Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Konkurs: ułóż hasło i zgarnij pakiet Season Pass do Call of Duty: Black Ops 2 na PC

45 postów w tym temacie

gram.pl

W zeszłym miesiącu rozdawaliśmy przepustki Season Pass dla posiadaczy Call of Duty: Black Ops II w wersji na konsolę Xbox 360. Tym razem mamy konkurs dla posiadaczy gry w wersji PC, który chcieliby otrzymać nowe dodatki za darmo!

Przeczytaj cały tekst "Konkurs: ułóż hasło i zgarnij pakiet Season Pass do Call of Duty: Black Ops 2 na PC" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.03.2013 o 13:45, Adrian7STK napisał:

Jeśli 7 liter to wszystkie i więcej nie będzie ,to już mam . Ale ciekawe co mi powiedzą
jak wyślę teraz z 7 liter a później dojdą następne.


Byłoby za prosto :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> > Jeśli 7 liter to wszystkie i więcej nie będzie ,to już mam . Ale ciekawe co mi powiedzą
>
> > jak wyślę teraz z 7 liter a później dojdą następne.
>
> Byłoby za prosto :P

Gdy poprzednio był taki konkurs (nie pamiętam dokładnie jaki) to chyba podaliście ile tych liter będzie. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> na pewno będą jeszcze jakieś litery bo nie można z tego ułożyć jakiegoś sensownego słowa
> :d
można można . Tylko pytanie czy 7 liter to koniec ,

Ale z drugiej strony
> Byłoby za prosto :P

No nie wiem czy za prosto . Bo ostatni konkurs z przepustką dla xboxa - słowo miało 8 liter , więc nie ogarniam w czym tu co prostszego .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja wysłałem już . Tylko , że litery przekładałem sobie w szkiach maila i wysłałem 2 pierwsze maile z 3 pierwszymi literami ,bo jak nadpisywałem szkice to coś chyba poszło nie tak i gdy miałem wysłać już hasło wg mnie dobre 7 literowy to poszły 2 stare szkice a nie najświeższy . Wysłałem 3 już poprawny z prośbą o korektę , mam nadzieje iż zostatnie to wzięte pod uwagę .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

coz czekalem czy wiecej liter sie nie pojawi i jakos nie widze wiec wyslalem z tego co jest... fakt zajelo mi to dluzej niz sie podziewalem ale jednak z goraczka sie ciezej mysli >_<

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować