Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Sklep gram.pl na podium w Rankingu Sklepów Zaufane Opinie Ceneo 2012

38 postów w tym temacie

Gratulacje! Zasłuzony sukces, szybkość i jakosć obsługi na wzorcowym poziomie! Polecałbym zamaist odbioru w Sferisie za 4zł uruchomić odbiór w paczkomatach, które są wygodniejsze i jest ich coraz wiecej a cena zbliżona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wy i drugie miejsce? O_o

To ten ranking jest w takim razie jakiś bardzo mocno naciągany. Ceny macie kompletnie z odbytu, prawie zero promocji gier na konsole, to ma być sklep wart polecenia? :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Teraz na polskim rynku rządzi bezapelacyjnie Muve, i to tam teraz wszystko kupuję... Gram raczej nie ma szans na walkę z nimi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.03.2013 o 08:26, NuuGGet napisał:

To ten ranking jest w takim razie jakiś bardzo mocno naciągany. Ceny macie kompletnie
z odbytu, prawie zero promocji gier na konsole, to ma być sklep wart polecenia? :O


To jest ranking opinii kupujących. Ranking cenowy byłby dla gramu zapewne bardzo bolesny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Uwaga, bo widzę, że do niektórych nie dociera:
To nie ranking cen w sklepach, tylko ranking opinii kupujących. Wbrew pozorom to nie to samo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Muve ma fajne promocje , zwłaszcza digital . Darmowy koszt przesyłki . Jeżeli ktoś należy do kompanii graczy to wersje pudełkowe może tanio kupić . Choć już digital nie ... i to jest minus .
Gram ma 500 metrów taśm i nic więcej .
Jeśli chodzi o czas realizacji to nigdy ani z gram ani z muve problemu nie miałem , podobnie z obsługą .
Biorąć to wszystko pod uwagę to chyba łatwo zgadnąć gdzie kupuję w tej chwili.
Przy okazji wielokrotnie czytałem że gry na konsole się kiepsko sprzedawają . Wcale mnie to nie dziwi . Z promocjami na nie kiepsko . Nawet w KG na PC 40 zniżki , na konsole 20 . Znacznie mniej promocji w porównaniu z PC , choć ceny gier na konsole są wyższe . Gdy na allegro cena gry zejdzie już do 119 , tutaj ( i nie tylko tutaj ) dalej 199 . Mam jakoś takie wrażenie że one są w sklepach tylko po to , żeby były.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A dla mnie Muve za drogi, bo jak chce się taniej kupić, trzeba z góry opłacić (a w końcu 15 zł na kuriera vs. 4 zł tutaj to różnica :D). Dlatego gratuluję Gramowi i nadal będę na Gram.pl kupował (no i ewentualnie u konkurencji na M., choć nie wymienionej powyżej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.03.2013 o 21:06, Heartbreaker napisał:

A dla mnie Muve za drogi, bo jak chce się taniej kupić, trzeba z góry opłacić
(a w końcu 15 zł na kuriera vs. 4 zł tutaj to różnica :D). Dlatego gratuluję Gramowi i nadal
będę na Gram.pl kupował (no i ewentualnie u konkurencji na M., choć nie wymienionej powyżej :)

A jaki problem z opłacaniem z góry? Wystarczy konto w banku, karta prepaidowa do płatności w sieci, kod PaySafeCard albo Pay Pal. Lepiej dopłacać za kuriera czy miec go free? IMHO wybór jest oczywisty. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.03.2013 o 23:29, Janek_Izdebski napisał:

A jaki problem z opłacaniem z góry? Wystarczy konto w banku, karta prepaidowa do płatności
w sieci, kod PaySafeCard albo Pay Pal. Lepiej dopłacać za kuriera czy miec go free? IMHO
wybór jest oczywisty. :)


Niestety opłaty PSCem na Muve nie ma. Płatności z góry nie robię, bo konto jest monitorowane i wolę uniknąć sprzeczek o to. Może kiedyś, ale na razie jestem jeszcze na utrzymaniu rodziców, to wolę brać z Gramu. Choć o 4 zł drożej, to jednak bezpieczniej dla mnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.03.2013 o 01:53, Heartbreaker napisał:

Niestety opłaty PSCem na Muve nie ma. Płatności z góry nie robię, bo konto
jest monitorowane i wolę uniknąć sprzeczek o to. Może kiedyś, ale na razie jestem jeszcze
na utrzymaniu rodziców, to wolę brać z Gramu. Choć o 4 zł drożej, to jednak bezpieczniej dla mnie :)

Ale to chyba żaden problem założyć osobne konto w banku (np. w takim Alior Sync), konto na Pay Palu lub kupić kartę pre-paidową do transakcji w sieci w którymś z banków (Millenium, BZ WBK mają takie na przykład). W końcu żyjemy już w XXI wieku... :)

Ale nawet, jeśli byś nie mógł, to rodzice zabroniliby Ci zrobić jeden przelew z góry z ich konta...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.03.2013 o 02:06, Janek_Izdebski napisał:

Ale to chyba żaden problem założyć osobne konto w banku (np. w takim Alior Sync), konto
na Pay Palu lub kupić kartę pre-paidową do transakcji w sieci w którymś z banków (Millenium,
BZ WBK mają takie na przykład). W końcu żyjemy już w XXI wieku... :)

Ale nawet, jeśli byś nie mógł, to rodzice zabroniliby Ci zrobić jeden przelew z góry
z ich konta...?


Nie no, mam swoje konto w banku, ale współwłaścicielką jest mama, dla której (jak dla większości rodziców) gry to zło :) Dlatego nie robię przelewów z góry, bo nie chcę się pożegnać z ponad 2 tysiącami filmów na DVD i sporą liczbą gier :D

To już może ta karta pre-paidowa by coś zdziałała, ale musiałbym się dowiedzieć, jak to działa. Ja tam laik jestem w tych sprawach i praktycznie dla mnie liczy się tylko granie, filmów oglądanie, jedzenie i spanie ;)

Tak wiem, jestem uzależniony :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.03.2013 o 02:17, Heartbreaker napisał:

Nie no, mam swoje konto w banku, ale współwłaścicielką jest mama, dla której
(jak dla większości rodziców) gry to zło :) Dlatego nie robię przelewów z góry, bo nie chcę się
pożegnać z ponad 2 tysiącami filmów na DVD i sporą liczbą gier :D

Groziłaby Ci konfiskata Twoich filmów, gier i co tam masz jeszcze? Naprawdę? Nic, tylko współczuć.

Dnia 04.03.2013 o 02:17, Heartbreaker napisał:

To już może ta karta pre-paidowa by coś zdziałała, ale musiałbym się dowiedzieć, jak
to działa. Ja tam laik jestem w tych sprawach i praktycznie dla mnie liczy się tylko
granie, filmów oglądanie, jedzenie i spanie ;)

Możesz dowiedzieć się w filiach banku, na pewno oferują takowe Millenium, BZ WBK. Prawdopodobnie także PKO BP, ale nie jestem pewien. Wizyta w banku Ci nie zaszkodzi. Zrobiśz coś produktywnego poza graniem, spaniem i jedzeniem... ;)

Dnia 04.03.2013 o 02:17, Heartbreaker napisał:

Tak wiem, jestem uzależniony :D

Czasami tak bywa. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Muve ma fajne promocje , zwłaszcza digital . Darmowy koszt przesyłki . Jeżeli ktoś należy
> do kompanii graczy to wersje pudełkowe może tanio kupić . Choć już digital nie ... i
> to jest minus .
> Gram ma 500 metrów taśm i nic więcej .
> Jeśli chodzi o czas realizacji to nigdy ani z gram ani z muve problemu nie miałem , podobnie
> z obsługą .
> Biorąć to wszystko pod uwagę to chyba łatwo zgadnąć gdzie kupuję w tej chwili.
> Przy okazji wielokrotnie czytałem że gry na konsole się kiepsko sprzedawają . Wcale mnie
> to nie dziwi . Z promocjami na nie kiepsko . Nawet w KG na PC 40 zniżki , na konsole
> 20 . Znacznie mniej promocji w porównaniu z PC , choć ceny gier na konsole są wyższe
> . Gdy na allegro cena gry zejdzie już do 119 , tutaj ( i nie tylko tutaj ) dalej 199
> . Mam jakoś takie wrażenie że one są w sklepach tylko po to , żeby były.

Sprzedawają?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gratulacje. Ceny niekiedy macie z kosmosu, ale pełne profesjonalizmu podejście do klienta jest waszym największym atutem. Nie przyjmujecie zamówień na dany produkt jeżeli wiecie, że dostanie określoną ilość towaru - tutaj kolejny plus. Gdybyście nieco ceny poprawili na bardziej przyjazne dla klientów to już w ogóle by było super.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować