Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Nieoficjalnie: Assassin`s Creed IV: Black Flag także na next-geny, jest data premiery

15 postów w tym temacie

Patryk Purczyński

Wygląda na to, że Ubisoft nie potrafił utrzymać w tajemnicy wszystkiego, co chciał ogłosić na początku przyszłego tygodnia. Do sieci wyciekły bowiem kolejne informacje o nowym Assassin's Creedzie.

Przeczytaj cały tekst "Nieoficjalnie: Assassin's Creed IV: Black Flag także na next-geny, jest data premiery" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Ubi doi ta krowe, dopiero co AC3 wyszedl ¬_¬

No tak, ale koniec października nie nastąpi jutro tylko za trzy kwartały.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Ciekaw kiedy wycieknie komunikat, że na PC gra wyjdzie później :)

Skoro Watch Dogs przepisują z pecetów na next-geny, a potem dopiero na PS3/X360, to kto wie, czy z nowym Assassinem nie będzie podobnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niech oni lepiej na PC zadbają optymalizację bo ta jest tragiczna w grach ubi (AC3,GR:FS)
Support mają tragiczny,wychodzą patche co nie naprawiają najistotniejszych rzeczy a na dodatek zdarza się ,że jeszcze gorzej jest
Chcą mieć dobre stosunki z PeCetowcami? niech robią gry dobrej jakości a nie wersje BETA
Nie są to jakieś bajeczki wystarczy wejść na ich forum np. o AC
optymalizacja w tej grze równa się poziomem z GTA IV tylko ,że R* wyciąga wnioski i robi gry bardzo dobre a ubi max średnie czasem się zdarzy przebłysk (Far Cry3)
Zwalili winę na AMD a co ma CPU Bottleneck do sterowników graficznych ?
Dobrze ,że są firmy jak Square Enix które dopilnują by produkt na PC był dopieszczony ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie będzie podobnie, bo Watch Dogs bedzie hulać na innym silniku niż AC3, a wątpie, czy AnvilNext był optymalizowany pod PS4.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja dopiero ostatnio grałem w Brotherhood. Później nie nadążyłem z szybkością wydawania nowych części. Ile to już AC mnie minęło? Revelations, AC3 i będzie teraz AC4 :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To co oni zrobili z tą serią na przestrzeni ostatnich lat prosi o pomstę do nieba. O ile AC 1 i 2 były grami świetnymi i co najważniejsze świeżymi o tyle każda kolejna była coraz gorsza. Już myślałem że AC III będzie szczytem tego recyklingu a jednak, już lada moment kolejna gra o bieganiu po mapie i znajdywaniu "znajdyjek" dla zapchania czasu gry. AC III nużył kosmiczne, począwszy od walki, poprzez banalny i wtórny freeruning na średniej fabule skończywszy, z trudem go przeszedłem. Robią tą serię na taśmie produkcyjnej tak jak chińskie dzieci zabawki, co najgorsze.....to się sprzedaje i mają z tego kokosy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

AC III nużył kosmiczne, począwszy od walki, poprzez banalny i wtórny freeruning

Dnia 01.03.2013 o 13:53, ThanatosPL napisał:

na średniej fabule skończywszy, z trudem go przeszedłem. Robią tą serię na taśmie produkcyjnej
tak jak chińskie dzieci zabawki, co najgorsze.....to się sprzedaje i mają z tego kokosy.


ACIII jak dla mnie jest grą bardzo udaną i nie ustępuje ACII
czego oczekuję po kolejnej odsłonie?

- więcej misji w stylu szukania skarbu z ACIII
- rozwinięcie walk morskich
- rozwinięcie walki
- zaoferowanie czegoś nowego na stałym ladzie, wszak zbyt dużych miast to tam nie będzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bitwy morskie to chyba jedyna rzecz na plus, cała reszta leżała i kwiczała (przynajmniej dla mnie). Walka nudna, prosta i powtarzalna, freerunning banalny, powtarzalny, łatwy, (mirrors edge pod tym względem jest 1000 razy lepsze). Jak zwykle gra jest po brzegi wypełniona masą pierdół których używanie jest kompletnie niepotrzebne (linka z hakiem, jakieś bombki) , gre przeszedłem bez większych problemów i ani razu tych "gadżetów" nie musiałem użyć. Misje nudne że poza wątkiem głównym i bitwami morskimi nic nie robiłem, zawsze było to samo- pobiegnij, zabij, przynieś i tak w kółko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czyli to nie powinno być AC "IV" tylko AC: Black Flag. Wydaje mi się, że to po prostu będzie coś a''la Revelations i Brotherhood, krótkie, w niektórych momentach nudnawe nawet. Rozumiem, że marce się udało i sam jestem jej wielkim fanem, ale takie coś jest po prostu wkurzające. Ja chciałbym, żeby to miało klimat jak AC1. Pierwsza część może i była monotonna, ale klimat był znakomicie zaprezentowany. Nie oczekuję asasyna w średniowieczu, oczekiwałbym nawet wcześniej niż w średniowieczu lub max trochę później od czasów Ezio, żeby jakoś się to wszystko trzymało kupy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak zwykle gra jest po brzegi

Dnia 01.03.2013 o 17:03, ThanatosPL napisał:

wypełniona masą pierdół których używanie jest kompletnie niepotrzebne (linka z hakiem,
jakieś bombki) , gre przeszedłem bez większych problemów i ani razu tych "gadżetów" nie
musiałem użyć. Misje nudne że poza wątkiem głównym i bitwami morskimi nic nie robiłem,
zawsze było to samo- pobiegnij, zabij, przynieś i tak w kółko.


Widzisz, ja tej " linki z hakiem " używałem bardzo często, najczęściej obok tomahawka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować