Zaloguj się, aby obserwować  
miodus

Assassin''s Creed IV: Black Flag

527 postów w tym temacie

Dnia 08.12.2013 o 12:39, Sarinew napisał:

W sprawie problemu z trybem online to sobie pomyslalem, moze komunikat z bledem jest
zasloniety przez instalator i trzeba zrobic alt-tab by go w ogole zobaczyc?


To by było zbyt proste :P Nie, tak niestety nie jest :)

Dnia 08.12.2013 o 12:39, Sarinew napisał:

tutaj http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=82456&pid=342 ktos mial error przy koncowce
instalacji, bo
program "punk buster" sie nie zainstalowal, moze masz podobnie(albo inny program z foldera
"support\software"), (a ktos leniwy mogl polaczyc wymog posiadania tego programu by tryb
online dzialal prawidlowo :P)


Mam dokładnie to samo przy każdej instalacji. Co prawda wątpię w to żeby to było powiązane bo przecież to coś jak VAC na steamie, nie mniej jednak idąc dokładnie tym samym tokiem rozumowania napisałem o tym do supportu w środę. Mam nadzieję dostać dzisiaj odpowiedź bo to co ostatnio odwalają to aż boli. Pisałem w czwartek, a mają 2 dni na odpowiedź (bez weekendów). W piątek cisza, poniedziałek cisza, wtorek to samo. W środę gościu mnie przeprasza, że dopiero teraz odpisuje i informuje, że wyszedł update Uplay żeby zainstalować to problem powinien zniknąć. Odpisałem mu po 3 może 4 godzinach, że problem dalej nie ustąpil i wspomniałem właśnie o punkbusterze. Minął czwarte i piątek, weekend się skończył. Mówię przy dobrych wiatrach może do Świąt sobie pogram...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.12.2013 o 00:13, pawbuk napisał:

Nie podobają mi się natomiast misje polegające na śledzeniu różnych osób, a mam wrażenie, że jest ich coraz więcej :D

Mi też się nie podobają. Dawaj za nie tak jak ja 1, to może je poprawią.

Dnia 08.12.2013 o 00:13, pawbuk napisał:

ten mechanizm oparty na bieganiu i zabijania. Serii AC potrzebna jest przerwa, (...)

Ja bym wolał kolejnego Prince of Persia. Chcę poznać więcej tekstów w stylu: jeszcze nie spotkałem pięknej kobiety która by o tym nie wiedziała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.12.2013 o 21:22, pawbuk napisał:

Mi by to odpowiadało, ale pewnie nie wszyscy fani by się ze mną zgodzili :D To jest więc
pewien problem tej serii - każdy lubi co innego :D W każdym razie ja bym się na jakiś
czas rozstał z Asasynami (nie na stałe) i został piratem, jednak z umiejętnościami podobnymi
do tych asasynowych (tylko bez całej tej historii) :)


Ja bym się nie rozstał ale paradoksem jest to, że w grze stawiającej na swobodę i w miarę otwarty świat / poprzednie części / najbardziej podobały mi się oskryptowane i zamknięte etapy / katakumby, poszukiwanie skarbu, bitwy morskie w ACIII /.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gdzie mam wpisać kod z EK?
wszedłem w dodatkową zawartość w grze ale nie widzę tam miejsca, gdzie miałbym wpisać ów kod, poza jakąś rejestracją gry, może to to?.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.12.2013 o 15:22, lis_23 napisał:

Ja bym się nie rozstał ale paradoksem jest to, że w grze stawiającej na swobodę i w miarę
otwarty świat / poprzednie części / najbardziej podobały mi się oskryptowane i zamknięte
etapy / katakumby, poszukiwanie skarbu, bitwy morskie w ACIII /.


Być może wynika to z przemęczenia ciągle tym samym :) W poprzednich pięciu odsłonach rozgrywka wyglądała bardzo podobnie i teraz może to już nudzić :) Mi się w Black Flag zdecydowanie przyjemniej pływa (statkiem lub wpław) niż biega po dachach :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może ktoś pomóc w sprawie tego kodu z EK?
nie mam pojęcia gdzie go wpisać a chciałbym zacząć grę ze wszystkim co jest dostępne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na prawdę nikt nie jest chętny do pomocy?

w zakładce " dodatkowa zawartość " jest sklep, znajomi, można sobie odblokować parę rzeczy za punkty, zakupić jakiś ułatwaicze do gry ale nie ma miejsca na wpisanie kodu na '' exclusive in-game content " z EK - gdzie wpisać ów kod? / są tam, min. aż trzy dodatkowe misje do singla /.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.12.2013 o 14:01, lis_23 napisał:

Na prawdę nikt nie jest chętny do pomocy?

w zakładce " dodatkowa zawartość " jest sklep, znajomi, można sobie odblokować parę rzeczy
za punkty, zakupić jakiś ułatwaicze do gry ale nie ma miejsca na wpisanie kodu na ''
exclusive in-game content " z EK - gdzie wpisać ów kod? / są tam, min. aż trzy dodatkowe
misje do singla /.


Może poczekaj, aż lud wróci ze szkoły/roboty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.12.2013 o 14:01, lis_23 napisał:

za punkty, zakupić jakiś ułatwaicze do gry ale nie ma miejsca na wpisanie kodu na ''
exclusive in-game content " z EK - gdzie wpisać ów kod? /

A tego się na uPlay nie wpisuje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 10.12.2013 o 14:30, Ecko09 napisał:

Może poczekaj, aż lud wróci ze szkoły/roboty?


Poczekam, poczekam ;)
sam mam teraz wolne a od jutra znowu do pracy, więc chciałbym sobie trochę zagrać a nie chcę zaczynać gry w niekompletną wersję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ostrzeżenie za spam. Zadałeś raz pytanie i starczy, nie trzeba co dwie godziny go podbijać. Nie wspominając już o tym, że rozwiązanie można znaleźć używając google. Mnie zajęło chwilę znalezienie odpowiedzi. Skoro Tobie nie chce się zaczekać, to mi się nie chce wkleić linka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.12.2013 o 14:41, Wojman napisał:

Ostrzeżenie za spam. Zadałeś raz pytanie i starczy, nie trzeba co dwie godziny
go podbijać. Nie wspominając już o tym, że rozwiązanie można znaleźć używając google.
Mnie zajęło chwilę znalezienie odpowiedzi. Skoro Tobie nie chce się zaczekać, to mi się
nie chce wkleić linka.


Szukałem rozwiązania w Google ale nic mi nie wyszło ... ( szukam już od wczoraj ), przepraszam za powtarzanie pytania ale sam już nie wiem co zrobić, gdyż instrukcja pisze tylko o tym, żeby wpisać kod we wskazanym miejscu, którego nie mogę znaleźć ... jest tylko miejsce na rejestrację gry i nie wiem, co tam wpisać: CD key czy ów kod na dodatkową zawartość?.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.12.2013 o 14:48, lis_23 napisał:

Szukałem rozwiązania w Google ale nic mi nie wyszło ...


To kiepsko szukałeś. Mi po wpisaniu frazy "jak odblokować zawartość dodatkową assasins creed" znalazło 37000 wyników, z czego ten prawidłowy - prowadzący do supportu Ubi był pierwszy.

Dnia 10.12.2013 o 14:48, lis_23 napisał:

za powtarzanie pytania ale sam już nie wiem co zrobić, gdyż instrukcja pisze tylko o
tym, żeby wpisać kod we wskazanym miejscu, którego nie mogę znaleźć ... jest tylko miejsce
na rejestrację gry i nie wiem, co tam wpisać: CD key czy ów kod na dodatkową zawartość?.


Wpisz tam najlepiej "Ala ma kota, a kot ma do tego swoje "ale""... No bo na pewno żadnego kodu tam wpisywać nie trzeba, bo to by było zbyt oczywiste. Co za problem po prostu wpisać kod i sprawdzić czy zadziała?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.12.2013 o 15:01, Wojman napisał:

To kiepsko szukałeś. Mi po wpisaniu frazy "jak odblokować zawartość dodatkową assasins
creed" znalazło 37000 wyników, z czego ten prawidłowy - prowadzący do supportu Ubi był
pierwszy.


Kiepsko szukałem ;), wpisałem " ACIV BF gdzie wpisać kod z EK '' i wyszły mi same bzdury ;)

Dnia 10.12.2013 o 15:01, Wojman napisał:

Wpisz tam najlepiej "Ala ma kota, a kot ma do tego swoje "ale""... No bo na pewno żadnego
kodu tam wpisywać nie trzeba, bo to by było zbyt oczywiste. Co za problem po prostu wpisać
kod i sprawdzić czy zadziała?


Nie chciałem stracić tego kodu jakby coś poszło nie tak ;) - niestety, jestem zbyt ostrożny i nieco przewrażliwiony, żeby nie powiedzieć iż jestem histerykiem ;), który wszystkiego się boi ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam za post pod postem ale nie mogę już zmodyfikować poprzedniej wypowiedzi
sam znalazłem rozwiązanie: wpisałem kod w Uplay w dodatkowej zawartości " odblokuj zawartość " ;)

Wojman, przepraszam za kłopot ale udzielam się na tym forum bodajże od ośmiu lub nawet dziewięciu lat i do dzisiaj nie miałem zżdnych problemów, ostrzeżeń, itp. ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak w przerwie w piraceniu przeszedłem DLC z Aveline. W końcu Digital Deluxe Edition na PC do czegoś zobowiązuje. Z jednej strony DLC mi się podobało, bo grało się Assasynką, a także sporo skakania i wspinania było. Z drugiej strony to DLC jest, niestety, baaardzo krótkie. Całość zajęła mi jakieś 25 minut, choć Ubisoft sie chwali, że to jest "godzina dodatkowej zawartości". Powiem w ten sposób: dla tego DLC nie opłaca się kupować edycji Digital Deluxe, szczególnie, że jest sporo droższa od edycji zwykłej. Jeśli zaś ktos ma PS 3 lub 4 to ma darmowe DLC i będzie dobrze się bawił. Jeżeli zaś ktoś to DLC chce na PC to edycje Digital Deluxe można kupić wtedy, kiedy cena będzie zbliżona do edycji zwykłej. Płacić kilkadziesiąt złotych więcej dla tego dodatku nie warto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj pograłem przez ok. godzinę i mogę się podzielić pierwszymi spostrzeżeniami, dotyczącymi przede wszystkim strony technicznej:
otóż, wydaje mi się, że oprawa graficzna gry jest ciut gorsza od tej z trzeciej części serii: pamiętam jakie wrażenie robił ośnieżony Boston i pogranicze zimą, pogranicze latem, kałuże i koleiny po wozach, misje morskie, itp.
tutaj już nie ma takich zachwytów, wszystko jest jakby wtórne, wszystko jest znajome a recykling elementów otoczenia, zwłaszcza w miastach sięga pierwszej części, sama grafika nie tłumaczy problemów z optymalizacją, które gnębią graczy, spodziewałem się czegoś lepszego - czas już na poważną rewolucję mechaniki w tej serii, gdyż nawet taki fan jak ja dostrzega postępujący recykling obecny nie tylko w oprawie graficznej.
Najsłabiej wygląda przyszłość widziana z perspektywy pierwszej osoby, mam tam też jakieś babole graficzne?, tzn. cienie czy odbicia na ścianach jakby się ruszają, nie wiem, czy to normalne.
Mam też wrażenie, że sknocili sterowanie na padzie: w trójce było ono dosyć intuicyjne, tutaj jest dziwnie, ciężko jest pokonywać przeszkody terenowe, gdyż postacią jakby zarzuca na boki, lekko zbaczając z obranej drogi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ktoś tam był ciekaw jak zakończy się moja sprawa. To tylko w ramach uaktualnienia. Sprawa nadal nierozwiązana. Support Ubi chyba się na mnie wypiął bo pisałem do nich w środę (tydzień temu oczywiście), ponownie 2 dni temu i dalej cisza. Chyba stwiedzili, że problemu nie mogą rozwiązać i najlepiej jest nieodpowiadać.Pytanie czy tak traktuje się klienta? Miałbym pirata to już dawno byłby crak i można by było normalnie grać. Człowiek chce być fair i za to jest kopany po 4 literach... Witamy w Polsce...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.12.2013 o 16:40, Ninja_Seba napisał:

Ktoś tam był ciekaw jak zakończy się moja sprawa.

To pewnie ja. Słąbo sie robi jak to sie czyta, bo zdaje mi się, ze kupileś wersje bogatsza z roznym dodatkami. A jak wgrasz jakiegos cracka to jeszcze jakies problemy moga robic, ale w sumie nie ma pojecia jak uplay "walczy" czy reaguje na taka modyfikacje gry.
Przy dragon age/od Ea-bioware/ ludzie musieli zmieniac jakies pliczki, bo gra miala problem z weryfikacja czy dlce faktycznie posiadasz.

Dnia 13.12.2013 o 16:40, Ninja_Seba napisał:

Witamy w Polsce...

Raczej w Europie/UE + korporacjach


Probowales chociazby dla picu podstawic nowy system i na nim gre instalowac, co pisalem w starszym poscie.(chociaz polowa rzeczy jest nieaktualna)
http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=82456&pid=323

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować