Zaloguj się, aby obserwować  
miodus

Assassin''s Creed IV: Black Flag

527 postów w tym temacie

Dnia 28.12.2013 o 00:14, Kraju napisał:

Wydaje mi się, że tak jak w przypadku trójki, do Black Flag również będą trzy fabularne
dodatki. Tym razem raczej niepołączone ze sobą fabularnie (ew. luźnie).

Niekoniecznie trzy, season pass do IV jest o 10 dolców tańszy i jakoś nie chce mi się wierzyć, by Ubi aż tyle dało. ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.12.2013 o 00:23, Kadaj napisał:

Niekoniecznie trzy, season pass do IV jest o 10 dolców tańszy i jakoś nie chce mi się wierzyć, by Ubi aż tyle dało. ;p


Też tak myślę, dlatego pytam. Z tego co pamiętam Freedom Cry stoi po 39zł, a season pass 79. Trochę mała różnica. Zostało mi jeszcze kilka sekwencji i mnóstwo zadań pobocznych, może do tego czasu Ubisoft coś wyjaśni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.12.2013 o 16:28, Evertsen_Dante napisał:

Ktoś mi powie jak zrobić 100% akcji pobocznych? Mam 100% skrzyń, tawern, steli, punktów
i fortów. Zauważyłem, ze mam jeden pasek wyciemniony - co to jest?


Z tego co pamiętam to jest jakiś bug.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.12.2013 o 17:15, Evertsen_Dante napisał:

Dzięki.
A to cwaniaczki, chcę wymaksować grę, a tu się nie da :D

A legendarne statki kolega zatopił?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.12.2013 o 18:47, Evertsen_Dante napisał:

Jeszcze nie. To za nie by było?


Możliwe, u mnie legendarne okręty chyba się liczyły do % ukończenia. Na pewno są na jednym z tych pasków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ech a u mnie dalej nie pojawiają się wyzwania społecznościowe. :/ Na miesiąc od premiery twórcy mogli to naprawić albo dodać jakiś alternatywny sposób zdobycia poszczególnych elementów. :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.01.2014 o 15:55, Wszystkozajete napisał:

Ktoś wie czemu ta mapa skarbu prowadzi na otwarte morze, gdzie nic nie ma? Jakiś błąd
w tych współrzędnych, czy nie mam jakiegoś DLC?


Popchnij do przodu wątek główny, pojawi się tam lokacja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.01.2014 o 15:57, Evertsen_Dante napisał:

Popchnij do przodu wątek główny, pojawi się tam lokacja.


Dzięki, o tym nie pomyślałem, w sumie w wątku głównym jestem już blisko końca, więc muszę sprawdzić, czy czasem tej lokacji już tam nie ma ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Okej, grałem sobie dość długo w AC i zawsze pod koniec był jakiś komunikat o chmurze sławnej ostatnimi czasy. Musiałem przeinstalować zarówno grę jak i Uplay. Bo wielu godzinach ściągania z beznadziejnych serwerów Ubi wreszcie odpalam grę o ciemnej nocy. Ale co widzę? Pustke. Mój save który był praktycznie wymaksowanym save''m gdzie została mi sama fabuła do zrobienia i kilka znajdziek na tych malutkich wyspach zniknał. Czyli jeśli dobrze rozumiem, zaufałem im z tą super duper chmurą i nie skopjowałem swojego save''u to jestem teraz w ciemnej du*ie tak? Nie ma tam opcji ukrytej w którą klikną a ona pobierze mi mój save z serwerów Ubi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.01.2014 o 16:37, Ecko09 napisał:

Nawet nie wiedziałem, że w tej grze są koty :D Wpadłem na takiego podczas drugiego przechdozenia
gry.

http://screenshot.xfire.com/s/129328516-4.jpg


Widocznie nie zwracasz zbyt dużej uwagi na to, co się włóczy pod nogami bo koty dość często się przemykają ulicami. Są chyba nawet trzy kolory, a dwa na pewno ;]
Za to jakoś o wiele trudniej niż w trójce trafić na psa, a widziałem acziva: pogłaszcz 10 psów ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.01.2014 o 20:03, Wszystkozajete napisał:

Za to jakoś o wiele trudniej niż w trójce trafić na psa, a widziałem acziva: pogłaszcz
10 psów ;D


Zdobylem to osiągnięcie głaszcząc 10 razy jednego psa :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować