Zaloguj się, aby obserwować  
miodus

Assassin''s Creed IV: Black Flag

527 postów w tym temacie

Dnia 21.12.2013 o 22:08, slipknotslayersoad napisał:

A czy telewizor z hd ready obsługuje tą rozdzielczość?

HD Ready to 720p, będą małe straty ale nie takie jak w przypadku 1080p. Może nawet nie zauważysz, na ogólny efekt wpływa też rozmiar ekranu, ile masz cali? Jeśli 36-40 to nie ma się czym przejmować, z doświadczenia wiem że 720p w zupełności starcza dla takich matryc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy oprócz DLC przez cały rok do Assassina zaczną poprawiać bugi? Pierwszy raz mi sie zdarza, że gram w grę i widzę ich serię. Typu zamiast wejść w okręt zanurzam się w okręt. Albo statek wyłania się z dziury z wody. Statek lata w powietrzu. Rozmyty obraz po zdobyciu plantacji i niemożliwość zrobienia czegokolwiek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.12.2013 o 20:35, Wojman napisał:

Moderator swoje, qwerty5712 swoje. Post poprawiłem, a na zachęte ostrzeżenie
za nie dostosowanie się do prośby Moderatora.

Sorki. Nie bardzo zrozumiałem o co chodzi. Myślałem, że długie posty piszę. Możliwe, że powinienem wypunktować wszystkie bugi w poprzednim poście.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Grałem sobie właśnie w AC IV i nagle gra mi się zwiesiła, próbowałem wejść w manager zadań ale się nie dało, po czym wyskoczył mi " niebieski ekran " na którym pisało coś o windowsie .... zapamiętałem tylko jakiś crasch dum czy coś takiego ...
spotkał się ktoś z czymś takim?.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.12.2013 o 22:44, lis_23 napisał:

Grałem sobie właśnie w AC IV i nagle gra mi się zwiesiła, próbowałem wejść w manager
zadań ale się nie dało, po czym wyskoczył mi " niebieski ekran " na którym pisało coś
o windowsie .... zapamiętałem tylko jakiś crasch dum czy coś takiego ...
spotkał się ktoś z czymś takim?.


Jeśli to się nie będzie powtarzać, to w ogóle się tym nie przejmuj :) Nie wiem, może ma to związek z podkręconym procesorem... Z drugiej strony gdyby napięcie było zbyt niskie to pewnie wcześniej by sypało BSoDami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.12.2013 o 22:49, pawbuk napisał:

Jeśli to się nie będzie powtarzać, to w ogóle się tym nie przejmuj :) Nie wiem, może
ma to związek z podkręconym procesorem... Z drugiej strony gdyby napięcie było zbyt niskie
to pewnie wcześniej by sypało BSoDami :)


Na razie zdarzyło się raz / dump crash /, wcześniej próbowałem uruchomić grę poprzez programik Game Booster 3 i gra nie wystartowała, był tylko pierwszy ekran, wyszedłem z gry, zamknąłem program i potem AC IV odpalił już normalnie ale może coś tam pokręciło?
czytam właśnie, że ów dump crash ma związek z zasilaczem lub z pamięcią RAM - zasilacz jest nowy, liczy sobie 17 dni ...
co to są te BSoDy?.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.12.2013 o 22:54, lis_23 napisał:

Na razie zdarzyło się raz / dump crash /, wcześniej próbowałem uruchomić grę poprzez
programik Game Booster 3 i gra nie wystartowała, był tylko pierwszy ekran, wyszedłem
z gry, zamknąłem program i potem AC IV odpalił już normalnie ale może coś tam pokręciło?
czytam właśnie, że ów dump crash ma związek z zasilaczem lub z pamięcią RAM - zasilacz
jest nowy, liczy sobie 17 dni ...


Na razie się tym nie przejmuj skoro zdarzyło się tylko raz ;)

Dnia 23.12.2013 o 22:54, lis_23 napisał:

co to są te BSoDy?.


Znajdź sobie w google :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mi się zdaje czy Freedom Cry jest dużo gorzej zoptymalizowane niż podstawka? No chyba, że to tylko te pierwsze miasto na początku takie spartaczone (i okolice jego).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy wszystkie zakopane skarby mają dołączoną mapę? Jest ich chyba 22, więc jak rozumiem są 22 mapy skarbów? Ja dopiero ostatnio odkryłem, że te skarby się wykopuje, bo wcześniej myślałem, że są normalnie w kufrach ukryte, zmyliło mnie, iż nie ma do tego żadnego odniesienia na mapie świata.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.12.2013 o 12:57, Wszystkozajete napisał:

Czy wszystkie zakopane skarby mają dołączoną mapę? Jest ich chyba 22, więc jak rozumiem
są 22 mapy skarbów? Ja dopiero ostatnio odkryłem, że te skarby się wykopuje, bo wcześniej
myślałem, że są normalnie w kufrach ukryte, zmyliło mnie, iż nie ma do tego żadnego odniesienia
na mapie świata.

Na mapie masz współrzędne. Po współrzędnych lokalizujesz wyspę. Zawsze jak jesteś na wyspie ze skarbem do, którego masz mapę, to masz info w lewym dolnym rogu. Oglądasz mapę i idziesz do tego miejsca i kopiesz. Skarby są ważne, bo odblokowują upgrade do łodzi. Te bez z kasą już nie aż tak ważne, bo samo flotą jest się wstanie wykręcić tyle kasy, że nie ma się na co jej wydać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 25.12.2013 o 13:51, qwerty5712 napisał:

Na mapie masz współrzędne. Po współrzędnych lokalizujesz wyspę. Zawsze jak jesteś na
wyspie ze skarbem do, którego masz mapę, to masz info w lewym dolnym rogu. Oglądasz mapę
i idziesz do tego miejsca i kopiesz. Skarby są ważne, bo odblokowują upgrade do łodzi.


Warto wspomnieć o tym, że schematy do statku są nie tylko w zakopanych skarbach, ale występują także w skrzyniach w dodatkowych zadaniach polegających na nurkowaniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Będą jeszcze jakieś fabularne DLC oprócz "Freedom Cry"? Zastanawiam się nad zakupem season passa, ale jedyne co mnie interesuje to tego typu dodatki (żadne ubranka i postacie do multiplayera).

Tylko proszę bez spoilerów, nie skończyłem jeszcze gry ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi się, że tak jak w przypadku trójki, do Black Flag również będą trzy fabularne dodatki. Tym razem raczej niepołączone ze sobą fabularnie (ew. luźnie).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować