Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Tydzień z Lineage II - Jak Lineage II ewoluował - opis zmian wprowadzanych w kolejnych łatkach/rozszerzeniach

13 postów w tym temacie

Patryk Purczyński

Niektórzy twierdzą, że Lineage II doczekało się wręcz niedorzecznej liczby dodatków. Dziś przyglądamy się temu, jak masówka NCSoftu zmieniała się pod ich wpływem.

Przeczytaj cały tekst "Tydzień z Lineage II - Jak Lineage II ewoluował - opis zmian wprowadzanych w kolejnych łatkach/rozszerzeniach" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jestem pod ogromnym wrażeniem obszerności tej gry.Jak wyjdzie polska wersja to chyba spróbuję się w nią zanurzyć mimo pewnych krytycznych uwag pod jej adresem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

jako wieloletni gracz L2 twierdze ze akurat polska wersja gry to porazka
juz widze tych wszystkich gimbusow flamujacych po miastach
gralem na kilku serwerach (w niejedna gre MMO) i zawsze polacy to najwieksza holota

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ciekawi mnie jak teraz wygląda L2, może ktoś z grających się wypowie? Idzie w to pograć od początku czy dalej to gra na hardcorowców i farmerów?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

dzieki path of awakening do 85 lvlu masz sprzet (armor/jewele/bron ssy itd ) za darmo
a i o sprzet r+ grade nie jest tak ciezko
dzieki vitality i daily questom lvluje sie bardzo szybko
dodatkowo masa daily instance''ow/mentoring system zwiekszajacy exp i dajacy bufki

troche grindu oczywiscie zostalo ale w porownaniu do tego co bylo przed God to jak dla mnie to gra dla casuali :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A idzie grać solo czy trzeba mieć ekipę żeby wyjść za miasto?
Ciężko jest zrobić questa na drugą klasę i nobla?
Jak grałem ostatnio - to było dobre kilka lat temu - co prawda na pvp serwerach (30 - 50x exp) ale i tak było strasznie ciężko cokolwiek zrobić. To był jeszcze wtedy Interlude, Kamael''a widziałem tylko przez chwilę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

zmiany klas (i to wszystkie 1/2/3 i przebudzenie) robi sie moment
nobless i subka tez nie problem
a co do pty
coz najlepiej gra sie w full pty ale latwo znalesc uzywajac partymatching

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Grałem od C4 do HB a teraz co zrobili z tą grą to masakra to już nie l2 . A polski język dla weterana takiego jak ja jest śmieszny bedzie "WTB Smocza zbroja " WTS Łowca smoków " hahah śmieszne troche :D ale jestem ciekawy jak to będzie wyglądać :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

a ten opis do dupy nie wiem co za debli to pisał nie zgadzają się dużo np to że CC wprowadzili w EP itp. 70% się nie zgadza :D Olympiada 3v3 nie spotkałem się z tym (wydaje mi sie że nie ma takich rzeczy a przynajmniej nie było " ten kto to napisał to w tetrisa chyba grał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> a ten opis do dupy nie wiem co za debli to pisał nie zgadzają się dużo np to że CC wprowadzili
> w EP itp. 70% się nie zgadza :D Olympiada 3v3 nie spotkałem się z tym (wydaje mi sie
> że nie ma takich rzeczy a przynajmniej nie było " ten kto to napisał to w tetrisa chyba
> grał
byla olimpiada 3vs3 ale tylko w jednej "kronice" (nawet juz nie pamietam w ktorej. chyba hellbound)
zeby tak naprawde opisac L2 to mozna ksiazke calkiem pokazna wyadac a i tak sie wszystkiego nie opisze
duzo zalezy od tego na jakim serwerze sie gra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wyczytałem takie cudo: https://www.bananki.pl/tag/najlepsze-darmowe-gry-mmorpg/ i dziwię się, że tak tu propsują. Z drugiej strony temu, że to ważny tytuł- nie da się zaprzeczyć. To, że twócy przeginają, to inna sprawa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować