Zaloguj się, aby obserwować  
miodus

Assassin''s Creed IV: Black Flag

527 postów w tym temacie

Fajnie może im wyjść ta walka dwoma brońmi na raz. Obawiam się jednak o tą serie przez te coroczne premiery kolejnych cześci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Widać zainteresowanie totalne. Ja osobiście lubię pirackie klimaty, ale kolejna tak szybko zaserwowana część gry jakoś niespecjalnie podsyca we mnie ogień. Zwyczajnie mam to gdzieś, że ona powstaje. To już nie to samo uczucie co kiedyś. Seria zamieniła się w strasznego tasiemca i powstawania kolejnej odsłony nie wywołuje u mnie żadnych emocji. Podobnie jak w przypadku serii CoD, wiadomo, że co rok będzie kolejny kotlet dla mas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.03.2013 o 00:32, Damianuss1 napisał:

Widać zainteresowanie totalne. Ja osobiście lubię pirackie klimaty, ale kolejna tak szybko
zaserwowana część gry jakoś niespecjalnie podsyca we mnie ogień. Zwyczajnie mam to gdzieś,
że ona powstaje. To już nie to samo uczucie co kiedyś. Seria zamieniła się w strasznego
tasiemca i powstawania kolejnej odsłony nie wywołuje u mnie żadnych emocji. Podobnie
jak w przypadku serii CoD, wiadomo, że co rok będzie kolejny kotlet dla mas.


Tyle, że CoD nastawiony jest przede wszystkim na multiplayer, oferując niezbyt długą i niewiele się różniącą od poprzedniej kampanię single player, a AC to jednak przede wszystkim singiel, do którego wraz z każdą nową odsłoną wprowadzane są jakieś nowości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To są Karaiby! Chyba tylko feudalna Japonia i XIX wieczna Anglia byłaby lepsza. Jeżeli zrobią grę tak samo dobrą jak kultowe Piraci z Karaibów, to kupuję w ciemno. W sumie to "take my money" już teraz, bo bitwy morskie strasznie w 3 mi się podobają i liczyłem, że seria zrobi skok w bok i będą to Karaiby. A tu taka niespodzianka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.03.2013 o 00:47, Kraju napisał:

To są Karaiby! Chyba tylko feudalna Japonia i XIX wieczna Anglia byłaby lepsza.

Japonia <3, moje marzenie. To trzeba przyznać, że bitwy morskie w AC3 są bardzo dobre. Niestety dla mnie był to jedyny naprawdę dobry element w tej części. Cała reszta łącznie z głównym bohaterem tak mnie sobą nie zainteresowała, że zwyczajnie nie skończyłem tego asasyna. I chyba nie zbiorę się w najbliższym czasie aby to zrobić. Wiadomo, że jak są piraci to i Karaiby będą. Kto wie może to jednak będzie dobry pomysł. Bitwy morskie pewnie będą głównym tematem Black Flag z racji, że w III się to ładnie przyjęło. Nie napiszę, że czekam, bo wystarczy się zdrzemnąć i nowy Asasyn zaraz będzie oblegał internety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie da się ukryć, że seria zamienia się w Final Fantasy.
Mnie martwi jedno - model bohatera jest łudząco podobny do Connora, co może sprawić, że AC IV będzie jedynie trójką z inną fabułą i postacią, którą kieruje gracz. W związku z tym obawiam się optymalizacji (Boston...).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.03.2013 o 08:43, Harrolfo napisał:

Nie da się ukryć, że seria zamienia się w Final Fantasy.
Mnie martwi jedno - model bohatera jest łudząco podobny do Connora, co może sprawić,
że AC IV będzie jedynie trójką z inną fabułą i postacią, którą kieruje gracz. W związku
z tym obawiam się optymalizacji (Boston...).


Ja, że grałem w 3 na xboxa to nie miałem problemów praktycznie z niczym, ale 75% moich przeczuć się spełni. Pewnie ma podobną mordkę, bo to dziadek Ratonhnhaké:ton''a. Spodobały im się statki, więc pewnie stąd "piracka wersja" najnowszego asasyna. Zresztą tak było dotychczas 2 to Brotherhood z inną fabułą + nowinki, Revelations tak samo, 3 - sporo nowości i 4 - czyli 3-ka + usprawnienia. A wielka szkoda, mi średnio podchodzą pirackie klimaty, ale nie ma co płakać póki nie wiem jeszcze co i jak. Sądziłem, że będą inne czasy inny zupełnie hero.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jedynka była spoko, nowość w branży. Dwójka idealna, Brotherhood i Revelations bardzo dobre. Trójka, zdaje się, że chyba najlepsza, ale to jest to samo. Co roku właściwie to samo. Znudziła mnie w połowie i nie byłem w stanie jej dograć, przechodząc jedynie główne zadania. I nie pomagało motywowanie świetnym zapewne końcem, piramidami itd. Ta gra.. Nudzi. Jeśli grało się na sto procent w poprzednie, tej, będąc graczem spędzającym przy grze godzine-dwie dziennie, i chcącym przejść wszystko, zanudzi się w połowie. A potem starając się dograć, zniechęci się w ogóle do całej serii. Pierwszym 4-em częściom dam bez zastanowienia 9/10. Przez obrzydzenie mi serii przez ostatnią, tej właśnie jako całokształt dałbym 5. To przestroga:) Czasami nie warto poświęcać grze za dużo czasu bo zauważysz miażdżącą wtórność. Mimo wszystko fajna gierka :)
ps: nic bym o Black Flag nie napisał. Hmm, to będzie to samo tylko z innymi lokacjami i z dwoma mieczami. Coś jak fifa ale zupełnie inne :P I tak pobije rekordy sprzedaży. Taki produkt na miarę CoDa się robi. Czekam na 10 część:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No właśnie. Tak jak piszesz. Ta gra jest praktycznie ciągle taka sama tyle, że z innymi lokacjami i scenariuszem. Chciałbym aby kolejna część :P (heheh dopiero co zapowiedzieli IV, a ja już kolejną chcę) działa się w tej feudalnej Japonii, ale jeśli to miałoby wyglądać jak perfidny klon poprzednich odsłon to może niech lepiej się w ogóle za to nie zabierają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.03.2013 o 08:43, Harrolfo napisał:

Nie da się ukryć, że seria zamienia się w Final Fantasy.

Wait, wut?

Grałeś w Final Fantasy w ogóle? Każda kolejna część jest ze sobą zupełnie niepowiązana - ani fabularnie, ani gameplay''owo. Historia jest inna, bohaterowie różni, system walki zmienia się z każdą kolejną częścią, itp...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pokazał się nowy zwiastun przedstawiający Edwarda Kenway''a http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=2ewypFz7Ti4 . Bohater wygląda dojrzale i widać że nie będzie się patyczkował z przeciwnikami. Bardzo mnie to cieszy bo wykastrowany Connor całkiem mi nie podszedł. Miło również że urozmaicają walkę na filmiku widać jak bohater walczy szablą i wykorzystuję przedmioty z otoczenia w tym wypadku szklaną butelkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Spoiler

Ciekawe jak będzie wyglądał wątek współczesności. W Desmonda się nie wcielimy. Może jego ojciec wejdzie do Animusa? Tylko kiedy? Po zakończeniu AC III? Jakoś tak nie pasuje. A może w ogóle żadnego wątku we współczesności nie będzie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.03.2013 o 08:17, Ecko09 napisał:

Spoiler

Ciekawe jak będzie wyglądał wątek współczesności. W Desmonda się nie wcielimy. Może
jego ojciec wejdzie do Animusa? Tylko kiedy? Po zakończeniu AC III? Jakoś tak nie pasuje.
A może w ogóle żadnego wątku we współczesności nie będzie?



Spoiler

mam przeczucie że tym razem wejdziemy do aminusa ktoś z templariuszy(bo przecież takie zmiany frakcji są możliwe co widać w III więc i geny oraz zawarte w nich wspomnienia uległy wymieszaniu..). Ciężko powiedzieć jak będzie wyglądała akcja w teraźniejszości po tym co się wydarzyło w III....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.03.2013 o 01:25, miodus napisał:

>

Spoiler

Ciekawe jak będzie wyglądał wątek współczesności. W Desmonda się nie wcielimy.
Może
> jego ojciec wejdzie do Animusa? Tylko kiedy? Po zakończeniu AC III? Jakoś tak nie
pasuje.
> A może w ogóle żadnego wątku we współczesności nie będzie?



Spoiler

mam przeczucie że tym razem wejdziemy do aminusa ktoś z templariuszy(bo przecież takie
zmiany frakcji są możliwe co widać w III więc i geny oraz zawarte w nich wspomnienia
uległy wymieszaniu..). Ciężko powiedzieć jak będzie wyglądała akcja w teraźniejszości
po tym co się wydarzyło w III....



Na moim gramsajcie poświęciłam trochę czasu rozważaniom na temat AC IV, zapraszam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.03.2013 o 01:25, miodus napisał:

>

Spoiler

Ciekawe jak będzie wyglądał wątek współczesności. W Desmonda się nie wcielimy.
Może
> jego ojciec wejdzie do Animusa? Tylko kiedy? Po zakończeniu AC III? Jakoś tak nie
pasuje.
> A może w ogóle żadnego wątku we współczesności nie będzie?



Spoiler

mam przeczucie że tym razem wejdziemy do aminusa ktoś z templariuszy(bo przecież takie
zmiany frakcji są możliwe co widać w III więc i geny oraz zawarte w nich wspomnienia
uległy wymieszaniu..). Ciężko powiedzieć jak będzie wyglądała akcja w teraźniejszości
po tym co się wydarzyło w III....



Spoiler

Mogą dać w teraźniejszości nowego bohatera (wręcz na pewno dadzą) i pewnie będzie się walczyło z Junoną :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Spoiler

Tylko, że Desmond na pewno będzie. Ubi to potwierdziło. Nie wiadomo tylko jaką będzie miał rolę. Zakończenie nic nie wyjaśnia i nie wiadomo co się z nim dalej stało. Także zostawili sobie furtkę do kontynuowania historii Desmonda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.03.2013 o 13:36, Kraju napisał:

Spoiler

Tylko, że Desmond na pewno będzie. Ubi to potwierdziło. Nie wiadomo tylko jaką będzie
miał rolę. Zakończenie nic nie wyjaśnia i nie wiadomo co się z nim dalej stało. Także
zostawili sobie furtkę do kontynuowania historii Desmonda.



Spoiler

Ja to widziałem newsy, że Ubi mówi, że Desmonda na pewno nie będzie. Mają być jedynie odniesienia do niego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować