Zaloguj się, aby obserwować  
nightfaler

War Thunder aka World of Planes

170 postów w tym temacie

Aż dziw bierze, że dla tego shitu od Wargame''a temat istnieję, a dla tej produkcji nie :(.
Ogólnie założenia podobne wykonanie o ligę lepsze. Gra w fazie otwartej bety, twórcy nie zapowiadają wipe''a nic tylko brać i grać.

Linczek http://warthunder.com/
Btw. chłopaki wcześniej zrobili też jedną ciekawą sieciówkę "Star Conflict" która też jest naprawdę dobra, a nie uzyskała zbyt dużej popularności.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gry o samolotach są dość specyficzne... Imho bez joysticka nie ma do podchodzić do takich gier, bo sterowanie na klawiaturze jest męczące. Dlategoż właśnie odpuściłem sobie World of planes jak i tego nie sprawdzę. Choć skoro mówisz że wykonanie lepsze to na 100% warte choćby obejrzenia gejmpleja. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.03.2013 o 19:01, Akoss-94 napisał:

Gry o samolotach są dość specyficzne... Imho bez joysticka nie ma do podchodzić do takich
gier, bo sterowanie na klawiaturze jest męczące. Dlategoż właśnie odpuściłem sobie World
of planes jak i tego nie sprawdzę. Choć skoro mówisz że wykonanie lepsze to na 100% warte
choćby obejrzenia gejmpleja. :)

Powiedzmy, że grałem na dżoju i....
jeszcze szybciej wróciłem do mychy + klawy. Co nie zmienia faktu, że zamierzam kupić sobie własny :P I go ogarnąć, ale póki co ];>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.03.2013 o 19:01, Akoss-94 napisał:

Gry o samolotach są dość specyficzne... Imho bez joysticka nie ma do podchodzić do takich
gier, bo sterowanie na klawiaturze jest męczące.

Tu się da grać bez niego. Sterowanie mysza i klawiatura jest calkiem dobrze zrobione.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

grałem w world of planes i nie czułem się zbyt pewnie sterując klawiaturą i myszką. Jeśli tutaj jest lepiej - sprawdzę. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.03.2013 o 19:28, Akoss-94 napisał:

grałem w world of planes i nie czułem się zbyt pewnie sterując klawiaturą i myszką. Jeśli
tutaj jest lepiej - sprawdzę. :)

Wierz mi, jest. Przede wszystkim sama gra jest też lepsza. W world of planes też grałem i po godzince spasowałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.03.2013 o 19:32, Darkstar181 napisał:

Wierz mi, jest. Przede wszystkim sama gra jest też lepsza. W world of planes też grałem
i po godzince spasowałem.

A jak tutaj jest z obrażeniami? W world of warplanes według mnie trzeba za długo strzelać żeby ubić, szczególnie te bombowce są za mocno przykoksane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.03.2013 o 20:01, Eff3ctiv3 napisał:

A jak tutaj jest z obrażeniami? W world of warplanes według mnie trzeba za długo strzelać
żeby ubić, szczególnie te bombowce są za mocno przykoksane.

W zależności od kalibru, punktu w który strzelamy, szczęścia czasami wystarczy sekundowa celna salwa, a czasami będziesz kołował za jakimś frajerem z dziwnego powodu..... bo 4 z rzędu seria po dupsku nie sprowadziła go do parteru (głównie grube bombowce, ale te też potrafią całkiem ładnie się posypać ;p).

Szkoda, że nie mam jakiegoś WIĘKSZEGO porównania to World of Warplenes, bo tamtego dropnąłem w super ultra szybkim czasie ;p Crap straszny...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.03.2013 o 20:01, Eff3ctiv3 napisał:

A jak tutaj jest z obrażeniami? W world of warplanes według mnie trzeba za długo strzelać
żeby ubić, szczególnie te bombowce są za mocno przykoksane.

Zależy, jak trafisz.
Możesz gonić takim I16 za głupim Beaufortem z 3 minuty i 2 razy przeładować, nim go zniszczyć.
Ale często w walkach przeciwko P26 zdarza mi się, że wystarczy krótka seria w ogon by spadł.
Ogólnie - celuj w silnik (zwłaszcza w czasie walki przeciw bombowcom) lub skrzydła (możesz przebić zbiornik paliwa lub odstrzelić połowę skrzydła).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.05.2013 o 21:03, Lisun napisał:

Odświeżę trochę, bo nowe wiadomości wyszły:
a) WT trafi również na PS4 - http://warthunder.com/en/news/145/current/
b) Pojawił się teaser czołgów - http://warthunder.com/en/news/144/current/


Z teasera niewiele widać, ale fajnie że gra zmierza na PS4 :). Ciekawe, czy połączą platformy?
A co do posta wyżej, trzeba też dodać że w odróżnieniu od WoWp, tutaj samoloty nie mają punktów życia ;) .
Jest to rozwiązanie o wiele bardziej zdrowe niż HP-ki, a walki nabierają smaku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobre wieści - patch 1.30 jest już na serwerze deweloperskim, możliwe, że przed końcem miesiąca już wyjdzie :).
Do czołgów - mają na pewno wyjść jeszcze w tym roku, po nich zajmą się marynarką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gra strasznie mi się spodobała i od czasu do czasu gram. Narazie gram tylko Wielką Brytanią i mam nią już prawie 4 poziom. Jednak wczoraj kupiłem sobie pierwszy bombowiec, ale nie mogę go używać w bitwie. Wie ktoś o co chodzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.05.2013 o 22:52, Demi23 napisał:

Gra strasznie mi się spodobała i od czasu do czasu gram. Narazie gram tylko Wielką Brytanią
i mam nią już prawie 4 poziom. Jednak wczoraj kupiłem sobie pierwszy bombowiec, ale nie
mogę go używać w bitwie. Wie ktoś o co chodzi?

Hmm powinno się dać, a załogę przełożyłeś z innego samolotu ( tj nałożyłeś bombowiec na jakiś poprzedni samolot ), czy kupiłeś nową? Masz jakiś komunikat o braku możliwości użycia bombowca? I sprawdź, czy masz go w ogóle na liście, jeśli nie to wybierz któryś z samolotów u dołu i daj "Zmień samolot".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Poprzednią załoge nauczyłem używać bombowca. Podczas bitwy mam go do wyboru, ale gdy go wybieram to nie mogę nacisnąć "dołącz". To chyba nie jest jakiś błąd u mnie bo widziałem że wiele osób tak ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wie ktoś jakie to ma wymagania w porównaniu z World of Warplanes? O ile w World of Tanks gra działa mi bez problemu na maksymalnych detalach, to w WoWP przy większej ilości samolotów w jednym miejscu robi mi się pokaz slajdów, co strasznie wkurza.

W War Thunder jest lepiej w tej kwestii?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować