Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Odliczanie do zwiastuna Assassin`s Creed IV: Black Flag zakończone... przedwcześnie

61 postów w tym temacie

Czyżby szykowała nam się walka dwiema broniami jakiej w serii jeszcze nie było? Jeśli tak, to będę miał kolejny powód, żeby zainwestować w nowego kompa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wygląda świetnie, ale... Jakoś mi to nie pasuje do serii AC. Chyba lepiej byłoby jakby zrobili tą grę jako osobny IP.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To, że gra niezbyt przypomina Assassin''s Creed akurat mi nie przeszkadza, bo fanem serii nie jestem. Zapowiada się niezła gra w pirackich klimatach, a dawno takiej nie było. Jestem zainteresowany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zwiastun fajny, ale... Serio? Assassyn w kilmacie piratów? W grę o piratach bym pogarał, ale w assassyna o piratach? Troche niefortunne połączenie konwencji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wydawało mi się, że przesadzili aż tak odchodząc od serii, ale po tym zwiastunie? Boże, klimat wylewa się z ekranu. Akurat mam ochotę na pirackie tematy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.03.2013 o 19:50, Mordant napisał:

Wygląda świetnie, ale... Jakoś mi to nie pasuje do serii AC. Chyba lepiej byłoby jakby
zrobili tą grę jako osobny IP.


Hmm... Czy mógłbyś rozwinąć skrót IP? ;-)

@TTTr96

A Connor i Ezio to 2 ostrzami nie walczyli aby?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.03.2013 o 20:15, Sanders-sama napisał:

Hmm... Czy mógłbyś rozwinąć skrót IP? ;-)

Intellectual property. ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Powiem tak... jakby ta gra była ACIII: Black Flag to wtedy byłoby hmm... genialnie. A tak od czwórki wymagałbym czegoś więcej. Bo tak naprawdę jakby system walki pokazany na filmiku dodać do tego co jest w trójce i nowego bohatera to byłoby chyba dobrze. Chyba, że chcą rozpocząć nowy rozdział serii bez wracania do tego, co było w trójce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.03.2013 o 20:11, kamilo_sam napisał:

Hmm, pełnoprawna następna część zapowiedziana pół roku po poprzedniej. Szybciej niż odgrzewane
Call of Duty :D Zapowiada się niezły shit!

Oczywiście gra wychodzi, co roku jak CoD, to trzeba ją od razu zrównać z błotem, choć nawet nie wiecie nic konkretnego na temat gry(prócz miejsca akcji i bohatera). Poczekajcie do poniedziałku jak ujawnione zostaną informacje o grze, a dopiero sobie dowoli hejtujcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Hmm, pełnoprawna następna część zapowiedziana pół roku po poprzedniej. Szybciej niż odgrzewane
> Call of Duty :D Zapowiada się niezły shit!
Tylko w przeciwieństwie do CODa ta seria z każdą częścią ewoluuje.
BTW. Grałem tylko w pierwszego assasyna. Czas najwyższy nadrobić zaległości. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Do serii zupełnie nie pasuje, ale to raczej pewne, że będzie się grało wybornie.
Bardziej mnie ciekawi kto będzie nowym bohaterem zamiast Desmonda.

Edit:
Już widzę te wpisy na forach za kilka lat... "hej szukam jakiejś fajnej gry o piratach", "to zagraj w Assasyna 4" :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować