Zaloguj się, aby obserwować  
nightfaler

War Thunder aka World of Planes

170 postów w tym temacie

Dnia 23.05.2013 o 20:18, Kazak napisał:

Wie ktoś jakie to ma wymagania w porównaniu z World of Warplanes? O ile w World of Tanks
gra działa mi bez problemu na maksymalnych detalach, to w WoWP przy większej ilości samolotów
w jednym miejscu robi mi się pokaz slajdów, co strasznie wkurza.

Jeżeli czołgi Ci płynnie chodzą, to War Thunder też spokojnie będzie działał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.05.2013 o 23:03, Lisun napisał:

>

Z przechwytem klatek/s. też są jaja, gra mi pokazuje powiedzmy te 60-80 klatek a xfire zawsze wartość dwa razy większą :P Dokładnie dwa razy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.05.2013 o 01:35, Sztywny_pl napisał:

Z przechwytem klatek/s. też są jaja, gra mi pokazuje powiedzmy te 60-80 klatek a xfire
zawsze wartość dwa razy większą :P Dokładnie dwa razy :)

Ja jakkolwiek płynność mam dobrą to spotykam cyrki z pingiem. Wczoraj miałem wedle gry jakieś 60-70 czyli dość dobrze, po czym mój Ju-88 podczas lotu nagle skakał kilka razy w przód lub tył. Jako że to było Pearl Harbour i latałem między statkami amerykanów czułem się jakbym trafił na experyment philadelphia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

taki smieszny problem - latam z joystickiem saitek cyborg v.1, ale sterowanie.. jest generalnie mniej płynne niż jakbym chciał używać myszki. Jeszcze pół biedy jak chodzi o jakieś manewry niewymagające precyzji, ale próba utrzymania przeciwnika w celowniku to droga przez mękę, której w takim Rise of Flight nie doświadczam. Myślałem, że to może czułość i dead zone są domyślnie kijowo ustawione, ale grzebanie przy nich nie poprawiło diametralnie komfortu. Ktoś wie o co chodzi, jakiś oficjalny topic na forum (bo gdzies kiedys slyszalem, ze nie jestem jedyny)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.05.2013 o 09:48, dark_master napisał:

taki smieszny problem - latam z joystickiem saitek cyborg v.1, ale sterowanie.. jest
generalnie mniej płynne niż jakbym chciał używać myszki. Jeszcze pół biedy jak chodzi
o jakieś manewry niewymagające precyzji, ale próba utrzymania przeciwnika w celowniku
to droga przez mękę, której w takim Rise of Flight nie doświadczam. Myślałem, że to może
czułość i dead zone są domyślnie kijowo ustawione, ale grzebanie przy nich nie poprawiło
diametralnie komfortu. Ktoś wie o co chodzi, jakiś oficjalny topic na forum (bo gdzies
kiedys slyszalem, ze nie jestem jedyny)?

Ja niestety miałem ten sam problem i poddałem się z tym. Obecnie latam na myszce i mam dużo więcej zestrzeleń niestety za cenę tego że również częściej się rozbijam i nie mogę robić dobrych manewrów co na joy''u.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>Ktoś wie o co chodzi, jakiś oficjalny topic na forum (bo gdzies

Dnia 24.05.2013 o 09:48, dark_master napisał:

kiedys slyszalem, ze nie jestem jedyny)?

O ile wiem to jest bug w modelach lotu samolotów, podobno już wiedzą, o co chodzi:
http://forum.warthunder.com/index.php?/topic/33890-joystick-wobble-why-devs-wont-discuss-it/page-3#entry408943

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.05.2013 o 10:29, Tomoya-kun napisał:

Ja niestety miałem ten sam problem i poddałem się z tym. Obecnie latam na myszce i mam
dużo więcej zestrzeleń niestety za cenę tego że również częściej się rozbijam i nie mogę
robić dobrych manewrów co na joy''u.

Czytałem, że problem ze sterowaniem czymkolwiek innym niż myszką jest znany twórcom i pracują nad nim w pocie czoła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze jedno - dziś o 21:00 na TSie War Thundera odbędzie się sesja Q&A z developerami.
Obecni będą:
Borysich - koordynator do spraw Community
Trojan - odpowiedzialny za Devlopment Team i modele lotów
Senio - Admin Gaijina
BVV_d - odpowiedzialny za odwzorowanie amunicji.
Adres TS - http://forum.warthunder.com/index.php?/topic/9645-new-teamspeak-information/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.05.2013 o 20:16, Lisun napisał:

Pojawiły się pierwsze screeny z czołgów:
EDIT - Jeszcze jeden, bo się wszystkie nie zmieściły - http://warthunder.com/upload/image/1000x700/shot%202013_05_14%2021_49_41.jpg

Nie ma co ukrywać że przynajmniej graficznie prezentuje się to wyśmienicie. I modele maszyn (Tygrys!) mimo że twierdzą że to wczesna faza to są świetne. Choć bardziej czekam na informacje jak będzie nimi wyglądał gameplay(czy naraz z lotnictwem? ile maszyn można zabrać do bitwy? itp?)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.05.2013 o 20:34, Tomoya-kun napisał:

Czy naraz z lotnictwem?

Nie, od tego będzie tryb World War (gdzie zmierzą się samoloty, czołgi i statki).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.05.2013 o 20:45, Lisun napisał:

> Czy naraz z lotnictwem?
Nie, od tego będzie tryb World War (gdzie zmierzą się samoloty, czołgi i statki).

Cóż mam wrażenie że w ten tryb będę całkiem sporo grywał. Ciekawi mnie tylko jak zrównoważą obecność lotnictwa i czołgów (pomijam danie dział przeciwlotniczych, ale obecnie 1 Ju-88 jednym przelotem może nakosić i 20 czołgów). No ale do tego czasu już powinienem mieć przynajmniej ze 2 drzewka samolotów ładnie rozwinięte.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Osobiście nie widzę sposobu na zbalansowanie tego. Co z tego, że będą działka plot, skoro czołgi i tak będą padać jak muchy, a gracze je prowadzący będą rage''ować? W WoT wystarczy artyleria, by gracze byli ostro wpienieni, marynarka i lotnictwo może kompletnie zniechęcić ludzi do brania czołgów.
Bo co taki Tygrys może robić? Walczyć z innymi czołgami - wiadomo.
Ale co jeśli nadleci samolot? dupa, nic nie zrobi.
A co jeśli podjedzie za blisko brzegu i gdzieś tam pływa sobie krążownik chcący nabić sobie fraga? Nic nie poradzi.

Dlatego pomimo, że czekam na wprowadzenie pojazdów lądowych i morskich, to jestem sceptyczny jeśli chodzi o łączone bitwy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.05.2013 o 20:59, KuroNeko napisał:

Osobiście nie widzę sposobu na zbalansowanie tego. Co z tego, że będą działka plot, skoro
czołgi i tak będą padać jak muchy, a gracze je prowadzący będą rage''ować? W WoT wystarczy
artyleria, by gracze byli ostro wpienieni, marynarka i lotnictwo może kompletnie zniechęcić
ludzi do brania czołgów.
Bo co taki Tygrys może robić? Walczyć z innymi czołgami - wiadomo.
Ale co jeśli nadleci samolot? dupa, nic nie zrobi.
A co jeśli podjedzie za blisko brzegu i gdzieś tam pływa sobie krążownik chcący nabić
sobie fraga? Nic nie poradzi.

Czołgi raczej będą skupione na walce z innymi maszynami naziemnymi oraz zajmowaniu lokacji a nie strzelaniu do okrętów :) Cóż aby zwiększyć ich przeżywalność wystarczy kompletnie usunąć (lub dla wszystkich poza innymi naziemnymi) znaczniki maszyn. Wtedy nawet na otwartym polu szybko lecący samolot może mieć problem z zauważeniem odpowiednio zakamuflowanego czołgu, a co dopiero jak takowy wjedzie w las. Co najwyżej inne maszyny mogą podawać lotnictwu o okrętom koordynaty do ostrzału. A jak wiadomo nikt nie będzie czekał w 1 miejscu na śmierć chyba że nie wykryty, a nawet po tym przelecenie kilku km dla takiego pocisku z pancernika zajmuje na tyle długo że da się uratować. Tym bardziej że w tym samym czasie będzie je męczyło lotnictwo i inne okręty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zaczalem grac w WT. Dobilem sie do Gladiatora (by isc w strone Spitfire''ow). I ok. Chce zamontowac mu ulepszenia (gralem w WoT) i... nie moge bo brakuje mi "doswiadczenie za sterami" czy cos takiego. To jest jakis achievemnt? Medal?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.06.2013 o 01:21, Ichvander napisał:

Zaczalem grac w WT. Dobilem sie do Gladiatora (by isc w strone Spitfire''ow). I ok. Chce
zamontowac mu ulepszenia (gralem w WoT) i... nie moge bo brakuje mi "doswiadczenie za
sterami" czy cos takiego. To jest jakis achievemnt? Medal?

Nie, ani achievement ani medal, po prostu część usprawnień dla samolotu odblokuje się w miarę postępów w lataniu tym samolotem. Pograj trochę bitew i zdobądź ciut punktów, a upgrade''y staną przed Tobą otworem :) .
Tylko uwaga, dla każdego samolotu na modyfikacje trzeba pracować osobno ;).

diablolod: jest zupełnie na odwrót, ciężko uznać które maszyny wiodą prym choć delikatnie wskazałbym na Spitfire''y i niemieckie BF 109 (przez dobrą zwrotność i prędkość wspinania się), ale każdy samolot jest w czymś dobry a w czym innym nie domaga :). Sprawa wygląda o wiele ciekawiej niż w WoTcie. Nawiasem, jakoś specjalnie w WoTcie nie odczułem żeby ruscy byli koksami, może z rok-półtora temu, ale też nie tak bardzo.

Ja na przykład latam głównie amerykańskimi myśliwcami, i mimo dużej siły ognia (obie Airacobry na 6lvl, gdzie tu prawie 9lvl USA) skręcają i kręcą się gorzej, niż gospodarka w czasie kryzysu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować