Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Heroes Of Might & Magic V - okiem JeRzego

201 postów w tym temacie

Wiecie...Wlasnie tak sobie pomyslalem, ze fajnie by bylo, zeby Ci ktorzy kupili edycje kolekcjonerska HOMM5, mogli za darmo "kupic" soundtracka do gry, ktory pojawi sie juz 8 czerwca tutaj w sklepie Gram.pl...
No bo w koncu w naszej polskie edycji kolekcjonerskiej, mial byc soundtrack do gry ale nie zgodzil sie na to Ubisoft. Tak wiec tutaj mowi do Gram.pl...Przemyslcie to! Jako rehabilitacje za to, ze jednak nie bedzie soundtracka w edycji kolekcjonerskiej. Ten kto zamowil kolekcjonerke niech ma mozliwosc zamowienia za ZUPELNIE DARMO soundtracka ktory pojawi sie juz 8 czerwca!
Co wy wszyscy na to?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Płyta, która pojawi się 8 czerwca to nie soundtrack, tylko muzyka inspirowana grą. Nie ma nic wspólnego z muzyką jaka w grze jest. A soundtracka sam możesz sobie zrobić. Przecież jak zainstalujesz, w katalogu z grą bęzdie muzyka. na dodatek będziesz mógł sobie wybrać tylko te utwory, które Tobie się podobają ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Właśnie odpakowałem paczuszkę. Śliczna prawie czarna skrzynia ze złotymi nadukami. Mapka myślałem, że będzie większa ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja mam dzien wolny :D i teraz kazdy moj oddech przybliza mnie do wymarzonej chwili kiedy dotkne drewnianej skrzyneczki, poczue zapach nowych heroskow...rozmarzylem sie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jestem aktualnie w pracy i tu mi dowieźli. Po rozpakowaniu koleżanka od razu stwierdziła że doskonała skrzynka na biżuterię etc. Normalnie profanacja ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.06.2006 o 09:34, morthi napisał:

ja mam dzien wolny :D i teraz kazdy moj oddech przybliza mnie do wymarzonej chwili kiedy dotkne
drewnianej skrzyneczki, poczue zapach nowych heroskow...rozmarzylem sie ;)

Ja się bardzo cieszę bo nie skusiłem się na demo więc oczekiwanie jest bardzo mocne ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.06.2006 o 09:37, spider88 napisał:

> ja mam dzien wolny :D i teraz kazdy moj oddech przybliza mnie do wymarzonej chwili kiedy
dotkne
> drewnianej skrzyneczki, poczue zapach nowych heroskow...rozmarzylem sie ;)
Ja się bardzo cieszę bo nie skusiłem się na demo więc oczekiwanie jest bardzo mocne ;))

No zobacz, ja też dema nie ściągałem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.06.2006 o 09:38, SwenG napisał:

No zobacz, ja też dema nie ściągałem ;)

Szkoda mi było tracić tą atmosferkę wyczekiwania ale widzę że nie ostałem się w samotności ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.06.2006 o 09:40, morthi napisał:

ehh :D a w jaki sposob podaliscie kurierowi miejsce przesylki ?

No do mnie zawsze z Masterlinka dzwonią na komórkę i upewniają się czy aby na pewno na ten adres. Wtedy się umawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.06.2006 o 09:44, morthi napisał:

ale w ktorym miejscu podales swoja komorke ?:) w zamowieniu ? tez podalem :D i jakos nie zadzwonili
:/

No w zamówieniu. Ale jak przywozili pierwszy raz, to dzwonili spod domu, bo nikogo nie było. Teraz dzwonią już z centrali ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.06.2006 o 09:48, morthi napisał:

ehh :) no to mam pecha w takim razie :/ coz...bede musial sie w ciepliwosc uzbroic :D

Sam zadzwoń jak w domu nie jesteś. Masz w zamówieniu link do śledzenia paczki. Zobacz gdzie mają najbliższą centralę i dowiedz się gdzie jest kurier. Jak jeszcze nie dojechał to możesz się umówić, żeby przywieźli pod wskazany adres.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.06.2006 o 17:06, Sashion napisał:

Eh szkoda ze jest tak mało map (ok. 15 w wersji angielskiej) i nie ma edytora! A juz sie napaliłem
na swoje misje =(
Mam nadzieje, że dadzą jakiegos pacza z edytorem =(
A tekscik moze byc, ale te szkriny troche nie aktualne ; p


Zgodnie z informacjami od developera edytor pojawi się w bodaj drugim patchu w okolicach lipca-sierpnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować