Zaloguj się, aby obserwować  
miodus

Assassin''s Creed IV: Black Flag

527 postów w tym temacie

Dnia 27.11.2013 o 21:09, Sipso napisał:

CHEST #18 (579, 720)

The map for this chest is located on Mariguana Island (880, 544). The map points to a
small island off the southern most tip of Andreas Island (579, 720).

The chest contains the Elite Harpoon plans and 3,000 Reales.

Dzięki za pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po ukończeniu głównego wątku będzie można chodzić po Abstergo i pohackować komputery, które mi zostały? Skończyłem 10 sekwencje,

Spoiler

wyszedłem z Animusa, spotkałem się z tą Junoną czy kto to tam był w tym komputerze i mi karzą wracać do animusa. Mam nadzieje, że będę mógł później zajrzeć do tych pomieszczeń z poziomem hackowania na 3 poziomie ,których nie miałem okazji odwiedzić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.11.2013 o 19:22, Ecko09 napisał:

Gdzie znajdę schemat do elitarnych ciężkich kul?


Mapa do skarbu jest w Ambergis Key, sam schemat na Misteriosie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy level zdobywanego statku ma wpływ na jego parametry we flocie (poza ceną)? Czytaj czy wymiana staków we flocie ma sens?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.11.2013 o 08:57, logray napisał:

Czy level zdobywanego statku ma wpływ na jego parametry we flocie (poza ceną)?


Ma. Fregata na poziomie 23 ma ładowność 40 ton, na poziomie 29 ma, o ile mnie pamięć nie myli, 50. Z liniowcami jest podobnie - podstawowe wersje, czyli 36 poziom, mają 70 ton ładowności, wyższe poziomy (do zdobycia na łowcach piratów) mają 80. Obrażenia również są odpowiednio wyższe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A gdzie znalazłeś tych łowców piratów? Będę musiał tam na nich zapolować, bo na razie widziałem tylko max. level 49.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dodam trochę technikaliów żeby nie było zbyt nudno w temacie :D
W skrócie przeslałem do supportu Ubi te logi o które prosili. W odpowiedzi dostałem taką informację:

"Faktycznie Pana połączenie w tym momencie uniemożliwia aktualizację gry.

Czy wymagane dla gry porty przekierował Pan również w ustawieniach routera?

Według Pana konfiguracji, możliwe jest, że router znajduje się po stronie dostawcy internetu.
W tej sytuacji bardzo proszę o kontakt z dostawcą, w celu przekierowania portów podanych poniżej.

Porty wymagane dla gry:

TCP: 80, 443
UDP: 3074, 3658

Porty wymagane dla Uplay PC:

TCP: 13000, 13005, 13200

Niestety, w przypadku sieci lokalnej, skonfigurowanie tych portów jest niezbędne, aby gra mogła prawidłowo synchronizować zawartość, również w postaci aktualizacji."

Mówię ok, fajnie zadzwonię, zrobią co mają zrobić i w końcu poprływam po wodach karaibów. Ale nieeeee... Dostawca twierdzi, że oni żadnych portów nie blokują i wszystko jest dostępne. Zaproponował mi jedynie zmianę IP na zewnętrzne, ale to też nic nie pomogło. Sytuacja wygląda na trochę patową. Jeden zaczyna zwalać winę na drugiego, drugi na pierwszego, a ja nie mogę pograć -_-'' Jakoś z poprzednimi AC takich problemów nigdy nie miałem ani przy aktualizacji, anie przy multi... Ehhh.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.11.2013 o 09:33, logray napisał:

A gdzie znalazłeś tych łowców piratów? Będę musiał tam na nich zapolować, bo na razie
widziałem tylko max. level 49.


Na czwartym poziomie "Wanted" zaczynaja Cie scigac. Wtedy powinny sie pojawiac wysokopoziomowe liniowce i fregaty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cześć.

Mam pytanie. Chyba głupie, ale gdzie można znaleźć informację jaki mam poziom własnego statku? Opis wrogich statków widac przez lunetę.

Jak rozwiniętę trzeba miec moździerze, by zdobyć fort?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Też mam pytanie z tych raczej prostych - jak do licha cięzkiego puścić się trzymanej krawędzi? W poprzednich częściach robiło się to shiftem, tutaj shift to bieganie. W klawiszologii też tego nie widzę. A do szału mnie doprowadza, że nie mogę zawisnąć na krawędzi, albo zejść z gałęzki czy czegoś inego bez skoku jak na coś przez przypadek wlezę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.11.2013 o 12:51, ScaredOfGhosts napisał:

Też mam pytanie z tych raczej prostych - jak do licha cięzkiego puścić się trzymanej
krawędzi? W poprzednich częściach robiło się to shiftem, tutaj shift to bieganie. W klawiszologii
też tego nie widzę. A do szału mnie doprowadza, że nie mogę zawisnąć na krawędzi, albo
zejść z gałęzki czy czegoś inego bez skoku jak na coś przez przypadek wlezę...


Na padzie jest to B (xboksowym). B odpowiada też za złapanie wroga w biegu, blok w walce. Znając życie ten sam klawisz odpowiada za te akcje na klawiaturze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.11.2013 o 12:51, ScaredOfGhosts napisał:

Też mam pytanie z tych raczej prostych - jak do licha cięzkiego puścić się trzymanej
krawędzi? W poprzednich częściach robiło się to shiftem, tutaj shift to bieganie. W klawiszologii
też tego nie widzę. A do szału mnie doprowadza, że nie mogę zawisnąć na krawędzi, albo
zejść z gałęzki czy czegoś inego bez skoku jak na coś przez przypadek wlezę...


Na "e" i wydaje mi się, że w poprzednich częściach też tak było :) Może nie w tych pierwszych bo tam po "e" był wzrok orła jak pamietam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.11.2013 o 12:56, Sipso napisał:

Na padzie jest to B (xboksowym). B odpowiada też za złapanie wroga w biegu, blok w walce.
Znając życie ten sam klawisz odpowiada za te akcje na klawiaturze.

Tak, właśnie się zorientowałem, że czytanie jednak popłaca. Na klawiaturze to E, jakoś nie zwróciłem uwagi - pewnie siła przyzwyczajenia. Dzięki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.11.2013 o 12:11, Asasyn_Pirat napisał:

Mam pytanie. Chyba głupie, ale gdzie można znaleźć informację jaki mam poziom własnego
statku? Opis wrogich statków widac przez lunetę.


Szczerze mówiąc, sam się nad tym zastanawiałem... Ja to sprawdzam patrząc na poziomy obcych statków - jeśli są białe, to ok, jeśli czerwone, to są potężniejsze. I tyle. Własnego jeszcze nie znalazłem. Ale też zbyt pilnie nie szukałem ;)

Dnia 29.11.2013 o 12:11, Asasyn_Pirat napisał:

Jak rozwiniętę trzeba miec moździerze, by zdobyć fort?


Tak naprawdę, to wcale. Ja używam do tego zwykłych dział, bo jest mi tak wygodniej - zarówno celować, jak i manewrować okrętem. Działa radzą sobie z fortami bez najmniejszych problemów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ma ktoś jakiś tip, jak polować na małpy? Jak strzelam do nich z pistoletu, gdy siedzą na drzewach, to nie spadają tylko dalej sobie tam leżą. Muszę czekać, aż będę miał rzutkę z liną?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.11.2013 o 18:27, Narmo napisał:

Ma ktoś jakiś tip, jak polować na małpy? Jak strzelam do nich z pistoletu, gdy siedzą
na drzewach, to nie spadają tylko dalej sobie tam leżą. Muszę czekać, aż będę miał rzutkę
z liną?

Nie, ja polowałem normalnie z pistoletem i spadały bez problemu. Próbuj dalej, może za którymś razem się uda, chociaż to trochę dziwne. Mi ani razu się nie zdarzyło, by taka nie spadła z gałęzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.11.2013 o 18:27, Narmo napisał:

Ma ktoś jakiś tip, jak polować na małpy? Jak strzelam do nich z pistoletu, gdy siedzą
na drzewach

Może pistolety masz z małym zasięgiem? Jeśli to nie to... to inaczej jest to jakiś bug.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.11.2013 o 20:37, Damianuss1 napisał:

Może pistolety masz z małym zasięgiem? Jeśli to nie to... to inaczej jest to jakiś bug.


Gdyby miał pistolety z małym zasięgiem to by nie trafiał, a nie że zabija a małpa zostaje trupem na drzewie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ktoś się orientuje czym są wyzwania społecznościowe? Potrzebne są do odblokowania paru broni, jest taka opcja w rankingach ale jest szara więc nie da się w nią wejść.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Już działa. Małpy zazwyczaj spadają z drzew. Przytrafiło mi się co prawda, że jedna najpierw wystrzeliła w powietrze, ale ostatecznie opadła kilka metrów od drzewa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować