Zaloguj się, aby obserwować  
nightfaler

War Thunder aka World of Planes

170 postów w tym temacie

Jak jest z samouczkiem, warto przejść go wszystkimi nacjami, odkrywa się przez to dodatkowe samoloty, czy nie ma to znaczenia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie ma znaczenia chyba.
Samouczek warto przejść bo poznajesz podstawy gry plus dostajesz nieco złotych lwów.
Jeśli jeszcze nie latałeś żadnej bitwy z graczami, to rozpocznij je sowieckimi samolotami, bowiem dostaniesz za to najlepszy chyba premium niskotierowy (o ile to nadal aktualne), ja niestety dałem ciała i mam jakiegoś włoskiego crapa, którym zbyt wiele nie da się ugrać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.07.2013 o 14:20, meryphillia napisał:

Nie ma znaczenia chyba.
Samouczek warto przejść bo poznajesz podstawy gry plus dostajesz nieco złotych lwów.
Jeśli jeszcze nie latałeś żadnej bitwy z graczami, to rozpocznij je sowieckimi samolotami,
bowiem dostaniesz za to najlepszy chyba premium niskotierowy (o ile to nadal aktualne),
ja niestety dałem ciała i mam jakiegoś włoskiego crapa, którym zbyt wiele nie da się
ugrać.

Ale super gra, do tej pory rozegrałem tylko samouczki, moja pierwsza bitwa, tak jak radziłeś rozegrałem ją sowieckimi maszynami i faktycznie dostałem jakiś nowy samolot, to pewnie ten o którym mówisz i od razu pierwsze miejsce w teamie :D fajnie się gra, o niebo lepiej niż w tych samolotach WG, raz w nie pograłem i o raz za dużo ;P

20130713165722

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Aha mam jeszcze jedno pytanie, jak mnie zestrzelili to mogłem jeszcze wybrać jeszcze 1 samolot?! to 3 samoloty można mieć na bitwę? Idzie jakoś przerzucać załogę na nowe samoloty? Aha i jak to jest w przypadku tego prem samolotu? To działa tak jak w WoT, że załoga nie musi być przeszkolona na niego? W co w ogóle walić te PD dla załogi? Jak zwerbuje dodatkową załogę to mogę mieć 4 samoloty podczas bitwy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.07.2013 o 17:09, Paoro napisał:

Aha mam jeszcze jedno pytanie, jak mnie zestrzelili to mogłem jeszcze wybrać jeszcze
1 samolot?! to 3 samoloty można mieć na bitwę?

Ile załóg tyle samolotów.

Dnia 13.07.2013 o 17:09, Paoro napisał:

Idzie jakoś przerzucać załogę na nowe
samoloty?

Ta, ale przeszkolenie kosztuje. Jednak jest ono na stałe, tzn zawsze możesz z powrotem wrócić do innego samolotu za free.

Dnia 13.07.2013 o 17:09, Paoro napisał:

Aha i jak to jest w przypadku tego prem samolotu? To działa tak jak w WoT,
że załoga nie musi być przeszkolona na niego?

up

Dnia 13.07.2013 o 17:09, Paoro napisał:

W co w ogóle walić te PD dla załogi?

Jedną załogę ćwicz po bombowce tzn ładuj w zakładkę gunners. Reszta po równo warto też mocno boostować reaload speed imo
>Jak zwerbuje dodatkową załogę to mogę mieć 4 samoloty podczas bitwy?
up


A tak poza tym to pytania z dupy.... Pograłbyś z godzinę i sam być na nie znał odpowiedzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W bitwie możesz uczestniczyć tyle razy ile masz załóg dla konkretnej nacji.
5 jest "darmowych" z trzema startujesz, dwie dokupić możesz za Srebrne Lwy, kolejne już za Złote Lwy.

Co do załóg, to optymalną ilością, są dwie dla myśliwców, jedna dla samolotów szturmowych i jedna dla bombowców, ale i tak wszystko zależy od preferencji względem tego czym chcemy latać.

Co do szkolenia załóg, IMO najlepiej na początek władować punkty w obsługę naziemną no i oczywiście chomikować na załodze bombowej punkty na kolejnego strzelca pokładowego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie polatałem dzisiaj wszystkimi nacjami, imo najgorzej na tym 1 tierze grało mi się Amerykanami oraz Niemcami i tu moje pytanie twórcy WT to też Białorusini, albo Ruskie wielbiący sowiecką myśl techniczną? Bo Sowieci w tej grze mają piekielnie mocne maszyny, póki co oczywiście.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Powiem tak- Yak-9 (Rosjanie) i Aircobry i Kingcobry (USA)- tymi samolotami nawet slepy bedzie gral dobrze. Od rosjan wrazenie robia na mnie takze IL-2, wydaje sie byc bardzo dobrym szturmowcem. Niemieckie maszyny, ktore zrobily na mnie dobre wrazenie to seria BF-109/trop- cholerne pancerne latajace czolgi (jeden wytrzymal 3 magazynki ze Spitfire MK. V co poskutkowalo criticalem w oba skrzydla, lotki i zapalil mu sie silnik...i lecial -.-).
Ja latam angolami (Spitfire glownie) i Beufighterem MK. X. I te samoloty sa dla mnie ok ;) posiadam takze Typhoona, ktory jest takim smieciem, ze nawet nie wylatuje nim. Tak samo jest z Wellingtonem.

Ogolem- kazda nacja chyba ma swoje plusy i minusy ;) ale najbardziej wkurzajace sa wlasnie Yaki i cobry. I to nie tylko przeze mnie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niestety podobnie jak było to z serią Ił (i nadal zresztą jest, choć nie rządzi nią już Słoneczko Oleg) i tam też drewnoloty sowieckie prały ile wlezie szwabskie truchełka, tak jest i w WT.
Nic nie poradzi się niestety na to że za naszą wschodnia granicą rządzi niepodzielna myśl o doskonałości technicznej i zmyślności militarnej za czasów IIWŚ.

To co irytuje w WT jeśli chodzi o niemieckie myśliwce, to fakt że dopiero Bf-109 są jakimiś myśliwcami z prawdziwego zdarzenia i droga do nich, to droga przez mękę (może rekompensować ją nieco co prawda złomem włoskim).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.11.2013 o 23:57, Nightdew napisał:

Strasznie nakręciłem się na war thunder, ale niestety po ściągnięciu całości i kliknięciu
na przycisk graj wyskakuje błąd:


U mnie wszystko chodzi jak złoto. A przy okazji od 2 dni są specjalne misje w zależności od trybu rozgrywki są większe lub mniejsze wartości. Chodzi o zniszczenie pojazdów samolotów itp. Za wykonanie ich zwiększa się szanse na dostanie się do zamkniętych beta testów czołgów od Gajin ;].

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.11.2013 o 23:57, Nightdew napisał:

Strasznie nakręciłem się na war thunder, ale niestety po ściągnięciu całości i kliknięciu
na przycisk graj wyskakuje błąd:


W launcherze powinna być opcja sprawdzenia plików gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dwa tygodnie temu wróciłem do War Thundera.

Naprawdę super gierka, ale niestety, brak balansu i tutaj się znalazł. Radzieckie maszyny są przepakowane, podczas gdy niemcami i brytolami trzeba się męczyć.

Nie wiem jak z jankesami i japońcami, bo nimi nie gram, ale wątpie by było lepiej.

Aha, dawać Ground Forces !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.11.2013 o 11:03, Darkstar181 napisał:

Dwa tygodnie temu wróciłem do War Thundera.

Naprawdę super gierka, ale niestety, brak balansu i tutaj się znalazł. Radzieckie maszyny
są przepakowane, podczas gdy niemcami i brytolami trzeba się męczyć.

Nie wiem jak z jankesami i japońcami, bo nimi nie gram, ale wątpie by było lepiej.

Aha, dawać Ground Forces !



Brytolami męczyć? Hurrican''y i Spitfire''ry to najłatwiejsze samoloty do latania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 16.11.2013 o 12:46, Pan_Herbatka napisał:

Brytolami męczyć? Hurrican''y i Spitfire''ry to najłatwiejsze samoloty do latania.

najpierw trzeba je odblokować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.11.2013 o 14:27, Darkstar181 napisał:

najpierw trzeba je odblokować


Hurricane to 2 tier. Dojśc do niego mozna w jeden wieczór. Jest to na tyle dobry samolot, że można nim z powodzeniem nawet 7 tiery strącać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.11.2013 o 11:03, Darkstar181 napisał:

Dwa tygodnie temu wróciłem do War Thundera.

Naprawdę super gierka, ale niestety, brak balansu i tutaj się znalazł. Radzieckie maszyny
są przepakowane, podczas gdy niemcami i brytolami trzeba się męczyć.

Nie wiem jak z jankesami i japońcami, bo nimi nie gram, ale wątpie by było lepiej.

Aha, dawać Ground Forces !

No Niemcy dopiero rozwijają skrzydła od linii BF109 na E, gdzie można spokojnie robić szatkownicę z wrogich samolotów, a BF109 F z triple 20 mm minnengeshos ciśnie nawet ruskie yaki. Kwestia wyćwiczenia na danym samolocie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Radzieckimi się fajnie lata ale jankesi najbardziej irytują ot taka Aircobra na 6 tierze 1 salwa potrafi odstrzelić skrzydło...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.11.2013 o 20:08, Hacket napisał:

Radzieckimi się fajnie lata ale jankesi najbardziej irytują ot taka Aircobra na 6 tierze
1 salwa potrafi odstrzelić skrzydło...

Problem z Aircobrą jest taki, że jak wsiądziesz jej na tyłek to już nie ucieknie, więc przy niej trzeba nieco ogarniać minimapę i wszytko dookoła by nie doszło do takiej sytuacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować