Zaloguj się, aby obserwować  
miodus

Assassin''s Creed IV: Black Flag

527 postów w tym temacie

Dnia 22.11.2013 o 16:49, Ring5 napisał:

Wybacz głupie pytanie, ale rozumiem,że tak banalną czynnosć, jak reinstalka uplay, już
robiłeś?


Się rozumie.

Dnia 22.11.2013 o 16:49, Ring5 napisał:

A próbowałeś może zapauzować ściąganie jak masz te 100% i wznowić je?


A i owszem. Wówczas ze 100% przy prędkości 0kB/s na moment robi się około 1MB/s i w przeciągu 5 sekund znowu spada do zera w tym czasie ściągając nie wiem co skoro jest 100% czyli 22686 z 22686 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Da się jakoś włączyć AC4 w wersji 64Bitowej jak np BF4, crysisa 1 czy jest tylko 32bitowa?

@Ninja_Seba
Uruchomić jako administrator lub wyłączyć kontrole użytkownika też próbowałeś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja bym sprobowal trik typu przeniesc(lub zdublowac) pobrane pliki gdzie indziej, przerwac/usunac pobieranie, wylaczyc uplay, wlaczyc uplay i pobieranie od 0, a jak cos tam pobierze to wylaczyc i skopiowane pliki dac na stare miejsce. ( ta metoda powinna miec jakas nazwe, bo zbyt dlugo sie ja opisuje:P)
Czasami sie zdarza, ze antywirus sam zablokuje program bez informowania o tym i widac dopiero po tym, ze cos niedziala i trzeba sprawdzac logi antywirusa :P
Uplay pobiera teraz gry do uruchomienia(jak steam), moze masz juz exe do uruchomienia gry w folderze i jakos odpalisz gre?

skoro to koncowka to uplay cos chce pobrac lub zainstalowac tylk zgaduj co :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.11.2013 o 15:59, Radekl2 napisał:

Ogromnie podoba mi się rozmach z jakim robili grę. Obszar wydaje się ogromny, krajobraz
piękny (w jednej misji szczęka mi opadła jak z wzgórza patrzyłem na 3, czy 4 wodospady).

Przed chwilą dotarłem do tych wodospadów, tam nawet widać tęczę. *_*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Genialnie to wygląda :D Aż czekam na moment gdzie trochę opadnie moje parcie na dalsze misje fabuły i wtedy będę szukał więcej takich miejsc. Jeśli nie poszli na łatwiznę i każda wyspa jest inna to zrobili kawał świetnej roboty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.11.2013 o 19:18, Sarinew napisał:

Uplay pobiera teraz gry do uruchomienia(jak steam), moze masz juz exe do uruchomienia
gry w folderze i jakos odpalisz gre?

skoro to koncowka to uplay cos chce pobrac lub zainstalowac tylk zgaduj co :/


Grę mogę uruchomić jak juz mówiłem, ale jedynie w trybie offline. Co za tym idzie nie mogę chociażby pobrać zawartości dodatkowej z edycji bukaniera. A trik z zastępowaniem plików nie bardzo wydaje mi się mieć sens bo grę już wywalałem i na nowo pobierałem 3 razy w tym raz kiedy wywaliłem w ogóle Uplay i wrzucałem go na nowo.
Naprawdę jest to frustrujące mieć grę od 3 dni i nie móc w nią pograć bo pobiera powietrze i jedynie mogę nacisnąć "ok, kontynuuj pobieranie w tle". A support ubi ma baaaardzo dużo czasu. Wczoraj około 13 napisali żeby przesłać im dxdiag to jak wróciłem z pracy około 16 to to zrobiłem. Do teraz oczywiście zero odzewu. Nie zdzwiwie się jak odpowiedź dostanę dopiero w poniedziałek :/ A człowiek ma weekend trochę wolnego i chciałby się zrelaksować. Kurrrrr.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak tam panowie gierka ?
Wstyd się przyznać, ale ja wciąż męczę rewolucje amerykańską, nie mówiąc o nieskończonym revelations (do którego chyba nawet nie wroce, bo i po co ?)

Jak rozwiązano kwestię połaczenia rozgrywki na morzu oraz lądzie ? Podejrzewam że zdecydowanie więcej czasu siedzi się na statku ? Mi to nie przeszkadza, ale rozumiem że zejścia na ląd też są częste (da się w ogóle ukończyć grę bez odwiedzania wysp, tylko żeglując ?)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Misja, w której przejmujemy pewien statek :) Standard- biegasz po dżungli, zabijasz wrogów, aż w pewnym momencie natrafiasz na te wodospady. Nie jest to tak strasznie daleko, ale jak grasz godzinę to może trochę Ci jeszcze to zająć :) Jest to jednak z początkowych misji.

EDIT:
@Darkstar181
Gra bardzo przyjemna, początkowo dla mnie trochę przymulała, ale się rozkręciła :)
Nie uda Ci się przejść gry bez dotykania ziemi :) Możesz sobie żeglować, atakować statki, zbierać jakieś tam surowce, ale misje jednak z tego co do tej pory przeszedłem toczą się na lądzie- owszem, musisz dopłynąć do miejsca akcji, czasami śledzić jakiś statek, ale zazwyczaj kończy się to walką na jakiejś wyspie.
Dla mnie jest to dobre wyjście, pływanie statkiem jest przyjemne, misje dość fajne, a wątek współczesności tak namieszał mi w głowie, że nie mogę doczekać się końca gry :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pograłem sobie z pół godziny w trybie offline bo już zwyczajnie nie mogłem. Wodospady pojawiają się nawet na samym początku gry zaraz po 1 zabójstwie. Ale co znowu? W pewnym momencie swobodny bieg nie zadziałał jak miał i wpadłem do wody. Nie było by w tym nic dziwnego gdyby nie to że postać wpada pod tekstury i nic już się nie da zrobić... To jest chyba jakaś kpina :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja z kolei nie narzekam...

Dotarłem właśnie do Nassau, wcześniej zrobiłem parę misji i całość sprawia naprawdę niezłej zabawy. Zgodzę się z przedmówcami, że początek może porywający nie jest, ale dość szybko się rozkręca i teraz jest naprawdę przyjemnie. Zadania skradankowe są całkiem nieźle zrobione, możemy atakować wszystkich otwarcie, albo likwidować po cichutku (większa synchronizacja po zakończeniu zadania), przekradanie się od ukrycia do ukrycia sympatyczne (Commandos to to nie jest, ale i tak jest w porządku).

Coś mi mówi, że spędzę przy tej grze długie godziny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja się nie stresuję ;)
grę mam od wczoraj ( EK ) ale czekam na upgrade kompa, poprawki i obsługę Physix i dopiero wtedy pogram ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie dość, że uPlay ściąga mi grę z prędkością 180kb/s, to na dodatek tak zamula, że niemożliwe jest jednoczesne korzystanie z internetu. Dzięki wielkie... Poczekam do przyszłego tygodnia, może sytuacja jakoś się unormuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.11.2013 o 15:12, barsum napisał:

Z tego co czytam kilku z was ma EK - Jak prezentuje się figurka, jakość jej wykonania
itd.? :P


Nieźle ale ciężko ją było złożyć / maszt ;) / - niestety, nie mam pod ręką aparatu żeby pstryknąć fotkę, może później mi się uda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.11.2013 o 15:12, barsum napisał:

Z tego co czytam kilku z was ma EK - Jak prezentuje się figurka, jakość jej wykonania
itd.? :P


Stronę wcześniej zamieściłem fotkę. Mogę poprosić żonę, żeby w wolnej chwili cyknęła parę dokładniejszych fotek. Ale, podobnie jak lis_23, miała problemy z jej złożeniem. Części nie są zbyt dokładnie dopasowane, trzeba się trochę nasiłować i nakombinować, żeby ją złożyć podobno. Zaczynam trochę żałować, że nie kupiłem tej bogatszej kolekcjonerki, tamta figurka też ładnie wyglądała...

A z innej beczki. Czy ktoś usłyszał podczas

Spoiler

pierwszej wizyty w Abstergo

, jak jedna z pań wspomina o
Spoiler

swoich przodkach w feudalnej Japonii

? Czyżby mała podpowiedź co do kolejnych części?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.11.2013 o 15:28, Ring5 napisał:

>

Spoiler

swoich przodkach w feudalnej Japonii

? Czyżby mała podpowiedź
co do kolejnych części?


Spoiler

Mam nadzieje, że nie, marzy mi się Egipt teraz skoro już mamy piratów ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.11.2013 o 16:38, Ecko09 napisał:

Spoiler

Mam nadzieje, że nie, marzy mi się Egipt teraz skoro już mamy piratów ;p



Błee... ;) Nie, jakoś zupełnie do mnie nie przemawia idea asasynów i templariuszy w tamtej epoce (Templariusze? W tamtych czasach?). Natomiast

Spoiler

Japonia

idealnie pasuje do klimatu.

Ale najpierw poproszę DLC do Black Flag przez najbliższe 5 lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować