Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Assassin`s Creed IV: Black Flag: nowe grafiki i informacje o grze

33 postów w tym temacie

Znowu system ekonomii,ale po co?Sprzedałeś skórę i na co kasę wtedy wydałeś?Na zbędną broń,której i tak się nie używało.AC III przeszedłem na siłę,ale przez całą grę nawet nie kupowałem broni,bo wystarczyło,by te głąby ustawiały się w kolejce do siekania,a ja wymachiwałem tylko ukrytym ostrzem,więc myślę,że i w tej części ten system jest zbędny.I niech usuną z gry ten mechanizm otwierania skrzyń,który wcisnęli do III części,bo jest chyba jednym z najgorszych ich pomysłów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe, czy będzie coś wspomniane o Henrym Morganie, albo znów jakaś wzmianka o Kiddzie, bo oni w rzeczywistości byli lepsi od takiego Teacha "Czarnobrodego", z czego pierwszy został jeszcze gubernatorem Jamajki ^^ Gra się szykuje naprawdę zacna, może nie w klimatach pierwszych AC...ale co z tego, skoro będą piraci? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zapowiada się niezwykle ciekawie. Już w AC III świat gry był dość duży, niestety momentami pusty, i nudny. Mam nadzieje że w AC IV świat będzie żywy, oraz przepełniony detalami. Bardzo podoba mi się element w którym będziemy mogli przeczesywać morskie głębiny, to sprawia że gra będzie posiadała co najmniej dwie płaszczyzny rozgrywki. Odwiedzanie starożytnych ruin przywodzi na myśl serie Uncharted. Trzymam mocno kciuki za najnowszą odsłonę serii AC.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ta gra będzie świetna. Pirackie klimaty będą genialne, a stosunek lądu i morza mają wynosić odpowiednio 60:40. Przy dodaniu misji pobocznych proporcje mają się zrównoważyć. To świetna wiadomość, bo liczę na coś pokroju Piratów z Karaibów, gdzie można było spędzić długie godziny na morzu, jedynie żeglując.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.03.2013 o 13:15, vegost napisał:

Yeahh.. Assasin''s Creed: Battlefield Duty IV :)


Call of Assassin''s + Ultra Elite Premium Limited Season Pass ;)

Do tego już w tym roku - koło marca następnego oczekuję AC V.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.03.2013 o 13:41, kesik93 napisał:

Assassin''s Creed IV: Call of Honor Skyrim Battlefield of Jack Sparrow... Bleh...


Elokwencja pełną gębą. A jaka pomysłowość.

Z opiniami się wstrzymam, nie będę jeszcze ferował. Zastanawia mnie kiedy zaczęli produkcję, bo trudno mi uwierzyć, że nad AC:BF siedział ten sam zespół, co od ACIII.
Póki co: zapowiada się dobrze, choć nie mogę przeboleć, że to już nie pachnie tak asasyńskimi klimatami jak np. jedynka albo dwójka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 04.03.2013 o 14:02, Leos8 napisał:

Z opiniami się wstrzymam, nie będę jeszcze ferował. Zastanawia mnie kiedy zaczęli produkcję,
bo trudno mi uwierzyć, że nad AC:BF siedział ten sam zespół, co od ACIII.


Nie siedział, były o tym informacje. Za BF odpowiada inne studio.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 04.03.2013 o 14:02, Leos8 napisał:


Z opiniami się wstrzymam, nie będę jeszcze ferował. Zastanawia mnie kiedy zaczęli produkcję,
bo trudno mi uwierzyć, że nad AC:BF siedział ten sam zespół, co od ACIII.
Póki co: zapowiada się dobrze, choć nie mogę przeboleć, że to już nie pachnie tak asasyńskimi
klimatami jak np. jedynka albo dwójka.


Nad grą miało pracować osiem studiów:

" nad grą pracuje osiem studiów Ubisoftu. Ubisoft Montreal prowadzi projekt, Ubisoft Singapore, Ubisoft Sofia i Ubisoft Quebec czuwają nad odsłoną dla pojedynczego gracza, a Ubisoft Annecy i Ubisoft Bucharest nad trybami sieciowymi "

http://polygamia.pl/Polygamia/1,124118,13500109,Assassin_s_Creed_IV__nowe_informacje__kolejny_zwiastun.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Początkowo koncepcja czwartego Assassins Creed, zupełnie do mnie nie przemawiała, jednak po pokazaniu trailera i ujawnieniu większej ilości informacji, gra zapowiada się zacnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Fajnie się zapowiada
i nie wiem co macie do broni w AC III
ja czasami kupiłem sobie jakieś inne bronie
i miło było popatrzeć na kombosy bronią ciężką

a opcja z otwieraniem skrzyń w AC III nie była trudna
na początku a potem ogarnąłem o co chodzi

jak nie umiecie takiej zwykłej czynności zrobić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ok, dziękuję bardzo ;)

Daelor: Nie wiem, nie mam czasu siedzieć w tym tak bardzo, jak kiedyś. Na szczęście lis podał mi listę studiów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować