Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Tomb Raider - recenzja

170 postów w tym temacie

Dnia 04.03.2013 o 13:54, Krzysiek_Ogrodnik napisał:

I jak grałem na Xboksie to nie mogę oceniać gry? :)

IMHO przydałyby się jeszcze krótkie wrażenia z wersji PC w jakiejś ramce czy cóś...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 04.03.2013 o 13:54, Krzysiek_Ogrodnik napisał:

I jak grałem na Xboksie to nie mogę oceniać gry? :)

Nie, ale ostatnio to u Was zaczyna się to robić regułą. Rozumiem że chodzi też o to by nie czekać niepotrzebnie na odlokowanie bądź samą premierę wersji PC, ale w przypadku takiego Crysisa 3 było to wręcz wskazane, biorąc pod uwagę że gra była robiona szczególnie z uwzględnieniem PeCetów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szkoda, że recki nie dostał Myszasty. Może byłoby w niej więcej trzeźwego podejścia i rzeczowej analizy a mniej hypu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> > DmC
> > Bardzo udany
> W tym miejscu przestałem czytać recenzję, bo nie miało już to sensu.

Bo co? DmC to świetna gra. A jak ktoś sądzi inaczej, cóż, fanatyzm i wśród graczy występuje, bo psioczyć na grę tylko dlatego, że jest inna od pozostałych części gry a zarazem jest grą dobra. Już kiedyś to napisałem, nie raz i nie dwa, i napisze jeszcze raz - co niektórym to się w głowach po przewracało (metacritic pokazuje jak bardzo).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.03.2013 o 14:07, Ziw napisał:

Szkoda, że recki nie dostał Myszasty. Może byłoby w niej więcej trzeźwego podejścia i
rzeczowej analizy a mniej hypu.


A grałeś, żeby stwierdzić, iż jest inaczej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.03.2013 o 13:54, Krzysiek_Ogrodnik napisał:

I jak grałem na Xboksie to nie mogę oceniać gry? :)


Wiesz co, często oceny są zaniżane (nie mówię, że na tym portalu), bo w wersji konsolowej coś tam jest nie tak np. grafika brzydka. I wtedy gra będąca ogólnie dobra, traci, bo ktoś grał tylko na jednej platformie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Podobnie jak Twój post. DmC akurat jest grą przynajmniej niezłą i można ją zaliczyć do udanych restartów.
Ech, teraz tylko czekać na Tumb Rajdera do unlocka :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kolejna recenzja utwierdzająca w przekonaniu, że gra jest przynajmniej bardzo dobra. Fajnie, że jest i nacisk na "znajdźki". Kupuję na pewno, ale patrząc na passę promocyjną gier Square Enix, poczekam pewnie do czerwca-lipca. Przy okazji zobaczymy, jak próbę czasu przetrwa multi. :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@ TobiAlex

Ty masz jakieś problemy z tolerancją zdania innych osób. Nie przepuścisz żadnej krytycznej opinii na tym forum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> @ TobiAlex
>
> Ty masz jakieś problemy z tolerancją zdania innych osób. Nie przepuścisz żadnej krytycznej
> opinii na tym forum.

Tu nie chodzi o moje zdanie, ale o ogół. Napisałem już, że bzdurą jest krytykowanie gry tylko dlatego, że jest inna od poprzednich części. Już nie wspomnę o takich aspektach, że większość tych płaczków po prostu w daną grę w ogóle nie grało, obejrzeli trzy gameplay na krzyż i myślą, że już wiedzą wszystko o grze. Jezu, gdyby tak patrzeć na opinie takich osób, to w 90% gier bym nie grał (i czego bym żałował). Ale mniejsza o to, do unlocka pozostało 11 godzin i to jest najważniejsze!!! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.03.2013 o 14:08, Tomitechnodrome napisał:

Square Enix/Eidos jest tylko wydawca a robiło gre firma legedna Crystal Dynamics z USA

FYI Crystal Dynamics to studio wewnętrzne Square Enix, więc...

Tak czy inaczej żaden Ubisoft nie miał wpływu na grę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> @ TobiAlex
>
> Ty masz jakieś problemy z tolerancją zdania innych osób. Nie przepuścisz żadnej krytycznej
> opinii na tym forum.

Problem nie leży w braku tolerancji - nadużywasz tego słowa - tylko w tym że posty niektórych osób są ''śmieciowe''. Jeśli masz wyrazić opinię nie popierając jej jakimś sensownym wyjaśnieniem, to lepiej tego nie rób. Masz swoje zdanie? Wyraź je - nie jesteśmy jasnowidzami by wiedzieć o co Ci chodzi. Jeżeli wolisz napisać ogólnikową wypowiedź - kilka nic nie mówiących słów - to się powstrzymaj bo tylko zajmujesz miejsce. Pamiętaj też, że masz prawo do wyrażania swoich opinii i przekonań, ale nie oznacza to, że każdy musi się z nimi zgodzić. Nawet jak ktoś się nie zgodzi to nie oznacza to że jest nietolerancyjny. Prawo do posiadania własnego zdania wynika z wolności słowa, tolerancja to stosunek do drugiej osoby.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oh, pewnie jesteś tą odmianą gimbusa, który myśli że "złym hejterom" nie podobał się DmC, bo Dante nie miał białych włosów.
Nie- nam się DmC nie podobał, bo to kiepska gra.

Całe szczęście w tym przypadku gracze zagłosowali portfelem i gra sprzedała się tragicznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.03.2013 o 13:58, Janek_Izdebski napisał:

> I jak grałem na Xboksie to nie mogę oceniać gry? :)
IMHO przydałyby się jeszcze krótkie wrażenia z wersji PC w jakiejś ramce czy cóś...

Nie mamy jej jeszcze - jak Cenega podrzuci to Mysza na pewno skleci jakieś wideo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.03.2013 o 15:38, Krzysiek_Ogrodnik napisał:

Nie mamy jej jeszcze - jak Cenega podrzuci to Mysza na pewno skleci jakieś wideo :)

Byłoby super. Mam nadzieję, że tak właśnie się stanie. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ha, tu masz wyjaśnienie tego, o czym mówisz:

"Oh, pewnie jesteś tą odmianą gimbusa, który myśli że "złym hejterom" nie podobał się DmC, bo Dante nie miał białych włosów.
Nie- nam się DmC nie podobał, bo to kiepska gra.

Całe szczęście w tym przypadku gracze zagłosowali portfelem i gra sprzedała się tragicznie."


Kiepska gra. Tyle wyjaśnień. I to jest własnie to, o czym ja wspominam. A jak chcesz to mogę Ci podać moje argumenty - świetny gameplay, bardzo dobry feeling gry, dobra fabuła (może nie tak jak poprzednich części, ale jest dobra), bardzo dobra grafika (mowa oczywiście o PC), świetna muzyka, która idealnie pasuje do tego, co się dzieje na ekranie, dobry "rozwój" postaci, który pozwala eksperymentować (dodawanie / odejmowanie punktów, trening). Całość zrobiona tak, aby grę przejść przynajmniej dwa razy i to bez zbędnej nudy. Może być? A hejterzy dalej będą stękać, że to kiepska gra, że do nie DMC (nie, bo to DmC) itp. itd. Tak, zaraz znajdzie się geniusz, który powypisuje moje argumenty, ale w złym znaczeniu tego słowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Crystal Dynamics dokonało chyba niemożliwego - dostarczyli nam już dwa udane rebooty serii. Teraz pozostaje czekać na nowego Soul Reavera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować