Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

W co zaGRAMy w marcu 2013 roku - najciekawsze premiery miesiąca

36 postów w tym temacie

Adam Berlik

Marzec zapowiada się niezwykle interesująco zwłaszcza dla fanów gier akcji (m.in. Tomb Raider i Gears of War: Judgment), a także dla entuzjastów RTS-ów (Starcraft II: Heart of the Swarm) oraz strategii ekonomicznych (SimCity).

Przeczytaj cały tekst "W co zaGRAMy w marcu 2013 roku - najciekawsze premiery miesiąca" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

HotS i goty Bioshocka... no i goty Simcity bo znajac EA to oprocz day0 dlc (wyjatkowe budynki, style miast) simcity bedzie dojone na potege a sprzedwac mozna bunki, eventy "wspomagacze" a''la DS3 - maja szerokie pole do popisu. czyli zostaje sam HotS i czekanie na pelne wersje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie to Tomb Rider, Bioshock i w sumie to bym się zastanowił jeszcze nad HotS. Ale te pierwsze dwie są dla mnie priorytetowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"Opisywany tytuł bazować będzie na technologii Frostbite 2.0 znanej z Battlefield 3 - jak zatem widać Electronic Arts coraz częściej korzysta z tego silnika w swoich najnowszych produkcjach (ostatnio np. w Need for Speed: Most Wanted). "
Need for Speed: Most Wanted nie korzystał z silnika Frostbite 2.0 - korzystał on z tego samego silnika co NFS Hot Pursuit (2010) o nazwie Chameleon.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czekałem długo na kolejne Army of Two. Jakiś dobry kanapowy co-op by się przydał z tego co widziałem w zwiastunach spełni moje oczekiwania, gorzej może być z moją drugą połówką :P

Oprócz tego Tomb Raider jaki by nie był, wyląduje na półce ze względu na sentyment.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Need for Speed: Most Wanted nie korzystał z silnika Frostbite 2.0 - korzystał on z tego
> samego silnika co NFS Hot Pursuit (2010) o nazwie Chameleon.

Dokładnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przeciez Tomb Rider to niewypal ludziska czym wy sie tak podniecacie to najgorsza produkcja z wyzej wymienionych...czym was on tak zachwyca ??....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tomb Raider, StarCraft II: Heart of the Swarm, Sniper: Ghost Warrior 2, BioShock Infinite, Resident Evil 6 i może SimCity. Będzie w co grać :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować