Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

W co zaGRAMy w marcu 2013 roku - najciekawsze premiery miesiąca

36 postów w tym temacie

nawet nie wiedzialem ze kolejna czesc gearsów jest w produkcji... HotS Ek juz zamowione, ale zaczynam sie zastanawiac nad kupieniem po raz kolejny konsolki, bo tyle fajnych tytulów wychodzi tylko na nie (GoW, Bioshock... a to dopiero początek roku) :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na pewno Heart of the Swarm, bo czekam na tego expa już Bóg wie ile ;] Miałbym dylemat jeżeli wychodziłoby Metro, ale to odłożono na Maj, więc wybór oczywisty :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Widać mało osób czeka na Judgement... I słusznie, bo (śądze, że) ta część będzie jedną z najgorszych. PCF zamiast robić nowego GOWa, zrobiła nowe (kiepskie) HALO, przez co gra traci swój klimat. Zabrali to co było fajne i dołożyli coś co nie powinno się tam znaleźć. Kupuję chyba tylko dlatego, że uwielbiam Gearsy i dla kampanii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mnie interesuje prócz Star Crafta i Bioschocka [obie gry mam w pre-orderze] Simcity i może Tomb Raider i powiem że nie wiem którą wybrać znaczy prezej czy później zagram w obie ale zainteresowała mnie informacja że nowy Tomb Raider to ''''restart'''' serii i nie będzie powiązany z innymi odsłonami bo przyznam się nie ukończyłem żadnego Tomb Raidera. A Simcity po becie uważam za świetną gre,no nic gdyby nie takie ceny na gram.pl to bym kupił obie a tak mam rozkmine ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> A Simcity po becie uważam za świetną gre,no nic gdyby nie takie ceny na gram.pl
> to bym kupił obie a tak mam rozkmine ;D

A to musisz koniecznie kupic na gram? Kup gdzie indziej, gdzie taniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

cdp.pl nie wydaje SC II: HotS, bo cdp.pl to serwis dystrybucji elektoronicznej. Firma, która w Polsce wydaje SC II: HotS nazywa się CDP.pl tak gwoli ścisłości, w tym wypadku wielkość liter ma znaczenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Właśnie dziś potwierdziłem swoje zamówienie na EK HotS więc tylko czekam na premierę.
A później przyjedzie do mnie BioShock z UK bo od firmy na ''c'' nie kupuję.
Tyle. Zastanawiałem się też na Tomb Raiderem ale ten tytuł poczeka aż mocno stanieje. Pewnie kupię jak będzie po ok 10 funtów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować