Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Krewcy wojowie na nowych screenach i trailerze Total War: Rome 2

24 postów w tym temacie

Heh, Warus i jego utracone legiony :D Sapkowski w ostatnim tomie wiedźmina przywołał tę bitwę w epilogu. Poniekąd.

Wygląda naprawdę nieźle, choć zastanawiam się czy faktycznie jest sens wprowadzać taką zaawansowaną mimikę i grafikę do takiej gry. Chodzi o to że w czasie bitew rzadko kto przybliża widok by obejrzeć sobie wojaków. Nie ma na to czasu, trzeba wygrać walkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ważne, żeby ta mimika i inne pierdoły nie zmniejszyły optymizacji gry, bo będzie ciężko mi na sercu jak nie pogram na 560tce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmm, kupię, jak i wszystkie z serii TW do tej chwili i będę się cieszył jak dziecko wyżynając barbarzyńców ku chwale Rzymu ;]

...ALE nie w dniu premiery, CA już przyzwyczaiło że w przypadku ich gier lepiej poczekać na kilka łat. W przypadku Shoguna już było nieźle ale nadal robaczywie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.03.2013 o 12:05, Darkstar181 napisał:

Heh, Warus i jego utracone legiony :D Sapkowski w ostatnim tomie wiedźmina przywołał
tę bitwę w epilogu. Poniekąd.


W Rome Total War też można było rozegrać tą bitwę z tego, co pamiętam :D
Ech, nie mogę się już gry doczekać, szczególnie, że pierwsza część była jak dla mnie najlepszą z całej serii :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.03.2013 o 13:30, pawbuk napisał:

> Heh, Warus i jego utracone legiony :D Sapkowski w ostatnim tomie wiedźmina przywołał

> tę bitwę w epilogu. Poniekąd.

W Rome Total War też można było rozegrać tą bitwę z tego, co pamiętam :D
Ech, nie mogę się już gry doczekać, szczególnie, że pierwsza część była jak dla mnie
najlepszą z całej serii :)

Można, dosyć trudna była. Chyba jej nie ukończyłem nigdy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.03.2013 o 13:32, Darkstar181 napisał:

Można, dosyć trudna była. Chyba jej nie ukończyłem nigdy.


Oj tak, bardzo trudna. Chyba trzeba było na czas dotrzeć do jakiegoś fortu będąc cały czas atakowanym :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Hmm, kupię, jak i wszystkie z serii TW do tej chwili i będę się cieszył jak dziecko wyżynając
> barbarzyńców ku chwale Rzymu ;]
>
> ...ALE nie w dniu premiery, CA już przyzwyczaiło że w przypadku ich gier lepiej poczekać
> na kilka łat. W przypadku Shoguna już było nieźle ale nadal robaczywie

Co za różnica.. równie dobrze możesz kupić wcześniej i czekać na łaty jak ci nie pasi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.03.2013 o 13:39, Skrzypiec napisał:

Mnie zawsze rozbraja sytuacja gdy jest jakiś news o TW, w cholere spamu, a gra wychodzi
i połowa z piszących i tak samej gry nie kupi.


To można o większosci gier powiedzieć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niech jak najszybciej robią Rome, bo kolejny w kolejce jest...
WARHAMMER: TOTAL WAR ! (Creative Assembly, wykupiło prawa do Warhammera Fantasy Battle)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.03.2013 o 13:57, kuzyn123 napisał:

> Hmm, kupię, jak i wszystkie z serii TW do tej chwili i będę się cieszył jak dziecko
wyżynając
> barbarzyńców ku chwale Rzymu ;]
>
> ...ALE nie w dniu premiery, CA już przyzwyczaiło że w przypadku ich gier lepiej
poczekać
> na kilka łat. W przypadku Shoguna już było nieźle ale nadal robaczywie

Co za różnica.. równie dobrze możesz kupić wcześniej i czekać na łaty jak ci nie pasi.


Oczywiście że jest różnica - w cenie. Im szybciej dopracują produkt tym wiecej zarobią :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Heh, Warus i jego utracone legiony :D Sapkowski w ostatnim tomie wiedźmina przywołał
> tę bitwę w epilogu. Poniekąd.
>
> Wygląda naprawdę nieźle, choć zastanawiam się czy faktycznie jest sens wprowadzać taką
> zaawansowaną mimikę i grafikę do takiej gry. Chodzi o to że w czasie bitew rzadko kto
> przybliża widok by obejrzeć sobie wojaków. Nie ma na to czasu, trzeba wygrać walkę.
hmm jesteś aż taki powolny??? eee zawsze jest czas moment na obejrzenie sobie co nieco z bliska no powinieneś sobie zrobic pauzę poprostu warto!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

hmm mój ulubiony relaks ale znowu te klony no może dwie twarze róznica to wąsy lub broda albo inaczej ubrani ale to klony!!!! powinny być przynajmniej trzy cztery twarze no i zmiana włosów wąsów itp a tu rrrmmm kloniki denerwujace no ale co zrobić ehh i tak kupię heheh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować