Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Heroes Of Might & Magic V - okiem JeRzego

201 postów w tym temacie

Dnia 05.06.2006 o 16:09, Galder Grasfiord napisał:

Pod wieloma stronami gra, jest super, wydanie kolekcjonerskie też niczego sobie, aczkolwiek
jest kilka niedoróbek. Niestety do pobicia heroes 3 brakuje tylko i aż jednej rzeczy, generatora
map. To była najlepsza jak dotąd rzecz, która pozwala wciąż do dziś bawić się w 3.


Generator map był dopiero od Armageddon''s Blade - podstawowy HoMM 3 go nie miał. Zreszta nei rozumiem jego gloryfikowania, bo potrafił olbrzymie cuda odstawiać i mapy przez niego stworzone dalekie były od grywalnych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kurde nie wiem dlaczego nie mogę zagrać w internecie. Łączę się z serwerem, wybieram kanał ale jak chcę się dołączyć do gry to wyskakuje błąd 2.22.9. Kurcze nie wiem co robić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA! Litości przyślijcie mi te paczkę po chyba umrę! Paczkę! Paczkę! Ona nawet nie wystartowała z centrali! Dlaczego mnie to spotkało!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

YES !!! YES !!! YES !!! MAM MOJE EK JEST BOSKIE !!!!!!!!!!! Dopiero po 6 godzinach sie oderwalem od gry i wlasnie pisze posta :P Bogu dzieki ze koniec roku, bo jutro zamierzam dluzej posiedziec OSTRO WCIAGA !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

MAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAM!!!!!!!!!!!!!!! Przyjechał kurier o 18:30!!! Właśnie miałem do niego dzwonic! (przesyłkę wydali mu przed 9).CUUUUUUUUUUDOOOOOOOOOO!!!!! Teraz dopiero się oderwałem! Udało im się! Udało im się!!! UDAŁO IM SIĘ!!!!!!!!!!!!!!!!!! ZROBILI ZARYPISTE HEROESY!!!!!!!!!!!
Jak otwierałem pakę, miałem widzów jak ci w Warszawie na turnieju ToCA - rodzice, brat i pies. Zajefajne bonusy - zwłaszcza Artbook le Droita. But only one question - CZEMU NIE MA MUZYKI NA CD?!!!!!!!!!!!!!!! Bo jest cuuuudowieńka:) A teraz, śmiertelnicy, gnijcie tu, a ja wstępuję w świat Ashan...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ahhh a ja mialem taka smieszna przygode z moim EK. Otoz odebral go moj tata no i schowal je przede mna. Na poczatku myslalem, ze paczka nie dotarla no i smutny poszedlem do swojego pokoju ;( Najgorsze to, ze dzis zebranie bylo, to juz w ogole kapota. Wraca ojciec do domu i juz czekalem na najgorsze... Patrze, a on trzyma jakas paczke... Wiedzialem, ze to moja edycja kolekcjonerska !!!! Otworzylem paczke, rozpakowalem wszystko i wydanie jest zajebiste !!!! Wszystko na miejscu, tak jak powinno byc i tak jak CDP zapewnial DZIEKI !!!!!!! Tylko jest jeden problem... Za ocenki, w gre pogram za tydzien, musze poprawic pare, wiec komputer zostal wylaczona :((((((((( No coz EK obeszlo sie smakiem, ale i tak sie ciesze z tego wydania jest zajebiste, CDP jestescie SUPER !!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj wieczrem wróciłem z pracy a tu wielka niespodzianka: PRZSYŁKA z HEROSAMI dojechała.
Wiadomo szybkie rozpakowanie i totalne zaskoczenie. Opakowanie i ogólnie wydanie gry jest na 6-tkę, super bonusy
że o pudełku nie wspomnę i zaoszczędzonych 40pln (wirtualna). Szybka instalacja choć wydawała się trwać wieczność i wreszcie jeszcze tylko kilka ustawień konfiguracyjnych i zaczyna się gra.
TO co zobaczyłem na ekranie monitora przerosło moje oczekiwania, wyobrażałem sobie że będę grał w polepszonych Herosów IV i tu bardzo się pomyliłem bo grafika totalnie mnie zaskoczyła. V-tka jest nowym wymiarem rozgrywki i nie jest łatwo napisać co i jak, poprostu trzeba zagrać żeby poczuć ten klimat. A taraz wracam do przyjemniejszych żeczy, takich jak choćby Heroes Of Might & Magic V.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

moj komputer uznal ze koniec zabawy :\ Sempron 2,4, 1024ddr, GF 6800XT, czysty system, gra uznala ze nie na ZADNYCH ustawieniach nie bedzie dobrze dzialala ;\ ;( ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobra. Panie i Panowie, na mnie już pora... idę spać! To było do przewidzenia. Wyjazd do kumpla ze skrzynią w plecaku, jeszcze tylko - mamo będę około 22:00 - na do widzenia... zaraz, zaraz a gdzie kluczyki od samochodu?! Są! Ok, Endrju - kaman men! Zupełnie jak 7 lat temu trzymając w ręku jeszcze cieplutki egzemplarz Herosów 3 z dobrze nie zastygniętą farbą na pudełku (wówczas cena 149zł mogła naprawdę odstraszyć... ale nie nas, prawdziwych maniaków jedynki!). Ale wiesz tak na próbę. Chwilkę pogramy i się zwijamy. Jeszcze kilka dni i mój komputer wróci z serwisu a wtedy nie będzie konieczności grzania do tego zabijaki :).
- time between 19:00 - 4:10 (nad ranem) to prawdziwy come back do najcudowniejszych godzin, dni, tygodni, aż wreszcie miesięcy spędzonych nad arcydziełem elektronicznej rozrywki jakim niewątpliwie była trzecia część, w tym tak od 22:00 z załączonym syndromem jeszcze jednej tury...
Tak. Gorące pośladki i do przodu :) Przecież, kto normalny 7 lat temu posiadał w domu internet? (pomijając te cholernie impulsorzerne modemy 56k uruchamiane dwa razy tygodniu, oczywiście wieczorem) Zwołanie kilku kumpli i... ostatni gasi światło :)
Jednak nie unikniona była chwila, kiedy padną słowa: Panowie, this is the end (my only friend - dla wtajemniczonych i fanów "the doors" :) Po prostu w pewnej chwili przychodzi to głupie uczucie, że mięknie Ci twardówka, tęczówce wcale nie jest tak kolorowo, plamka ślepa zaczyna widzieć (do tego podwójnie :) i wogóle całe oko nadaje się do wymiany. Nie inaczej było wczoraj (dzisiaj?). Ach... Przyjazd do domu a tu jedna skrajnie masochistyczna myśl w głowie - MORE!
Jednym słowem - Heroes! Probably the Best Game in the World!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam takie pytanie...czy doszły już do was normalne egzemplaże gry,bo niewiem kiedy mam się spodziewać mojej paczuszki :)


ja mam ten sam problem.... u mnie też nie ma hmmm ;/ A na biesiade nie pujde bo będe grał :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

NO do mnie doszła DVD zwykła o 14:50

I gram, gram, gram ........ !!!!

Poza walorami gry nikt nie wspomniał wcześniej chyba o jakości wykonania instrukcji i digipaka - poprsotu rewelacja, nic tylko dmuchać, chuchać, a ten nadruk na płytach - miodzio

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować