Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Heroes Of Might & Magic V - okiem JeRzego

201 postów w tym temacie

heros V to lipa.choc gralem tyko w demo ale wogole mi sie niepodoba.walki bezsensu za dlugo trwaja,czary badziewne.jednym slowem przereklamowana komercja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dla jednych walki sa za krótkie, dla innych zbyt długie...i weź tu czlowieku kazdemu dopasuj...niemozliwosc. Jeżeli te walki są zbyt długie dla Ciebie to już nawet się nie będe pytał czy grasz w szachy :p

Przereklamowana komercja to dwa słowa ^_^

Każdy gra w to co lubi. Nie podoba się ? Trudno sie mówi.

Jak już jeździcie po czymś to chociaż dodawajcie jakąś sensowną argumentację...Badziewne czary ? To znaczy jakie ? Za krótkie, za długie, za mało efektowne, zbyt efektowne ? Powiedziec, że gra jest do kitu każdy potrafi, ale uzasadnic już nie każdy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dla wszystkich zdziwionych angielskimi screenshotami: JeRzy pracował na wersji prasowej w ladgłydżu - dzięki temu zdołał przejść całość przed premierą PL. Nie myślicie chyba, że CD-P ma gotowe wersje PL, które trzyma w niewiadomym celu w sejfie? Gdy tylko gra jest spolonizowana - od razu trafia do tłoczni, a co za tym idzie do Was. Pójdziemy Wam oczywiście na rękę - jak najszybciej podmienimy screeny na te z polskiej wersji, gdy tylko JeRzy bedzie mógł połozyć ręce na tej kopii, OK? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

w heroes 3 gralem dlugo z dodatkami itd.... w poprzednie wersje niegralem dlatego odnosze sie do 3
w heroes 4 byla beznadziejaniepodobala mi sie mapa malo czytelna i wiele inych wad
w heroes 5 wyglad mapy tez mi sie ine podoba moze to przyzwyczajenie do 3 interfejs zdecydowanie wole z 3 nie zeby ten z 5 byl nieczytelny ale wole 3 3D w w heorsach jest zupelnie niepotrzebne tylko zaciemnia cala mape....
rozbudowa zamku zdecydowanie wole 3 ogulnie 3 3 3 i jeszcze raz 3 lepiej dla mnie by bylo jakby jakies do 3 zmiany wprowadzili dla balansu miedzy zamkami niz tworzyli nowa gra no ale za patcha sie raczej kasy ne zarabia wiec....
ogulnie 5 nie powalila mnie na kolana i walsnie wracam zeby sobie zgrac ze znajomym przez neta w 3....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.06.2006 o 17:52, maciekujek napisał:

:) Ja mam słabego kompa (Athlon 1GHz, 384MB RAm, Radeon 9800Pro)i na szczęście mi działa płłynnie
i to na full detalach. porządna optymalizacja kodu. Niewątpliwue brak edytora to minus, ale
na pewno Ubi zrobi go.(:
==)) W poniedziałek już w poniedziałek zniknę wraz z Heroesami ((==


Porządna optymalizacja kodu? ^^^ ja mam AMD 2400+ 512Ramu i R9500 64MB i czy ustawie LOW czy High to sie tnie i ty to nazywasz porzadna optymalizacja kodu? kumpel wiecej ramu i tez mu tnie. fakt jak gralem kampanie to napoczatku gra sie samemu ale jak np wlaczylem sobie na 6 osob to nie dosc ze mapa sie strasznie dlugo ladowala to potem jak gralem mialem z 5fps w porywach do 10. bez przesady i to na full i na low tak samo czy rozdzielke zmienie to tak samo sie gra zachowuje wiec cos tu jest nie tak. a jak juz np chodzi dobrze to widze ze mam 80fps i nagle spada do 5? O_o sie nie postarali z tym. nie wiem po co mi taka grafa wystarczy zeby sie dobrze gralo. ogolnie gra jest fajna tylko rozbudowa zamku jest glupia ten poziom miasta potrzebny na kolejne budowle bo tak nie mozna np odrazu wybudowac kapitolu zeby kasa byla. pole wali jest za male i to ze kolejnosc jednostek sie zmienia bo jak masz np lepsza armie to i tak mozesz przegrac bo cie komp bedzie walil najpierw 5 razy a ty juz nie bedziesz mial czym. jest jeszcze duzo do roboty ;/ narazie to takie 4-. nic trzeba czekac na jakies dodatki patche moze cos troche zmienia.
pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jak przygotowanie do wypuszczenia dodatkow z czyms co powinno bylo sie znalezc w podstawce mozna nazwac dawkowaniem wrazen. Edytor i generator map pewnie tworcy maja i mogli udostepnic. Jezeli zamierzaja to zrobic w dodatkach to jest to zmuszanie ludzi do kupienia tez dodatku. Dodatek powinien IMO gre rozwijac a nie uzupelniac jej braki w podstawowej wersji.

Dominix: kazdy ma rowne szanse, wiec nie wiem jak mozesz narzekac na nowy system. Jesli uwazasz ze szybkie jednostki sa znacznie lepsze od wolnych silnych do graj nimi - proste. A rozbudowa zamku akurat mi sie wlasnie podoba. Moze to kwestia gustu ale w poprzednich czesciach zbyt szybko zbudowane sie mialo w zamkach stolice i najlepsze jednostki, taka gra jest ciekawsza, przynajmnmiej dla mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Homm 5 już na pierwszy rzut oka to krok wstecz. Nie nawiązanie do 4 jest na pewno ukłonem w strone wszystkich malkontentów 4. Ale brak karawany, możliwości wysyłania wojska, brak barbarzyńcy, i wszystkiego co było ulepszeniem 3 sprawia, że w 5 gra się jak w 3 tylko komp się trochę muli przy większych planszach, (P4 2.26 ghz, rad 8500, 1 gb ram) mam nadzieję, że dodatki poprawią to co pod przemożnym wpływem twardogłowych wprawadzono cofając serię w rozwoju.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na rzetelną recenzję w tym serwisie nie możemy liczyć. Czekam na ludzi z CD Action. Moim zdaniem(po grze w demo) jest ona słabsza od genialnej ''trójki'', ale dużo lepsza od słabej ''czwórki''. Po prostu przeciętna gra i moim zdaniem nie oddaje prawdziwego klimatu serii Heroes of Might and Magic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie jest to świetne przeniesienie "trójki" w 3D. Coś jak patch do Quake''a 1 zmianiający grafikę nie do poznania. Na brak edytora można trochę ponarzekac ale... Ja i tak czekam do jutra na drewnianą skrzyneczkę i nie żałuje ani złotówki. (Wirtualnej też nie :-))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

herosi ewoluuja :) mysle ze w dobra strone :) h4 nie przypadla wszystkim do gustu :) h5 jest jak dla mnie powrotem do korzeni :) a h6 bedzie zapewne laczyc wszystkie cechy tych gier :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Widziałem anglojęzyczną wersję u kuzyna. Po prostu bajka!!! Zakochałem się w tej grze :P Jedyne co mnie wkurza to to, że bohater wojownik jest tak słaby. Efektowne jego ciosy potrafią czasem nikogo nie zabić (najwięcej zabił uderzając w impa bo 3). Mag bochater jest tak samo słaby ale ma lepsze czary i to nimi nawet nieźle może pszyłożyć. Ogólnie gra wymiata musze se ją kupić!!! Dla wszystkich tych co myślą "a se ściągne pogram i odinstaluje" po pierwsze na piracie nie pograsz w multi a on jest bajeczny, po drugie singiel tak wciąga, że chce się więcej i więcej :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

no nie wiem czy taki slaby :) czaruje sie calkiem niezle :) niestety w duelu ciagle bohater nie potrafui odkryc pelni swoich mozliwosci :) ale jesli to zmienia to bedzie super :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No ja mam wolniejszego kompa (przypomnę AMD Athlon 1GHz, 383 MB Ram i Radeon 9800Pro i mnie się jakoś nie tnie nawet na full detalach), to u ciebie już na pewno nie powinno ciąć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

no no :) podziwiam :) teopretycznie nie spelniasz wymagan a jednak :)to tylko swiadczy jak najlepiej o chlopcach z UB :) bo dobrze kod dopracowali :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No bardzo dobra robota. Sam nie mogłem uwierzyć i się bardzo cieszę. Niestety na razie komputer jest w warsztacie i się naprawia ale mam nadzieję że do jutra go naprawią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja moja zabawe z herosami zaczne wlasnie od patrzenia sie na skrzynke i przeczytania instrukcji :) a dopiero pozniej granie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować