Zaloguj się, aby obserwować  
miodus

Assassin''s Creed IV: Black Flag

527 postów w tym temacie

Dnia 22.11.2014 o 08:38, Sarturias napisał:

Polska wersja gry to wg mnie taka, na pudełku której widnieje naklejka PL. Jeśli można
wybrać eng menu to dobrze - pytam nie w swoim imieniu, dzięki za odpowiedź :)


Naklejki nie ma, ale napisy na opakowaniu są po polsku.
Cieszę się, że mogłem pomóc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam szanownych kolegów graczy.Mam problem z wyzej wymieniona grą:otóz gra działa normalnie i nagle przy walce np z fortem morskim czy misja np na tym bagnie zacina mi sie obraż ale gra działa dalej,jak próbuj się ruszać postacią to sie ona rusza na radarze a obraz jest zcięty.
Cóż to może być?
Mój PC:
I3 3220 3.2 GHZ
GF GTX 650 1GB
8GB RAM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem wersję Deluxe i najpierw instalować tylko podstawkę i dopiero po przejściu dodatku czy można wszystko od razu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.02.2015 o 21:39, Bartkula napisał:

Kupiłem wersję Deluxe i najpierw instalować tylko podstawkę i dopiero po przejściu dodatku
czy można wszystko od razu?


Wszystko od razu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wrocilem do Black Flag po paru miesiacach przerwy i widze, ze Abst... eee.. UBI juz dawno informowalo nas o tym, czego sie spodziewac w kolejnych czesciach. Mielismy Rewolucje Francuska, wkrotce bedzie wiktorianski Londyn... naprawde mam nadzieje, ze Dziki Zachod w koncu sie pojawi i dostaniemy rywala dla Red Dead Redemption ;)

A Black Flag nadal jest niesamowita gra. Nie gralem ze 4 miesiace, wrocilem i znowu wessalo mnie na dobre. Nie fabula, bo ta jest tylko ok, ale cala otoczka... plywam po Karaibach, lupie hiszpanskie statki, szukam skarbow... bajka. :)

20150517092326

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam.
Wie ktoś czy jest możliwość i jeżeli tak to jak przeniesć savy z jednego komputera na drugi?
Otóż pograłem sporo na komputerze kolegi i chce kupić swoją kopie ale nie chce zaczynać od nowa(mam prawie 50% ukończenia). Z tego co słyszałem nie wystarczy przenieść zapisów z jednoge folderu do drugiego bo uplay jakoś ich wtedy nie widzi. Więc czy ktoś wie jak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam.
Mam powazny problem z grą Młynek otóż nie mogę zbic piona przeciwnika. Ustawiam 2 w rzędzie i chce postawic trzeciego ale gra nie zatwierdza mojego wyboru, pojawia sie zarys mojego piona na tym miejscu ale nie zatwierdza mi tego, żadnej animacji nic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować