Zaloguj się, aby obserwować  
miodus

Assassin''s Creed IV: Black Flag

527 postów w tym temacie

Dnia 25.11.2013 o 20:10, logray napisał:

Jakie fajne DLC się pojawiły: Time Saver :)


Widziałem wczoraj na Steamie... Przykro się robi, jak na coś takiego się patrzy. Ale chyba gorsze jest to, że znajdą się ludzie, którzy to kupią, choć wszystko to są rzeczy, które bez problemu można znaleźć w grze... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Fabuła ukończona, można powiedzieć że wzruszyłem się końcem. W niektórych częściach fabuła trochę pogmatwana, ale daję radę :). Niestety na końcu znów więcej pytań niż odpowiedzi, ale myślę że w kolejnej części nie powinien być już poruszany piracki klimat. Z chęcią cofnąłbym się do innych czasów :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.11.2013 o 22:26, Ecko09 napisał:

W tej części nie ma przychodów ze swojej kryjówki Na Inagui (czy jak to sie zwie)?

Ani z tej kryjówki, ani z żadnej innej. I bardzo dobrze. Na kasę trzeba zapracować, a nie jak jakiś cudowny fundusz inwestycyjny, wpłać i co 20 minut wyciągaj profit :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.11.2013 o 23:35, Gacol08 napisał:

Jest flota, która daje też potężny zysk.


Flota to nie kryjówka i kasa sama nie wpada co ileś czasu, tylko trzeba wysyłać ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.11.2013 o 02:30, Ecko09 napisał:

Flota to nie kryjówka i kasa sama nie wpada co ileś czasu, tylko trzeba wysyłać ;p


E, tam, prawie sama wpada. Ściągasz apkę na telefon, poświęcasz z 10 minut dwa razy dziennie i masz kilkadziesiąt tysięcy zysku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.11.2013 o 08:03, Ring5 napisał:

> Flota to nie kryjówka i kasa sama nie wpada co ileś czasu, tylko trzeba wysyłać
;p

E, tam, prawie sama wpada. Ściągasz apkę na telefon, poświęcasz z 10 minut dwa razy dziennie
i masz kilkadziesiąt tysięcy zysku :)


Na mój telefon to nic nie ściągnę xD

21h i tylko 4 sekwencja, ta gra potrafi skutecznie odciągnąć od głównej fabuły, coś czuje, że jednokrotne ukończenie gry zajmie mi tyle ile dwukrotne ukończenie AC3.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.11.2013 o 10:58, Ecko09 napisał:

21h i tylko 4 sekwencja, ta gra potrafi skutecznie odciągnąć od głównej fabuły, coś czuje,
że jednokrotne ukończenie gry zajmie mi tyle ile dwukrotne ukończenie AC3.


Widzę że nie tylko ja tak mam, nie wiem czemu ale bieganie po lokacjach, otwieranie skrzynek, szukanie sekretów czy skarbów z mapą w dłoni jest po prostu fajne. A fabułe można najzwyczajniej w świecie olać ;)

Świetny jest też system upgrade, statku naszej zatoki/portu no i samej postaci. Polowanie na zwierzyne zaczyna w tej części nabierać głębszego sensu. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.11.2013 o 10:58, Ecko09 napisał:

21h i tylko 4 sekwencja, ta gra potrafi skutecznie odciągnąć od głównej fabuły, coś czuje,
że jednokrotne ukończenie gry zajmie mi tyle ile dwukrotne ukończenie AC3.


Dokladnie tak samo mam - watek fabularny lezy i kwiczy, a ja sobie plywam od wyspy do wyspy, zbierajac znajdzki i atakujac wieksze statki (szkunerom juz odpuszczam, szkoda na nie czasu, zajmuje sie brygami i fregatami). Zabawa jest niesamowita.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja też jakoś nie ruszam za bardzo wątku głównego. Doszedłem na tyle daleko, by odblokować dzwon i teraz po prostu bawię się w pirata. Nawet udało mi się zatopić Hiszpański legendarny okręt. Twardy skurczybyk, zużyłem całą amunicje na niego i ledwo uszedłem z życiem ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja znowu trochę ponudzę :P W dalszym ciągu Ubi milczy mnie szlag jasny trafia i kombinuję jak koń pod górę. Wczoraj zorientowałem się że Uplay jest zainstalowany u mnie na dysku C, a cały AC na dysku D. Pomyślałem, że może to powoduje jakiś konflikt bo już podobne historie czasem się zdarzały. No to wio, Uplay poszedł a z nim AC i przy okazji zapis, a piraciłem sobie w sekwencji 4 (no cóż życie...). Uplay na nowo na dysku D, później instalacja AC też tam, aktualizacja się pobiera dochodzi do 100% i... znowu to samo - niekończące pobieranie. Tylko zostaje na 100% i przycisk "ok, kontynuuj pobieranie w tle". Krew mnie zalewa z tym naprawdę. Kombinowałem już z firewallami, przenoszeniem plików, wznawianiem aktualizacji po pauzach czy anulowaniu, już naprawdę nie wiem co mogę zrobić :(
Swoją drogą jak u Was wygląda ścieżka zapisu gry z Uplay? Mam tutaj na myśli wejście do Uplay w ustawienia i pobrane. Tam są 2 ścieżki:
1. Pobrane - obecna lokalizacja pamięci podręcznej instalatora
W moim przypadku D:/Program Files (x86)/Ubisoft Game Launcher/cache/installers/
2. Domyślny folder instalacyjny
W moim przypadku D:/Program Files (x86)/Ubisoft Game Launcher/games/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Też zwiedzam. Tyle, ze ja jestem w 3 rozdziale. Powinienem przerwać to zwiedzanie przynajmniej do czasu kiedy będę mógł zrobić z okrętami wroga coś więcej niż zatopić, ale jakoś tak nie mogę się do tego zebrać. W którym rozdziale można zwiedzać wraki i tworzyć tę flotę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.11.2013 o 11:58, Ninja_Seba napisał:

Ja znowu trochę ponudzę :P W dalszym ciągu Ubi milczy mnie szlag jasny trafia i kombinuję
jak koń pod górę. Wczoraj zorientowałem się że Uplay jest zainstalowany u mnie na dysku
C, a cały AC na dysku D. Pomyślałem, że może to powoduje jakiś konflikt bo już podobne
historie czasem się zdarzały. No to wio, Uplay poszedł a z nim AC i przy okazji zapis,
a piraciłem sobie w sekwencji 4 (no cóż życie...). Uplay na nowo na dysku D, później
instalacja AC też tam, aktualizacja się pobiera dochodzi do 100% i... znowu to samo -
niekończące pobieranie. Tylko zostaje na 100% i przycisk "ok, kontynuuj pobieranie w
tle". Krew mnie zalewa z tym naprawdę. Kombinowałem już z firewallami, przenoszeniem
plików, wznawianiem aktualizacji po pauzach czy anulowaniu, już naprawdę nie wiem co
mogę zrobić :(

Po dojściu do 100% powinien cie system zapytać czy chcesz przekazać kontrolę użytkownika uplay, spróbuj wyłączyć kontrole użytkownika w opcjach systemu zresetuj komputer i odpal uplay.

Dnia 26.11.2013 o 11:58, Ninja_Seba napisał:

Swoją drogą jak u Was wygląda ścieżka zapisu gry z Uplay? Mam tutaj na myśli wejście
do Uplay w ustawienia i pobrane. Tam są 2 ścieżki:
1. Pobrane - obecna lokalizacja pamięci podręcznej instalatora
W moim przypadku D:/Program Files (x86)/Ubisoft Game Launcher/cache/installers/
2. Domyślny folder instalacyjny
W moim przypadku D:/Program Files (x86)/Ubisoft Game Launcher/games/

U mnie są domyślnie na dysku C: mimo że wszystkie gry są zainstalowane na dysku E.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.11.2013 o 13:14, ZubenPL napisał:

Po dojściu do 100% powinien cie system zapytać czy chcesz przekazać kontrolę użytkownika
uplay, spróbuj wyłączyć kontrole użytkownika w opcjach systemu zresetuj komputer i odpal
uplay.


Spróbowałem, to też nie jest to :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.11.2013 o 13:39, Ninja_Seba napisał:

Spróbowałem, to też nie jest to :/

Masz avasta, bo u mnie próbował zablokować pliki aktualizacji i musiałem go wyłączyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.11.2013 o 13:50, ZubenPL napisał:

> Spróbowałem, to też nie jest to :/
Masz avasta, bo u mnie próbował zablokować pliki aktualizacji i musiałem go wyłączyć.


Dla pewności, że nic nie Uplay nie blokuje już nawet tymczasowo antywirusa w ogóle wywaliłem (Nod32). Firewalla windowsowego też wyłączyłem, nic nie pomaga.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.11.2013 o 13:58, Ninja_Seba napisał:

Dla pewności, że nic nie Uplay nie blokuje już nawet tymczasowo antywirusa w ogóle wywaliłem
(Nod32). Firewalla windowsowego też wyłączyłem, nic nie pomaga.

W takim razie zostało ci tylko męczenie supportu ubi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować