Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Odliczanie do zwiastuna Assassin`s Creed IV: Black Flag zakończone... przedwcześnie

61 postów w tym temacie

A mnie najbardziej ciekawi w kogo się wcielimy w teraźniejszości. Desmond odpada, z wiadomych powodów. Jego ojciec? To by zbyt pasjonujące nie było. Jakaś rodzina? Ale to jest rodzina asasynów, więc albo już nie żyją, albo... nie żyją. W końcu Abstergo wytłukło wszystkich. Więc kto? Najlepiej gdyby był młody i średnio rozgarnięty, aby były okazje do tłumaczenia graczowi co się w ogóle dzieje. Miłą odmianą byłaby kobieta, ale nadal jest problem przodka. Skoro potrafili trzymać Kenwaya w tajemnicy to pewnie znowu są w stanie nas zaskoczyć, ale końcówką AC III postawili sobie trudne zadanie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

po każdej kolejnej grze a uniwersum AC załamuję się ile to ciągną itd ale co wyjdzie nowy trailer łapię zajawkę i cisnę grę ile wejdzie :) tak pewnie będzie i tym razem bo jak dla mnie zwiastun miażdży :) no i właśnie ciekawostką pozostaje kto wbije do animusa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie jestem fanem serii AC, grałem w jedynkę, która wydała mi się mało wciągająca (głównie ze względu na wtórność kolejnych zadań), w dwójkę nie dane mi było pograć, bo ze względu na zabezpieczenia z jakiegoś powodu nie chciała się na moim kompie uruchomić (i oddałem ją kumplowi), a potem dałem sobie spokój.

Natomiast teraz... Pirackie klimaty, bitwy morskie (oby!), rum i Karaiby... Zapowiada się bardzo ciekawie i na 100% dam tej grze szansę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 03.03.2013 o 10:44, Ring5 napisał:

Natomiast teraz... Pirackie klimaty, bitwy morskie (oby!), rum i Karaiby... Zapowiada
się bardzo ciekawie i na 100% dam tej grze szansę :)


Misje morskie w AC3 to najbardziej chwalony element tej gry - i słusznie. Oczywiście jeśli kogoś nie razi, że żagle można stawiać i zwijać w ułamku sekundy a statek zapieprza jak motorówka. Mnie się bardzo podobało, a gier w pirackich klimatach nigdy za wiele, yarr harr.
Od piratów lepsze są chyba tylko ninja zombie roboty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jako ,że to moja najlepsza seria to oczywiscie kupuje w 100 % każdą cześć mam to i ta musi być na mojej półce tylko zastanawia mnie jedno jak będzie wyglądała fabuła już bez desmonda ,bo wiadomo co się stało w trójce...i na czym ona będzie polegała na zemscie znów czy zupełnie coś innego ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 03.03.2013 o 10:44, Ring5 napisał:

Natomiast teraz... Pirackie klimaty, bitwy morskie (oby!), rum i Karaiby... Zapowiada
się bardzo ciekawie i na 100% dam tej grze szansę :)

Bitwy morskie pojawiły się już w ostatnim ACIII, więc na bank i w tym będą. W ogóle jak masz czas i ochotę, wypróbuj trójeczkę, bo to chyba najlepsza odsłona do tej pory.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Super. Na pewno będzie lepszy od nudnej trójki. Fajnie by było gdyby w tej części wycieli całkowicie tą beznadziejną współczesność i zostawili tylko genialne klimaty pirackie. ;) Cała gra by na tym zyskała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.03.2013 o 11:30, Darkstar181 napisał:

Bitwy morskie pojawiły się już w ostatnim ACIII, więc na bank i w tym będą. W ogóle jak
masz czas i ochotę, wypróbuj trójeczkę, bo to chyba najlepsza odsłona do tej pory.


Powiedzmy, że mam dość... ambiwalentny stosunek do UBIsoftu i nie jestem zwolennikiem kupowania ich gier. Od czasu ACII bojkotuję ich tytuły i nawet Hirołsi nie byli w stanie mnie przekonać, bym zmienił zdanie. Natomiast wygląda na to, że AC IV dokona niemożliwego... ;) No, ale na razie mamy raptem jeden zwiastun, a ten, jak wiadomo, wiosny nie czyni. Poczekamy - zobaczymy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.03.2013 o 01:52, Gorthak napisał:

A mnie najbardziej ciekawi w kogo się wcielimy w teraźniejszości. Desmond odpada, z wiadomych
powodów. Jego ojciec? To by zbyt pasjonujące nie było. Jakaś rodzina? Ale to jest rodzina
asasynów, więc albo już nie żyją, albo... nie żyją. W końcu Abstergo wytłukło wszystkich.
Więc kto? Najlepiej gdyby był młody i średnio rozgarnięty, aby były okazje do tłumaczenia
graczowi co się w ogóle dzieje. Miłą odmianą byłaby kobieta, ale nadal jest problem przodka.
Skoro potrafili trzymać Kenwaya w tajemnicy to pewnie znowu są w stanie nas zaskoczyć,
ale końcówką AC III postawili sobie trudne zadanie :)



Ja mam nadzieję, że cały wątek współczesny poleci do kosza, bo jest beznadziejny zarówno gameplayowo jak i fabularnie. Niech skupią się na Edwardzie i piratach, to będzie gitara. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.03.2013 o 11:40, Stefan_Skellen napisał:

Ja mam nadzieję, że cały wątek współczesny poleci do kosza, bo jest beznadziejny zarówno
gameplayowo jak i fabularnie. Niech skupią się na Edwardzie i piratach, to będzie gitara.
;)

Z jednej strony można. Ostatecznie Liberation nie miało żadnego motywu w teraźniejszości. Ale nawet tam było powiedziane, że jest się człowiekiem przeżywającym wspomnienia w Animusie. Być może dostaniemy kolejny produkt Abstergo, który pominie tę kwestię, ale do tej pory akcja w przeszłości (fabularnie) była jedynie narzędziem do posuwania wydarzeń w teraźniejszości. Biorąc pod uwagę zakończenie trzeciej części,

Spoiler

prawdopodobnie drużyna asasynów będzie szukała sposobu uwięzienia głównego złego, jak to już raz się stało

. Za tym, że nie będzie to żaden spin-off przemawia też sam tytuł gry - jednak to pełnoprawna czwóreczka. Nie liczyłbym więc na porzucenie akcji współczesnej, ale faktycznie za wiele rozgrywki by tam nie było, jeśli mamy wybierać z puli tria asasynów, o których wiemy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Zaraz się okaże że Czarnobrody był Templariuszem. Boże. . Assassin''s Shit
ejj ziomuś nie zapominaj że to gra a twórcy chcą to jakoś połączyć z historią w jedną spójną całość mi na przykład się to podoba bo to dzięki assassins creed 2 , dodatku brotherhood i revolations zainteresowałem się historią. Ale to może być nawet udany projekt .
Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować