Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Heroes Of Might & Magic V - okiem JeRzego

201 postów w tym temacie

znowu podajecie że wymagania odnośnie karty graficznej to 64 MB, w demówce wymagania to 128 MB i pisaliście że wymagania w gierce będą jak w demo.
jak to do jasnej anielki jest, bo wycofałem zamówienie w pre-order i pewnie straciłem możliwość skorzystania z darmowej dostawy??????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja gre otrzymałem rano , pan z firmy kurierskie zadzwonił , umówił się ze mną i grę otrzymałem po 2 godzinach. Wszystko jest wporządku z moją paczką , mam to co mówili że jest w paczce i już ją zainstalowałem .
GRA SUPER!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ejjj "mała ilość frakcji" nie jest minusem. Jest ich sześć ale wszystkie są super, mają inny styl gry. Ilość kopalni i dziennego przychodu można sprawdzić :P U góry na tym pasku są zasoby. Kiedy sie kliknie na jakiś PPM to pokazuje dzienny przychód i ilośc kopalni :P Walka jest świetna i rozwój bohatera też :) Dla mnie jest lepsze od 3 choć ma jedną wielką wadę : ilość mapek. Ludzie co to ma być !!! No i ciezko sie kapnąc ze oddziały dzieli sie przytrzymują shift ;) Mam prosbe do gram.pl. Czy moglibyscie w artykułach dawać ocenki ???? My odejmowalibyśmy od nich tak ze 2 i by było obiektywnie ;>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

najpierw wyslapi edycje kolekcjonerska pozniej idzie DVD a na koniec CD :) nie boj zaby :) do jutra kazdy dostnie swoj egzemplarz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

EK pełny wypas. Nie wiem czy to nie profanacja ale żona kuferek postanowiła wykorzystać na pamiatki rodzinne. Co mam robić? Chyba jak jej odpuszcze to mi pozwoli grać ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pod wieloma stronami gra, jest super, wydanie kolekcjonerskie też niczego sobie, aczkolwiek jest kilka niedoróbek. Niestety do pobicia heroes 3 brakuje tylko i aż jednej rzeczy, generatora map. To była najlepsza jak dotąd rzecz, która pozwala wciąż do dziś bawić się w 3. Niestety 5 generatora nie posiada (chociaż był kiedyś zapowiadany), więc po zakończeniu kilku luźnych map i takiej sobie kampanii, gra się nadaje tylko do odstawienia na półkę. Na szczęście zawsze można znowu pograc w Heroes 3.

Gracze! Wydawcy! czas pomęczyć producenta o edytor!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To i ja dopiszę się do grupy szczęśliwców posiadającech EK :) Nie będę jednak oryginalny mówiąc na co chce przeznaczyć ten kuferek moja dziewczyna... Ale ręce mi się trzęsły przy jego otwieraniu i mówiąc szczerze jak najbardziej pozytywnie się zaskoczyłem na jego zawartości (co w sumie powinno mnie zastanowić, tym bardziej, że od dawna znana była jego pełna zawartość :) Może malutkim rozczarowaniem jest mapa (na zdjęciu bajerancko zwinięta w rulonik ale kto komu zabroni samemu ją zwinąć). W sumie nie widziałem jeszcze chyba tak przypakowanej edycji kolekcjonerskiej. Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No ja niestety mam pewne zastrzeżenie, ponieważ moja skrzyneczka nie jest w najlepszym stanie.
Wewnętrzne obicie jest porozrywane i to dośc mocno w rogach, widocznie gra latała po skrzynce i stąd te uszkodzenia.
A jak u was ? Skrzyneczka dotarła cała i zdrowa ?? Może to tylko ja mam pecha.... ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować