Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Odliczanie do zwiastuna Assassin`s Creed IV: Black Flag zakończone... przedwcześnie

61 postów w tym temacie

Klimaty pirackie mmm... Jako że uwielbiałem i Ezio i Altaira (nie przepadam za cukierkowo dobrym Connorem) nie mogę się doczekać postaci z charakterem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja już zmęczyłem się tą serią,więc zwiastun jak dla mnie tylko dobry.Już jak wcisnęli asasynów w czasy piratów to już mogli raz darować sobie ten kaptur i dać mu jakiś piracki ciuch,bo komicznie wygląda.Pewnie też znowu wcisną multi,który nudził się po godzinie grania.Niech lepiej się pochwalą,co tym razem nowego wprowadzą,poza bitwami morskimi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.03.2013 o 20:15, Sanders-sama napisał:

> Wygląda świetnie, ale... Jakoś mi to nie pasuje do serii AC. Chyba lepiej byłoby
jakby
> zrobili tą grę jako osobny IP.

Hmm... Czy mógłbyś rozwinąć skrót IP? ;-)

@TTTr96

A Connor i Ezio to 2 ostrzami nie walczyli aby?


@Sanders-sama

Walczyli, ale tylko dwoma HB, Connor ma jeden finisher z tego co pamiętam jak wyrywa broń przeciwnikowi i robi zabójstwo dwiema brońmi, ale mi chodzi o coś pokroju walki dwoma mieczami i innymi tego typu broniami. Sam uwielbiam właśnie walkę dwoma broniami czy coś w tym stylu i bardzo mi tego brakuje w serii AC.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gdybym nie grał w poprzednie III i reveletions powiedziałbym że szykuje się bardzo dobra gra ale jako że w poprzednie gry grałem a co więcej robi to Ubi....tylko poczekać do pierwszego gameplaya i znowu zapachnie starym kotletem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem wygląda genialnie. Bardzo lubię takie klimaty.
Tylko żeby nie była tak zabugowana jak AC III, bo nie wytrzymam. AC III to jak dla mnie najbardziej frustrująca i, przez liczne bugi, najgorsza część serii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiecie co ? A ja mam teorię :) a co jeśli AC III było przykrywką, która miała sprawdzić jak gracze przyjmą bitwy morskie ? A główną bombą marketingową miała być właśnie IV ?? Co o tym sądzicie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"-Hej, może mi ktoś polecić jakąś fajną grę o piratach?
+Pewnie! Grałeś już w Assassins Creed IV?
-Tak, nie lubię tej serii. No to może jakiegoś FPS''a?
+Oczywiście! Assassins Creed VII jest fajną strzelaninką.
-W tą część też grałem, ale również mi się nie spodobała.
+Herezje! Ale cóż... No to może AC:XII? Całkiem fajna piłka nożna.
-Zwariowałeś? Nie chcę żadnego AC! Ani AC:XX jako RTS''a, ani AC:VI-Tower Defence!"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Ja już zmęczyłem się tą serią,więc zwiastun jak dla mnie tylko dobry.Już jak wcisnęli
> asasynów w czasy piratów to już mogli raz darować sobie ten kaptur i dać mu jakiś piracki
> ciuch,bo komicznie wygląda.Pewnie też znowu wcisną multi,który nudził się po godzinie
> grania.Niech lepiej się pochwalą,co tym razem nowego wprowadzą,poza bitwami morskimi.
Multi akurat jest ok, tylko bez sensu co roku tracić cały postęp. Ja przestałem grać, bo olewali PC za bardzo. No i czasu nie miałem.
Ale do kaptura się zgodzę. Właściwie to większość Asasynów go nie nosiła. Achilles miał stylizowany kapelusz. Tak samo Connor w stroju Kidda i mundurze kapitana Aquilli. Więc co za problem? Choć z tego co widzę będzie go nosił tylko w miastach. I dobrze, na statku by to głupio wyglądało.
Ciekawi mnie tylko, czy załoga będzie wiedziała, że ich kapitan to Asasyn.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.03.2013 o 21:35, Reyer napisał:

"-Hej, może mi ktoś polecić jakąś fajną grę o piratach?
+Pewnie! Grałeś już w Assassins Creed IV?
-Tak, nie lubię tej serii. No to może jakiegoś FPS''a?
+Oczywiście! Assassins Creed VII jest fajną strzelaninką.
-W tą część też grałem, ale również mi się nie spodobała.
+Herezje! Ale cóż... No to może AC:XII? Całkiem fajna piłka nożna.
-Zwariowałeś? Nie chcę żadnego AC! Ani AC:XX jako RTS''a, ani AC:VI-Tower Defence!"

Elementy TD były w AC:R już.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cóż, jeżeli faktycznie będę łaził sobie po statkach z 6 pistoletami, dwoma rapierami (czy co to tam było) a sterowanie statkiem będzie całkiem fajne...
Najzabawniejsze jest to że do tej pory nie ukończyłem Revelations, nie mówiąc o As III :D

Ale tego animusa to mogli by już wywalić z desmondem. Psują tylko klimat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Tylko w przeciwieństwie do CODa ta seria z każdą częścią ewoluuje.

Niezly rotfl, ciekawe w ktorym miejscu.

Co do reszty zapowiada sie typowa asasinowa bryndza, czyli dojenie tego samego pomyslu (ktory moze i byl fajny ale 6 lat temu) do usranej smierci. Nie chce nawet za darmo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Problemem jest fakt, że większość ludzi kupuję grę ze względu na tytuł. Jakby z AC III zostawić tylko to co związane z misjami morskimi (trochę rozbudować) a wywalić wszystko co związane z asasynami, templariuszami i jakimiś tam święcącymi istotami - to może gra była by ciekawa. A tak dostaniemy kolejne AC, którego główna fabuła robi się coraz bardziej rozwodniona i traci sens z każdym kolejnym odcinkiem, natomiast "każdy kolejny odcinek" jest taki sam jak poprzedni tylko ze zmienionym krajobrazem. Ale co tam klient widząc napis AC i tak grę kupi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Eh. Ciężko się zarzekałem, że po cieniutkim Revelations, ACIII nie kupię. Tym bardziej, że tę serię wydaje Ubi, które jest mistrzem w urywaniu kurze złotych jaj. Ale w tej całej tematyce Assassynów, spisku ciągnącego się przez tysiąclecia i podziemnej wojny z Templariuszami, jest coś takiego, że po zobaczeniu Connora na okładce wymiękłem i grę zakupiłem. Złorzeczyłem na debilizm twórców, bugi i fakt, że wycieli wszystko co było dobre w poprzednich częściach, zarzekałem się znów, że po tym bublu serii więcej nie tknę. A tu proszę, kolejny trailer, cienkiej jakości, a ja siedzę i się cieszę. Zobaczymy jak długo po premierze wytrzymam. Tym razem nie dam się zwieść pozytywnymi recenzjami!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Wygląda świetnie, ale... Jakoś mi to nie pasuje do serii AC. Chyba lepiej byłoby jakby
> zrobili tą grę jako osobny IP.


Dokładnie. Ja mam nadzieję, że chociaż porzucą elementy SF i będziemy mogli się skupić na historii pirackiej. Ale mimo wszystko, dołączam do klubu "95% graczy PC-towych" i grę zasysam, jak trafi do sieci, bo po tym jak kupiłem AC3 w listopadzie i ciągle nie mogę grać, straciłem zaufanie do Ubi. Poza tym "do what you want cause a pirate is free!" ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować