Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Miasta w SimCity w przyszłości będą mogły być większe

20 postów w tym temacie

Małgorzata Trzyna

Przedstawiciel studia Maxis, Ocean Quigley, wyjaśnił, że miasta w SimCity na razie nie mogą być zbyt duże ze względu na ograniczenia techniczne. Czy nie dałoby się jednak znaleźć rozwiązania dla graczy, którzy posiadają lepszy sprzęt?

Przeczytaj cały tekst "Miasta w SimCity w przyszłości będą mogły być większe" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak się zastanawiam...Nie można było po prostu dodać większych map z adnotacją typu "graczu, duży rozmiar mapy wpływa na płynność działania na słabszym sprzęcie"? Bo to pachnie jakimś DLC :P Do którego nic zresztą nie mam, tylko argumentacja za niewprowadzaniem dużych miast do mnie nie przemawia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Tak się zastanawiam...Nie można było po prostu dodać większych map z adnotacją typu "graczu,
> duży rozmiar mapy wpływa na płynność działania na słabszym sprzęcie"? Bo to pachnie jakimś
> DLC :P Do którego nic zresztą nie mam, tylko argumentacja za niewprowadzaniem dużych
> miast do mnie nie przemawia...

Albo mają słaby silnik. W Total Warach nie ważne jaki komp masz, a limit zawsze ten sam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Tak się zastanawiam...Nie można było po prostu dodać większych map z adnotacją typu "graczu,
> duży rozmiar mapy wpływa na płynność działania na słabszym sprzęcie"? Bo to pachnie jakimś
> DLC :P Do którego nic zresztą nie mam, tylko argumentacja za niewprowadzaniem dużych
> miast do mnie nie przemawia...

30 Euro za kilometr kwadratowy:P A potem oplata 0,5 Euro za kilometr kwadratowy dzierżawy co miesiac:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

? Cities XL nie miało problemu z wielkimi miastami, stek bzdur i smarowanie wazeliną gruntu pod płatne DLC. Może EA niech przestanie owijać w bawełnę i zajmie się ściąganiem od sklepikarzy haraczu za ochronę, podobna praktyka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cities XL? Przecież ta gra ma okropną optymalizację, duże miasto strasznie "tnie". Sam gry nie miałem, ale masa komentarzy osób, które ją kupiły mówi sama za siebie. Nie wiem za bardzo co sądzić o mniejszych działkach. Przesadzacie chyba trochę, że większe działki będą w formie DLC. Chociaż to EA i obawy mogą występować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> To jest śmieszne już każdy ma minimum i3 i karte pokroju 7790 więc niech nie pieprzą
> głupot
Głupoty to ty właśnie napisałeś. To zdania będzie zawierało więcej prawdy jeśli sformułujemy je tak: "Minimum osób ma i3 i kartę pokroju 7790".

btw takiej kart jeszcze nie ma...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.03.2013 o 18:59, czopor napisał:

> To jest śmieszne już każdy ma minimum i3 i karte pokroju 7790 więc niech nie pieprzą

> głupot
Głupoty to ty właśnie napisałeś. To zdania będzie zawierało więcej prawdy jeśli sformułujemy
je tak: "Minimum osób ma i3 i kartę pokroju 7790".

btw takiej kart jeszcze nie ma...

Tak czy siak wększość już ma wystarczający sprzęt

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Brawa dla autora wpisu o tym, co kto każdy ma pod biurkiem, bo ja nadal nie widzę takowego sprzętu u siebie.

A co do ostrzeżenia typu graczu, duży rozmiar mapy wpływa na płynność działania na słabszym sprzęcie: nie każdy jest na tyle rozgarnięty, aby to dostrzec, nie mówiąc już o przeczytaniu i zrozumieniu. Zwłaszcza w rejonach, z których EA bierze swoje dane statystyczne (w tym te o mikropłatnościach w singlu, ale to inna bajka).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.03.2013 o 19:29, Msr2d2 napisał:

Brawa dla autora wpisu o tym, co kto każdy ma pod biurkiem, bo ja nadal nie widzę takowego
sprzętu u siebie.

A co do ostrzeżenia typu graczu, duży rozmiar mapy wpływa na płynność działania na
słabszym sprzęcie
: nie każdy jest na tyle rozgarnięty, aby to dostrzec, nie mówiąc
już o przeczytaniu i zrozumieniu. Zwłaszcza w rejonach, z których EA bierze swoje dane
statystyczne (w tym te o mikropłatnościach w singlu, ale to inna bajka).

To pora zainwestować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> > Brawa dla autora wpisu o tym, co kto każdy ma pod biurkiem, bo ja nadal nie widzę
> takowego
> > sprzętu u siebie.
> >
> > A co do ostrzeżenia typu graczu, duży rozmiar mapy wpływa na płynność działania
> na
> > słabszym sprzęcie
: nie każdy jest na tyle rozgarnięty, aby to dostrzec, nie
> mówiąc
> > już o przeczytaniu i zrozumieniu. Zwłaszcza w rejonach, z których EA bierze swoje
> dane
> > statystyczne (w tym te o mikropłatnościach w singlu, ale to inna bajka).
> To pora zainwestować

To rzuć kasą. Nie pogniewam się. XD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zobaczycie że fifa 14 mimo że wychodzi na next geny to i tak zignorują PCtowców bo większość siedzi na radeonie 4780 wedłóg EA i tak będziemy czekać na next genową fife kolejne 3 lata

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Tak się zastanawiam...Nie można było po prostu dodać większych map z adnotacją typu "graczu,
> duży rozmiar mapy wpływa na płynność działania na słabszym sprzęcie"? Bo to pachnie jakimś
> DLC :P Do którego nic zresztą nie mam, tylko argumentacja za niewprowadzaniem dużych
> miast do mnie nie przemawia...

Tu chodzi o równość szans. Pamiętajcie, że to gra mocno stawiająca na multi, a osoby z większymi obszarami miałyby przewagę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Te rozmiar mapy to na chwile obecną dla mnie główny argument żeby nie kupowac w ciemno w dniu premiery tej gry. Środki w growym budzecie na marzec przesunę chyba na Tomb Rider. Mówią że rozmiar mapy w nowym SIM CITY odpowiada średniemu obszarowi z SIM CITY 4. W SC4 zawsze grałem na dużym obszarze, ale wczoraj z ciekawości zainstalowałem sobie SC4 i włączyłem średni obszar. Niesty średni obszar w SC4 to tylko 1/4 obszaru dużego. Słabo :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować