Zaloguj się, aby obserwować  
nightfaler

War Thunder aka World of Planes

170 postów w tym temacie

Niby tak, ale pojazdy naziemne mogą utrzymywać i zajmować punkty kontrolne (z tego co słyszałem, ciężko ten drugi punkt sprawdzić w praktyce, bo albo wszystko jest szybko zajęte, albo pojazdy szybko są niszczone). Jeśli na czerwonym cp stoją czerwone czołgi to nie zajmiesz tego niebieskim samolotem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.12.2013 o 16:29, Hacket napisał:

Tyle że on grał w dominacje a tam punkty naziemne dużo nie dają. Tylko przejmować lotniska
i odbijać przeciwnikowi :P


Fakt - nie zauważyłem. Ale w takim razie pilot z taką ilością zestrzeleń powinien utrzymać lotnisko - czy tak faktycznie było, tego się niestety nie dowiemy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No dobra, wjechała nowa łatka. Co o niej sądzicie? Bo ja uważam, że lekko spartaczyli tą grę. Ten rozwój samolotów... Teraz tak wolno to idzie, że aż szczęka opada. Oraz nie wiem czemu gdy robię Spitfire''em zwrot o 180 to ciągnie samolot w dół. Parę razy się rozbiłem w ten sposób.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.12.2013 o 16:53, Krytyczny napisał:

Niby tak, ale pojazdy naziemne mogą utrzymywać i zajmować punkty kontrolne (z tego co
słyszałem, ciężko ten drugi punkt sprawdzić w praktyce, bo albo wszystko jest szybko
zajęte, albo pojazdy szybko są niszczone). Jeśli na czerwonym cp stoją czerwone czołgi
to nie zajmiesz tego niebieskim samolotem.

Pojazdy zajmują punkty i je utrzymują.

EDIT: nie spojrzałem na datę, złoty szpadel dla mnie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Miałem 2 tyg przerwę od gry. Teraz wróciłem i nie ogarniam nowego patcha. Dawniej po wbiciu nowego levela było wiadomo co można kupić. Teraz jakiś głupi poodział na 5 poziomów i z tego co rozumiem to trzeba kupić każdy samolot aby iść wyżej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.01.2014 o 14:33, Nightdew napisał:

Miałem 2 tyg przerwę od gry. Teraz wróciłem i nie ogarniam nowego patcha. Dawniej po
wbiciu nowego levela było wiadomo co można kupić. Teraz jakiś głupi poodział na 5 poziomów
i z tego co rozumiem to trzeba kupić każdy samolot aby iść wyżej...

Nie trzeba. Wystarczy odkryć, nie kupić.
No i RP (Research points) dla danego samolotu można zbierać jakimkolwiek innym tej samej nacji. (Aczkolwiek poprzednik w linii ma 30% bonusu)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 02.01.2014 o 16:33, KuroNeko napisał:

Nie trzeba. Wystarczy odkryć, nie kupić.
No i RP (Research points) dla danego samolotu można zbierać jakimkolwiek innym tej samej
nacji. (Aczkolwiek poprzednik w linii ma 30% bonusu)


Przecież mam pod każdym nieodkrytym samoloten wyraźnie napisane na czerwono: Trzeba zakupić poprzedni samolot.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zna ktoś może zastosowanie wszystkich rodzajów pocisków dostępnych w War Thunder? Niestety bardzo słabo u mnie na poziomie technicznym. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmm, jak działa matchmaking w tej grze? Latam sobie ostatnio pierwszym Hurricane''em i całkiem nieźle mi idzie(o dziwo), ale to pewnie że wrzuca go do walk wieloma początkowymi dwupłatowcami które są od niego słabsze(albo ja mam takie wrażenie). Teraz odkrył mi się pierwszy Spitfire(na którym domyślnie chciałem sobie polatać) i zastanawiam się na ile gorzej będzie mi się przez to latało Hurricane''em.xD

Druga rzecz - w co warto dodawać punkty(załogi/pilota) w/w samolotów?
Pamiętam też, że znajomy mówił coś o błędnym tłumaczeniu jednego ze skilli, który to po naszemu nie brzmiał zbyt zachęcająco, a w oryginale poprawiał celność podczas strzelania do wrogów. Nie wiem za bardzo o co chodzi(i czy to w ogóle jest jeszcze), ale zapytać nie zawadzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.01.2014 o 18:31, Nephren-Ka napisał:

Hmm, jak działa matchmaking w tej grze? Latam sobie ostatnio pierwszym Hurricane''em
i całkiem nieźle mi idzie(o dziwo), ale to pewnie że wrzuca go do walk wieloma początkowymi
dwupłatowcami które są od niego słabsze(albo ja mam takie wrażenie). Teraz odkrył mi
się pierwszy Spitfire(na którym domyślnie chciałem sobie polatać) i zastanawiam się na
ile gorzej będzie mi się przez to latało Hurricane''em.xD

Druga rzecz - w co warto dodawać punkty(załogi/pilota) w/w samolotów?
Pamiętam też, że znajomy mówił coś o błędnym tłumaczeniu jednego ze skilli, który to
po naszemu nie brzmiał zbyt zachęcająco, a w oryginale poprawiał celność podczas strzelania
do wrogów. Nie wiem za bardzo o co chodzi(i czy to w ogóle jest jeszcze), ale zapytać
nie zawadzi.


Gdy najedziesz na samolot, to pokażą Ci się jego dane. Jedną z nich jest battle rank (Nie wiem jak to przetłumaczyli) On decyduje o tym, z jakimi samolotami będziesz walczyć. Generalnie gra dobierze Ci bitwę według samolotu z najwyższym battle rank który masz w swoim line-upie. (Zestawie)

Generalnie szybkość przeładowania i witalność dla pilota. Skille strzelców są tylko i wyłącznie dla bombowców i attackerów, które mają wieżyczki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.04.2014 o 16:25, Reffan napisał:

Chyba mam pecha albo nie wiem o co chodzi. Odkąd zacząłem jeździć Panzerem IV Ausf. C
to praktycznie jak tylko oberwę od kogokolwiek to wybucha mi amunicja i pozamiatane.
-.-


Ja bym dawał na pech i smiechową loterię. Zacząłem od lini niemieckich tdków i to są bydlaki totalne zwykle one hit i po przeciwniku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.04.2014 o 19:07, nightfaler napisał:

Da się jeszcze dołączyć do bety z czołgami?

Gryonline rozdawał kluczyki do bety jakoś tydzień temu, ale pewnie już się przestali w to bawić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.04.2014 o 19:07, nightfaler napisał:

Da się jeszcze dołączyć do bety z czołgami?

Możesz kupić paczkę z czołgiem premium oraz dostępem do CBT.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować