Zaloguj się, aby obserwować  
Torque-7

Blue screen of death - Windows XP - JAK USUNĄĆ PEWIEN PROGRAM

4 posty w tym temacie

Hey, potrzebuję pomocy, dosłownie kilka sekund po każdym zalogowaniu się na komputerze występuje blue screen, czyli tak na prawdę nie mogę go uruchomić jako tako. Wiem jednak czym jest spowodowany, przyczyna jest w pewnym programie który zainstalowałem Dual-Core Optimizer czy jakoś tak, i jestem pewien że to on powoduje te ciągłe crashe.

Pytanie jest następujące: Jak pozbyć się z komputera tego programu skoro jedyną opcją jest dostać się przez tryb awaryjny do komputera, a on z kolei odmawia usunięcia programu poprzez panel sterowania w trybie awaryjnym ?

Będę ogromnie wdzięczny za pomoc, nie chcę stawiać systemu od nowa ( naprawianie też nic nie zmienia )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jesteś pewien, że to to?
Nie wiem, czy dobrze pamiętam. Jednak wydaje mi się, że startował w trakcie uruchamiania systemu.
Sprawdziłbym opcje uruchamiania przez "msconfig", albo jakiś inny program stylu ccleanera (jeżeli odpala).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../

A że tak spytam - jaki masz procesor i dlaczego NIE czytałeś opisu tego co instalujesz? To jest aplikacja przeznaczona TYLKO dla Athlonów X2 pierwszej generacji. Nie dla Phenomów, Core 2 Duo, Core i5 i czegokolwiek innego... Na wszystkich innych procesorach wywala system w powietrze.

Co do usuwania - z systemu awaryjnego spróbuj po prostu użyć przywracania systemu. Jak nie pomoże to wtedy się pomyśli o czymś skuteczniejszym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować