Zaloguj się, aby obserwować  
miodus

Assassin''s Creed IV: Black Flag

527 postów w tym temacie

Dnia 27.11.2013 o 16:31, Skrzypiec napisał:

Się za bardzo wczuwają w klimat AC4 w tamtych czasach też trzeba było trochę czekać na
wiadomość.


Odnoszę wrażenie, że wtedy to trwało jakoś szybciej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Metoda z zmiana sciezki do installer cache tez nic nie dala?
Jak masz pusty installers to by znaczylo, ze gra jest sciagnieta i jakis "proces" ma byc uruchomiony, ktory nie daje sie uruchomic:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.11.2013 o 21:07, ZubenPL napisał:

Gdzie można znaleźć schemat elitarny harpun?


CHEST #18 (579, 720)

The map for this chest is located on Mariguana Island (880, 544). The map points to a small island off the southern most tip of Andreas Island (579, 720).

The chest contains the Elite Harpoon plans and 3,000 Reales.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.11.2013 o 17:22, Sarinew napisał:

Metoda z zmiana sciezki do installer cache tez nic nie dala?
Jak masz pusty installers to by znaczylo, ze gra jest sciagnieta i jakis "proces" ma
byc uruchomiony, ktory nie daje sie uruchomic:/


W ogóle folderu installers w cache nie mam więc nie może być on pusty :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.11.2013 o 22:48, Ninja_Seba napisał:

W ogóle folderu installers w cache nie mam więc nie może być on pusty :P

Wejdź to głównego folderu z grą i spróbuj usunąć pod folder "uplay_download".
@Ecko09
Ale to niestety średniowieczny Egipt nie starożytny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.11.2013 o 23:48, Ecko09 napisał:

Jak nie ukończyłeś 6 sekwencji to nie patrz ;p


Nie ukończyłem, nie patrzę. Fabuła poszła na zieloną trawkę, teraz po prostu bawię się w pirata.

Wczoraj dorwał mnie legendarny okręt, muszę przyznać, że zabawa była niezła, ale mój Jackdaw jest jeszcze za cienki na to, udało mi się go dwa razy zjechać do połowy wytrzymałości, ale sam przy tym ginąłem. Muszę jeszcze wzmocnić działa i kadłub. Natomiast sama walka z nim

Spoiler

we mgle, trochę na ślepo, przypomniała mi "Pana i Władcę" i potyczkę z Acheronem :D Genialny klimat i pokłony dla UBI za coś takiego. Gdyby jeszcze AI nie oszukiwało i nie tłukło we mnie moździerzami, mimo, że nie powinno wiedzieć, gdzie jestem, jeśli mnie nie widzi...

.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.11.2013 o 23:49, ZubenPL napisał:

> W ogóle folderu installers w cache nie mam więc nie może być on pusty :P
Wejdź to głównego folderu z grą i spróbuj usunąć pod folder "uplay_download".


Usuwam folder, odpalam Uplay, pobiera na nowo to co usunąłem i na nowo też zatrzymuje się na 100% :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To czas na radykalne srodki wylaczyc wszystkie zabezpieczenia w kompie, wlaczyc konto glownego admina, zrobic update systemu i innych bibliotek wspomagajacych.
zartuje...
Jabym chyba sprobowal "dokonczyc" instalacje na innym kompie. Bo zalogowac sie na uplay z innego dysku da, wiec moze cos by ruszylo.
Na forach ubi nie zadnych "fixow" ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.11.2013 o 10:15, Ninja_Seba napisał:

Usuwam folder, odpalam Uplay, pobiera na nowo to co usunąłem i na nowo też zatrzymuje
się na 100% :P


Kontynuując to, co napisał Sarinew... Nie wiem, jak jest z UPlayem, bo nie mam z nim za bardzo do czynienia, ale w przypadku Steama nie ma problemu z przenoszeniem plików między dyskami. Może zatem warto by było spróbować zainstalować grę na dysku przenośnym na innym kompie, a potem po prostu przerzucić pliki na Twój? nie wiem, czy to coś da, nie wiem, czy tak się uda, ale chyba próbowałeś już wszystkiego innego, a w końcu tonący brzydko się chwyta...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.11.2013 o 18:16, Sarinew napisał:

Na forach ubi nie zadnych "fixow" ?


Na Ubi widze, że więcej ludzi ma ten problem, ewentualnie podobny w postaci tuż przed końcem pobierania spada do zera. A jeżeli chodzi o moją korespondecję z supportem to skończyło się na wywaleniu pliku "hosts" z windows ==> system32 ==> drivers i ponownej instalacji AC i Uplay od razu z uruchomieniem jako aministrator. Oczywiście to tez nic nie pomogło i wyslałem im teraz pliki Launcher_log.txt i network_info.txt z folderu z Ubi Game Launcher. Zobaczymy co teraz dostanę w odpowiedzi :P

@Ring5

Zobaczymy co znowu odpiszą, a jak w międzyczasie dorwę przenośny dysk to spróbuję. Nigdy takich problemów z Uplay nie miałem, a ze Steamem to już w ogóle nigdy :) Gdybym miał możliwość to bym wszystko przez steama zrobił i olał Uplay

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.11.2013 o 18:37, LESZ3u napisał:

Tydzień od premiery, a ja dalej nie mogę ściągnąć gry. Dzięki Ubi...


9 dzień mam grę zainstalowaną i nadal nie mogę pograć online :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.11.2013 o 18:33, Ninja_Seba napisał:

dorwę przenośny dysk to spróbuję.


Przeciez nie trzeba tak "kombinowac", chyba, ze masz laptopa?, ale z pc to wypinasz dysk i wpinasz do innego kompa jako drugi, a na glownym dysku uruchomic uplay i ustawic download na twoj folder albo z twojego dysku przekopiowac pliki na glowny dysk, ale tutaj juz mozna na rozne sposoby robic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wchodzę tu któryś dzień i widzę kolejne posty o technikaliach, wśród których toną odczucia i opinie dotyczące treści samej gry.
Eh, byleby jutro dotarła do mnie konsola, sam ocenię ;-).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.11.2013 o 21:03, Renzov napisał:

Wchodzę tu któryś dzień i widzę kolejne posty o technikaliach, wśród których toną odczucia
i opinie dotyczące treści samej gry.


Bo ile razy można powtarzać to samo - gra jest świetna i oferuje kupę dobrej zabawy :D Każda, nawet najbardziej banalna czynność, sprawia niesamowitą frajdę. Np. dziś spędziłem dobre dwadzieścia minut walcząc z legendarnym okrętem. I to wcale nie wymaksowanym Jackdawem. Nie bez powodu spora część graczy porzuca kompletnie fabułę, by po prostu cieszyć się swobodą pływania po Karaibach i łupienia Hiszpanów. Ja mam obecnie jakieś 40% synchronizacji, czyli do końca gry jeszcze trochę mi brakuje, ale wcale mi się nie spieszy, by dalej poznawać fabułę, zbyt dobrze się bawię w roli zwykłego pirata.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zuo. Pierwsza próba zapolowania na Man-of-Wara, już prawie go miałem, wystarczyła tylko jedna salwa. Byłem tak zaabsorbowany manewrowaniem statkiem i unikaniem ostrzału, że zignorowałem pojawienie się sztormu, wyłączyłem się na komunikaty nie dotyczące walki i w końcu zmiotła mnie wielka fala. T_T

Ta gra codziennie zaskakuje czymś nowym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.11.2013 o 22:13, Kadaj napisał:

Zuo. Pierwsza próba zapolowania na Man-of-Wara, już prawie go miałem, wystarczyła tylko
jedna salwa. Byłem tak zaabsorbowany manewrowaniem statkiem i unikaniem ostrzału, że
zignorowałem pojawienie się sztormu, wyłączyłem się na komunikaty nie dotyczące walki
i w końcu zmiotła mnie wielka fala. T_T

Ta gra codziennie zaskakuje czymś nowym.

Miałem podobnie przy ataku na jeden fort. Została mi ostatnia wieża do rozwalenia, ale musiałem zawrócić, bo była z 2 strony. Życia było sporo, ale przy zawracaniu wpadłem w trąbę wodną i po statku :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować