednich odsłon. Myślę, że sami autorzy się pogubili i nie wiedzą co czynią. Zaraz wyjdzie hybryda rpg z shooterem. Tak, Mass Effect :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować