Zaloguj się, aby obserwować  
miodus

Assassin''s Creed IV: Black Flag

527 postów w tym temacie

Dnia 19.11.2013 o 23:34, Thalanthas napisał:

2 dni do premiery, a do mnie już przyszedł kod aktywacyjny. :D Ciekawe czy będzie można
od razu grać czy trzeba czekać do premiery.


2 dni już? Myślałem, że z tydzień jeszcze Oo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.11.2013 o 23:34, Thalanthas napisał:

2 dni do premiery, a do mnie już przyszedł kod aktywacyjny. :D Ciekawe czy będzie można
od razu grać czy trzeba czekać do premiery.

Ja odpaliłem. Co prawda jeszcze nie grałem, ale w menu głównym byłem.
Btw. Nie mogę się doczekać, aby sprawdzić appkę wspomagającą na tablet.
http://youtu.be/7ggrvrTPPuU

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ok, kolejne pytanko do szczęśliwych właścicieli pre-ordera z gramu - jak wygląda sprawa z kodem na zawartość dodatkową? Bo przeczytałem ten wątek -> http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=89629&u=2 I troche się zaniepokoiłem. Swoją kopię będę miał dopiero jutro (najwcześniej) ale troche się martwię, czy aby ktoś tu kogoś nie robi w balona :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam
Mam pytanko są ludzie co ściągają grę z Uplay?
Mam dziwny problem otóż gra się ściąga przez pewien czas z cała prędkością łącza a potem zwalnia niemiłosiernie -.-
Ciekawi mnie czy ktoś ma podobny problem

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj pod koniec ściągania też to zauważyłem, ale prędkość zwalniała na kilka sekund zaledwie i potem znowu przez parę minut szło pełną parą. Dziś problemem może być też to, że wiele osób dostało pudełkowe pre-ordery i mogą ściągać jak nie pełną grę, to chociaż aktualizacje do nich, co obciąża łącza uPlay.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam zamówilem w sklepie gram wersję cyfrową ACIV: Black Flag, opłaciłem etc.
W moich zamówieniach mam przycisk pobierz kod, klikam jak zawsze, a po zapisaniu czy otwarciu plik tekstowy jest pusty, o co chodzi?
Tak samo w przypadku gratisu dołączonego do cyfrowej edycji Black Flag , opowiadania wiedźmińskiego.
Klikakrotnie już robiłem zakupy w sklepie gram ale pierwszy raz mam taki porblem.
Czy ktoś z obsługi serwisu mógłby jakos się tym zianteresować?

Proszę o jakąś pomoc.

Jutro dzownię do obsługi klienta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Odebrałem edycje bukaniera. No pierwsze zaskoczenie że bardzo duże pudło a później w środku ta figurka. Taka ładna i w ogóle wpadłem w euforie. Niestety przyszło pierwsze rozczarowanie. Nie mogłem wbić do podstawki tego "drewienka" Okazało się że to co wystawało w środku tego zabudowania było za blisko jednej ściany. Po prostu spaprali robotę przy "spawaniu" tego elementu. Wziąłem łyżkę i pomalutku odginałem. Po dobrej godzinie weszło jakoś na chama. Dobra teraz ten element z flagą. Już lepiej wchodzi ale też do końca nie chcę wejść. No trudno się mówi. Oczywiście końcówkę miecza co się "zapina" też musiałem troszkę poprawić bo nie chciało wejść. Później męczyłem się z tą linką. Ale jest, udało się i bardzo przyzwoicie to wygląda. Szkoda że z trójki nie mam kolekcjonerki z figurką. Będę musiał ją kiedyś dorwać, bo bardzo mi się podobała, choć też słyszałem że była trochę niedorobiona. No ale najważniejsze że teraz gra się instaluje. Tyle wyczekiwania i jest :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.11.2013 o 21:09, MasterChiefGT napisał:

Witam
Mam pytanko są ludzie co ściągają grę z Uplay?
Mam dziwny problem otóż gra się ściąga przez pewien czas z cała prędkością łącza a potem
zwalnia niemiłosiernie -.-
Ciekawi mnie czy ktoś ma podobny problem

Pozdrawiam


Mam sytuację identyczną z tym, że instalowałem AC normalnie z płyty. Później po zainstalowaniu pobiera jeszcze jakieś 500MB z Uplay właśnie i przychodzi ten "cudowny" moment. Mam pobrane 22548MB z 22549MB i przy tym ostatni MB prędkość pobierania spada początkowo do 19kB/s żeby za chwilę całkowicie się zatrzymać. Za jakieś 20 sekund znowu taki zryw na parę sekund i tak w koło macieju. Niekończące się pobieranie ostatniego MB :/ Do gry co prawda można wejść ale tylko offline i nie można przez to pobrać zawartości dodatkowej z edycji bukaniera :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.11.2013 o 00:57, Narmo napisał:

Obsługa sklepu tu raczej nie zagląda. Proponuję dopisać się do odpowiedniego tematu "Konsul
odpowiada".

Odnosze wrazenie, ze od czasu odejscia akne konsule tam tez nie zagladaja. Pozostaje tylko jedna opcja: telefon.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hm.

Kupiłem ACIV z DLC w jednej paczce, bezpośrednio przez uPlay, wbijam kod pod poleceniem "Podaj kod produktu..." ... i appka stwierdza, że kod (otrzymany od Ubi mailem) jest nieprawidłowy.

No ładnie. 200 zyta z górą poszło się dmuchać, czy po prostu serwery Ubisoftu przeżywają padakę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To jest jakaś kpina... Troszkę się zirytowałem tym co pisałem niedawno i napisałem do supportu ubi. Dokładniej rzecz ujmując próbowałem napisać gdyż któryś raz z kolei po przedstawieniu problemu i pytaniu o termin poprawienia tego wyrzuca mi że oni mają jakiś problem i nie można zgłosić formularza... No coś mnie zaraz trafi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na Uplay pojawiła się jakaś aktualizacja. Myślałem, że już to naprawili to teraz dla odmiany zwiększyła się waga gry do 22686MB i tyle też pobiera czyli 100%, ale jednak dalej procesu nie kończy :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.11.2013 o 15:48, Kraju napisał:

Zobacz czy na pewno dobrze kopiujesz klucz. Jak nadal nie działa to pisz do supportu
Ubi o wyjaśnienie sprawy.


Tak, dobrze kopiuję, nawet przepisałem z łapy dla pewności; i sprawdziłem klucz zarówno w formularzu "Dodaj grę..." jak i "Podaj kod produktu". Lipa. Piszę do nich, no bo bez jaj... :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kupiles w sklepie ubi i gry nie dodalo automatycznie do uplaya? Dziwne, ale czytalem, ze kilka osob tak mialo. Sprawdz w jakiejs zakladce "historia zamowienia" czy podobnej czy klucz jest taki sam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.11.2013 o 19:50, Sarinew napisał:

Kupiles w sklepie ubi i gry nie dodalo automatycznie do uplaya? Dziwne, ale czytalem,
ze kilka osob tak mialo.

Tak się dzieje, jak kupujesz przez ich sklep na stronie WWW, a nie przez program. Na stronie mają zazwyczaj więcej promocji tak przy okazji.
Edit: Chodziło mi o wysłanie klucza na maila.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.11.2013 o 21:09, Ecko09 napisał:

2. Jak optymalizacja?

Intel Core i5 2500, 8GB RAM, Radeon 6950 - potrafi czasem chrupnąć.

No chyba że nadejdzie burza w nocy. Wtedy komputer umiera, a gra staje się niegrywalna. Na szczęście łatwo przeczekać, mija po jakichś 2 minutach. ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować