Zaloguj się, aby obserwować  
miodus

Assassin''s Creed IV: Black Flag

527 postów w tym temacie

Małe pytanko: orientuje się ktoś, jak będzie wyglądała kwestia ściągania gry w wersji PC? Już wyjaśniam, o co chodzi. Mam zamówiony pre-order (Edycja Bukaniera), dostawa powinna być 22 listopada, ale, niestety, 17.11 muszę wyjechać służbowo. Paczkę odbierze moje ukochane gniazdko żmij, i teraz - czy będę mógł grę pobrać z serwerów UBI (bądź ze Steama), wykorzystując kod z pudła? W informacjach o grze na gramie nie ma nic na temat zabezpieczeń, podany jest tylko format nośnika (DVD).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Chciałbym się zapytać czy wiecie gdzie można znaleźć społeczne skrzynie w AC4:BF?
Mają one określone miejsca? Trzeba je jakoś odblokować?

Z góry dziękuje za odpowiedź.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.11.2013 o 12:24, Ring5 napisał:

Małe pytanko: orientuje się ktoś, jak będzie wyglądała kwestia ściągania gry w wersji
PC?


Każda gra UBI na PC ma kod, który trzeba zarejestrować na uPlay. Po zarejestrowaniu kodu grę można ściągnąć z uPlaya.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.11.2013 o 10:43, karolekx23x napisał:

Polskie strony podaja ze aby 64 bit to gdzie ta zgodnosc?

Producentem jest Ubisoft więc skoro na ich stronie są takie wymagania, to jednak ja bym bardziej wierzył co podali u siebie, niż co jest napisane na jakiejś polskiej stronie. Poza tym wiele serwisów nie podaje minimalnych wymagań, a zalecane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Powinna być też flota francuska, bo na wschód od Hawany była wyspa należąca do Francji. Kolonia nazywała się Saint-Domingue. Zresztą mieli też inne wyspy w rejonie karaibów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.11.2013 o 14:13, Eff3ctiv3 napisał:

Powinna być też flota francuska, bo na wschód od Hawany była wyspa należąca do Francji.
Kolonia nazywała się Saint-Domingue.


Tylko zachodnia część wyspy należała (jeśli można użyć tego określenia) do Francji, reszta była raczej albo pod kontrolą Hiszpanii, albo bezpańska i wykorzystywana przez bukanierów.

Dnia 11.11.2013 o 14:13, Eff3ctiv3 napisał:

Zresztą mieli też inne wyspy w rejonie karaibów.


Tego akurat mieli sporo - Martinique, Guadeloupe i kilka innych w rejonie Mniejszych Antyli.

@Wojman

Dzięki za info, miałem nadzieję, że tak właśnie będzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.11.2013 o 17:24, Eff3ctiv3 napisał:

Co nie zmienia faktu, że Francuzi też powinni być obecni w tej grze.


Jak najbardziej. To chyba jeden z niewielu okresów historycznych, gdy biała flaga nie była oficjalnym symbolem dzielnej armii francuskiej ;)

A poważniej - naprawdę mam nadzieję, że UBI zauważy popularność tej części (oby!) i zdecyduje się na wypuszczenie kilku kolejnych gier z Kenway''em lub przynajmniej ulokowanych w tej epoce (tak, jak zrobili to z Revelations/Brotherhood). Mało jest na rynku gier o tematyce pirackiej, nowa wersja Sid Meier''s Pirates! nie przypadła mi do gustu (zbyt bajkowo-kreskówkowy klimat), Risen 2 był całkiem sympatyczny, ale swobody w nim niewiele.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.11.2013 o 20:20, Ring5 napisał:

A poważniej - naprawdę mam nadzieję, że UBI zauważy popularność tej części (oby!) i zdecyduje
się na wypuszczenie kilku kolejnych gier z Kenway''em lub przynajmniej ulokowanych w
tej epoce (tak, jak zrobili to z Revelations/Brotherhood).


Oby, Edek to dla mnie gosciu conjamniej rownie Eziowi. Podoba mi sie jego podejscie do swiata, to, ze generalnie

Spoiler

olal asasynow, dla wlasnego interesu.

Jak dla mnie to idealna epoka, mogliby robic osobne spinoffy o Czarnobrodym czy Robertsie, gier pirackich (^^) nigdy za duzo :P Szczegolnie o takim klimacie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jak to jest w przypadku gier na konsolach, ale jak wygląda dopracowanie gry?
Czy są jakieś widoczne bugi, glitche itd? Czy też można się spodziewać, że w dniu premiery na PC będzie dało się spokojnie grać, a nie czekać na patche jak to było przy Total War: Rome 2?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pytanie do osób posiadających kolekcjonerkę - Jak prezentuje się figurka Edka, jej wykonanie itd.? :P Na unboxingach widziałem że trzeba ją ręcznie przyczepić do masztu, ale o jakości nic nie mówią. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wszystkie posty zdradzające fabułę gry proszę oznaczać jako spoiler np.

Spoiler

Templariusze poddali się dobrowolnym torturom.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W temacie konsula sklepu gram.pl nie uzyskalem jeszcze odpowiedzi a zależy mi na szybkiej. Czy jeśli jutro dojdzie (już jest wysłana dzisiaj) edycja bukaniera assasynka 4 do salonu i wyślą mi kod z odbiorem, to czy nie będzie problemu gdy odbierze to mój tata? Ja będę w pracy od 11.30 do 21 i przesłałbym mu kod i na moje nazwisko by odebrał. Da rade? Ktoś już tak coś kiedyś odbierał przez osobę postronną?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.11.2013 o 22:24, Evertsen_Dante napisał:

Byle kod się zgadzał :)


No tak też myslałem że kod wystarczy :) dzięki wielkie :) przynajmniej będę miał co robić po powrocie z pracy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować