Zaloguj się, aby obserwować  
miodus

Assassin''s Creed IV: Black Flag

527 postów w tym temacie

Witam.
Mam problem z grą.
Kupiłem grę, zarejestrowałem i zainstalowałem.
Przy każdym uruchomieniu Uplay, program się aktualizuje, potem klikam graj w AC4 (single) i pobiera się zawartość dodatkowa (na liscie jest coś i directx, PunkBuster, itd) trwa to dość chwile i nie było by problemu gryby nie to że instalowanie tych "dodatkowych skłądników" odbywa się za każdym razem gdy uruchamiam grę.
Troche to wkurza bo co najmnie 5min trace aż gra się włączy, do tego pojawia się bład programu PunkBuster.
Jakieś pomysły jak to naprawić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.11.2013 o 17:40, lis_23 napisał:

Ja cały czas liczę na Paryż, Londyn, też nie pasuje mi Egipt.


Hmm... Paryż... jakoś nie. Ok, wiem, że by pasował, szczególnie podczas rewolucji, ale zdecydowanie wolałbym Londyn. Może epoka wiktoriańska? Czasy Holmesa i Kuby Rozpruwacza, Watta i Dickensa... Mogłoby być bardzo ciekawie :)

Na razie jednak napawam się Black Flag. Podoba mi się o wiele bardziej od AC II. Jedyne, co mi trochę przeszkadza, to ograniczanie dostępu do ulepszeń Jackdaw postępami w wątku fabularnym... Tak naprawdę, to wolałbym sobie najpierw popływać swobodnie po Indiach Zachodnich, pozwiedzać, poszukać skarbów... Ale do tego trzeba mieć dobry statek, bo już pierwsze potyczki potrafią być wyzwaniem.

Niesamowite wrażenie robi też pogoda. Płynę sobie spokojnie, na horyzoncie widzę małą chmurkę. Chwilę później pokład zalewają mi strugi deszczu, wicher szarpie żaglami a wokół biją pioruny. Boskie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dopiero zacząłem grać, więc jeszcze nie do końca odnajduje się w tym nowym interfejsie. Tak więc jak sprawdzić podczas wykonywania misji jakie są cele opcjonalne (aby mieć 100% synchronizacji wspomnienia), bo widzę to dopiero przy podsumowaniu zadania po ukończeniu go?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Frajda z łupienia statków jest niesamowita, aż na jakiś czas odpuściłem sobie watek główny. Posłanie na dno mocniejszego okrętu i ucieczka przed flotą pościgową sprawia mnóstwo dzikiej radości. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.11.2013 o 17:48, Ring5 napisał:

> Ja cały czas liczę na Paryż, Londyn, też nie pasuje mi Egipt.

Hmm... Paryż... jakoś nie. Ok, wiem, że by pasował, szczególnie podczas rewolucji, ale
zdecydowanie wolałbym Londyn. Może epoka wiktoriańska? Czasy Holmesa i Kuby Rozpruwacza,
Watta i Dickensa... Mogłoby być bardzo ciekawie :)


Ja jednak wolałbym Paryż i fabułę połączoną z fabułą " Trzech Muszkieterów " Aleksandra Dumasa - a i Londyn mógłby się tam znaleźć / spinki królowej, Backingam, itp. /.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mi by się marzyło uruchomić grę w trybie online... Wiem nudny już z tym jestem :P Chociaż Paryż czy Londyn tez niczego sobie. Jednak bardziej widziałaby mi się Japonia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.11.2013 o 17:48, Ring5 napisał:

Hmm... Paryż... jakoś nie. Ok, wiem, że by pasował, szczególnie podczas rewolucji, ale
zdecydowanie wolałbym Londyn. Może epoka wiktoriańska? Czasy Holmesa i Kuby Rozpruwacza,
Watta i Dickensa... Mogłoby być bardzo ciekawie :)

Londyn epoki wiktoriańskiej byłby chyba najbrzydszym miastem w serii AC :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.11.2013 o 19:48, ZubenPL napisał:

Londyn epoki wiktoriańskiej byłby chyba najbrzydszym miastem w serii AC :)


Ale jakże klimatycznym! Poza tym jakie to daje możliwości... Przecież czasy wiktoriańskie to złoty wiek powieści kryminalnych i detektywistycznych. Nie chodzi tylko o Conan Doyle''a, jest wielu innych, mało znanych w Polsce pisarzy, których powieści mają niesamowity wręcz klimat (osobiście polecam Wilkiego Collinsa i jego "The Woman in White" oraz "The Moonstone" - obie do znalezienia bez problemu na Gutenbergu). Wyobraź sobie pościg po londyńskich dachach, oświetlanych trupiobladym blaskiem księżyca, gdy ulice poniżej zasnute są mgłą... Takie połączenie Van Helsinga z Holmesem Guy''a Ritchiego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A moim zdaniem, awanturniczy klimat powieści Dumasa idealnie pasowałby do świata Assassyna, niespełniony Muszkieter byłby idealnym bohaterem a kardynał Armand Jean Richelieu byłby idealnym Templariuszem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oglądam sobie game playe na YT i gra wygląda znacznie lepiej niż ACIII ale wszyscy grający nawet na TX 780 mają procesor I7 a ja mam tylko I5 i nie wiem, czy to nie będzie " wąskim gardłem ", nawet jeżeli zakupię GTXa 780 ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

1. Komuś jeszcze gra wydaje się strasznie jasna? Przez to ciężko jest odczytać napisy =/
2. Za te kosztowności co się w skrzyniach znajduje od razu dostajemy kase?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.11.2013 o 23:13, Ecko09 napisał:

1. Komuś jeszcze gra wydaje się strasznie jasna? Przez to ciężko jest odczytać napisy
=/


Nie zauważyłem, szczerze mówiąc. A napisy mam wyłączone.

Dnia 23.11.2013 o 23:13, Ecko09 napisał:

2. Za te kosztowności co się w skrzyniach znajduje od razu dostajemy kase?


Tak, od razu. Przy otwieraniu skrzyni widać ile są warte.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gra ma ogólnie skopany jakiś filtr kontrastu! Czasem kolory w jednym miejscu są za ciemne a pare metrów dalej za jasne;-D

PS.Te DLC z Aveliną na PS3 przeszedłem w ciągu godziny...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.11.2013 o 00:13, Karol44 napisał:


PS.Te DLC z Aveliną na PS3 przeszedłem w ciągu godziny...


Nie dość, że krótkie to jeszcze nudne, słabe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moja załoga ewidentnie doświadczyła wniebowstąpienia...

Ale pomijając takie zonki (pierwszy raz coś takiego mi się przytrafiło - w pewnym momencie znalazłem się pod wyspą, tekstury zaczęły wyglądać dziwnie, jak widać, a potem ludziki z Jackdawa zaczęły się unosić w powietrzu), jestem grą zachwycony. Olałem kompletnie wątek fabularny, po prostu pływam sobie po Karaibach i łupię Hiszpanów :D Wciąga niczym łażenie po bagnach.

20131124125145

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nieustannie wywala mi grę na samym starcie, tzn jak trzeba podpłynąc do lądu zaraz po ocknięciu się bohatera. Po przekroczeniu pewnej linii, zrzuca grę na pasek i ta przestaje odpowiadać. Z 10 razy pod rząd się trafiło, więcej nie probówalem.

Reinstal?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.11.2013 o 16:12, vonArnold napisał:

Reinstal?


Na to wygląda. Możesz spróbować pobawić się ustawieniami, wyłączyć wszystkie "ozdóbki" i jechać na Low, ale nie wiem, czy to coś zmieni...


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W jaki sposób mogę jeszcze zdobyć takie surowce do ulepszenia "Kawki", jak metal i żelazo, oprócz okradania magazynów (który jest mało) i dokonując abordaży wrogich statków?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować