Zaloguj się, aby obserwować  
miodus

Assassin''s Creed IV: Black Flag

527 postów w tym temacie

Nie interesuje mnie mapa skarbów, która prowadzi do skarbu na Nassau tylko skarb na Inagui. Sam w google/yt znalazłem jedynie lokacje mapy skarbów też.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam wrażenie, że gra została przetłumaczona z niemieckiego na angielski, i to przez amatorskich tłumaczy z Niemiec. Wszystkie rzeczowniki zaczynają się wielką literą...

Ale je nie o tym. Zauważyłem, że w sklepach można kupić przeróżne szpergały kolekcjonerskie. Misje morskie (czy jakkolwiek to się nazywa) również przynoszą sporadyczne łupy w postaci starego lustra, szczotki czy figurki. Po co to? W kajucie mi się to nie pojawia, innego zastosowania też nie zauważyłem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.01.2014 o 00:49, Sandro napisał:

Mam wrażenie, że gra została przetłumaczona z niemieckiego na angielski, i to przez amatorskich
tłumaczy z Niemiec. Wszystkie rzeczowniki zaczynają się wielką literą...

Ale je nie o tym. Zauważyłem, że w sklepach można kupić przeróżne szpergały kolekcjonerskie.
Misje morskie (czy jakkolwiek to się nazywa) również przynoszą sporadyczne łupy w postaci
starego lustra, szczotki czy figurki. Po co to? W kajucie mi się to nie pojawia, innego
zastosowania też nie zauważyłem.


Jak już rozbudujesz całą swoją posiadłość na WLK.Aniguna to wtedy będziesz miał te graty w domu do podziwiania,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.01.2014 o 00:49, Sandro napisał:

Mam wrażenie, że gra została przetłumaczona z niemieckiego na angielski, i to przez amatorskich
tłumaczy z Niemiec. Wszystkie rzeczowniki zaczynają się wielką literą...


Też mam takie wrażenie... A co do tych gratów to kolega wyżej ma rację. Pojawiają się one w posiadłości - i do niczego konkretnego nie służą ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Swoją piracką przygodę rozpocząłem w święta, niestety przez nagły atak stycznia (sesja i te sprawy) dopiero teraz mogłem ją dokończyć i- zdecydowanie było warto.
Tak nie wiem, postanowiłem napisać tego posta, bo siedzę ciągle mając w głowie piosenkę z zakończenia i

Spoiler

tę chwytającą za serce scenę, gdy Edward widzi zmarłych towarzyszy oraz wrogów wspólnie radujących się przy jednym ze stołów


Ubisoft- jeśli seria AC ma dalej trzymać ten poziom wyznaczony przez 4, to dla mnie może się w ogóle nie kończyć.

I jeszcze jedno, kosmetyczne ale- na litość boską! Podwójne kontry mają takie świetne animacje, a w grze dosłownie raz zdarzyła mi się (i to pod sam koniec) sytuacja, gdzie dwóch strażników zaatakowało mnie naraz!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>/.../

Fabułę ukończyłem już jakiś czas temu, później zająłem się maksowaniem gry i mnie mimo wszystko główny wątek nieco rozczarował. I o ile Edward jest postacią ciekawą i dość charyzmatyczną co dodaje grze uroku, to jednak brakuje tu jakiś spektakularnych zwrotów fabuły, która od pewnego momentu przybiera przewidywalną formę, gdzie tylko zdobywamy kolejne informacje i eliminujemy co kilka misji jakiegoś ważniejszego oponenta. Napisze tak: wątek związany z całą działalnością piracką (Nassau) był nawet ciekawy choć w szybko zszedł na drugi plan, natomiast sam wątek assasyński (poszukiwanie Obserwatorium) jakoś średnio mnie przekonał. Po prostu mam wrażenie, iż można to było zrobić lepiej. Ale mimo wszystko największym pozytywem gry jest eksploracja świata i chyba twórcy na to położyli największy nacisk, chcąc stworzyć przede wszystkim dobrego sandboxa.

W każdym razie muszę za jakiś czas spróbować jakieś innej części (oprócz Black Flag grałem tylko w III) i będzie to albo II, która była swego czasu bardzo chwalona, albo niedawno wydany na pc Liberation.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.02.2014 o 23:06, Wszystkozajete napisał:

>/.../



Jeśli wybierasz między II a Liberation to nie ma co się zastanawiać, bierz II. Liberation jest tylko dla największych fanów serii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja bym polecił zagrać we wszystkie części, zaczynając od jedynki. ;) Jednak jeśli nie masz na to ochoty to, bierz coś z trylogii Ezio, wszystkie trzy części są znakomite. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Podczas piątej misji w teraźniejszości, kiedy dostałem dostęp do pomieszczeń 3 poziomu, zostały mi tylko dwa terminale do zhakowania. Chciałem zabrać się za pierwszy z nich, ale nie zauważyłem, że to mój własny animus i przypadkowo kopnąłem fabułę do przodu, rozpoczynając 13-tą sekwencję wspomnień. Czy będę miał jeszcze później okazję do ukończenia hakowania ostatnich komputerów, czy wszystko przepadło?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy będę miał jeszcze później okazję do ukończenia

Dnia 12.02.2014 o 17:52, Sandro napisał:

hakowania ostatnich komputerów, czy wszystko przepadło?


Tak, po skończeniu gry masz swobodny dostęp do całego budynku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.02.2014 o 17:52, Sandro napisał:

Podczas piątej misji w teraźniejszości, kiedy dostałem dostęp do pomieszczeń 3 poziomu,
zostały mi tylko dwa terminale do zhakowania. Chciałem zabrać się za pierwszy z nich,
ale nie zauważyłem, że to mój własny animus i przypadkowo kopnąłem fabułę do przodu,
rozpoczynając 13-tą sekwencję wspomnień. Czy będę miał jeszcze później okazję do ukończenia
hakowania ostatnich komputerów, czy wszystko przepadło?


O ile dobrze pamietam - tak, po zakonczeniu gry rowniez mozna wyjsc z Animusa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@falcon33
@Kamiloos

Dzięki, mając w pamięci poprzednie części serii, spodziewałem się kolejnej efektownej ucieczki z biur Abstergo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może temat nieodpowiedni ale nie wiem gdzie indziej się spytać.
Czy jeśli kupię AC IV w wersji na PS3 to czy nadal istnieje ta opcja, aby wykorzystać kod na wersję PS4 ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie, czy też macie "przygody" z Kawką? Mi zdarzyła się już Kawka "łódź podwodna", Kawka "statek latający", pływała mi bokiem pod kątem 45*, stawała dziobem do góry. Przy szybkiej podróży do któregoś z portów plasnęła do wody z takim impetem, że jeszcze po kilku sekundach załoga spadała z nieba :D Muszę zainstalować sobie jakiś program do nagrywanie gier bo takie cuda powinny być upamiętnione.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować