Zaloguj się, aby obserwować  
nightfaler

War Thunder aka World of Planes

170 postów w tym temacie

Co jest z tą cholerną grą? Nie potrafię NIC zestrzelić, a mnie rozpieprzają w kilka sekund. Na pierwszych tierach dużo łatwiej było coś zniszczyć, a jak odkąd jestem na III to się nie da. Doczłapałem jakoś do BF-a, ale jest dalej to samo, a słyszałem, że to pierwszy dobry samolot z niemieckiej linii. Może ktoś coś doradzić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.04.2014 o 14:21, Kazak napisał:

Co jest z tą cholerną grą? Nie potrafię NIC zestrzelić, a mnie rozpieprzają w kilka sekund.
Na pierwszych tierach dużo łatwiej było coś zniszczyć, a jak odkąd jestem na III to się
nie da. Doczłapałem jakoś do BF-a, ale jest dalej to samo, a słyszałem, że to pierwszy
dobry samolot z niemieckiej linii. Może ktoś coś doradzić?


Najlepsza rada jaka może być - usuń tę mierną grę jak najdalej od swojego dysku.;>
Ja zrobiłem to co prawda niedawno, ale po tym jak dwupłatowy samolot z pierwszego tieru wleciał w skrzydło mojego bombowca(również pierwszy tier, ten wielki rosyjski) i urwał je, przy czym jemu nie stało się nic i sobie odleciał, to miarka się przebrała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.04.2014 o 14:21, Kazak napisał:

Co jest z tą cholerną grą? Nie potrafię NIC zestrzelić, a mnie rozpieprzają w kilka sekund.
Na pierwszych tierach dużo łatwiej było coś zniszczyć, a jak odkąd jestem na III to się
nie da. Doczłapałem jakoś do BF-a, ale jest dalej to samo, a słyszałem, że to pierwszy
dobry samolot z niemieckiej linii. Może ktoś coś doradzić?

Zazwyczaj celownik jest ustawiony na 400 metrów, powyżej tego dystansu lepiej jest strzelać krótkimi seriami za celownikiem (inaczej mówiąc biorąc poprawkę, celuj trochę przed celownikim od strony gdzie nie ma samolotu). Jeżeli dalej masz problemy, to teoretycznie możesz kupić amunicję ze smugowymi (chociaż lepsze są universal dla karabinów maszynowych, dla działek air target).
Jeżeli ktoś leci na czołówkę (nie polecam przeciw Yak-9k czy Do-217 albo IL 2, właściwie wszystkiemu co ma na tyle mocne działka, że urwie skrzydło jednym strzałem albo ma więcej działek niż 2) to od dystansu 900 metrów celuj nieco nad samolotem obniżając ze zbliżającym się dystansem celownik. Nie zapomnij potem uniknąć wraku albo wrogiego samolotu - crashe w tym wypadku są normą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co tu taka cisza? Gra zrobiła się taka słaba? Grałem ostatnio w styczniu i zastanawiam się co przez te pół roku się zmieniło. Zaszły jakieś istotne zmiany?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak coś to na forum wt jest największy tłok. A co do zmian mogę się wypowiedzieć na temat czołgów głównie bo w nie gram i sporo się zmieniło dodali trochę nowych maszyn w tym pplotki. Sporo zmienione w dm xraye przy zabójczych strzałach nowy tryb arcade na czołgi bardzo miodny jak dla mnie(który łączy samoloty całkiem sprawnie). I ogólnie ostatni pacz uważam na wielki plus jeśli chodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja ogólnie mam swietne staty na samolotach - 126 misji - 63 wygrane (50% WR), zniszczonych celów powietrznych 168 oraz 597 celów naziemnych, razem 765, co daje 6 zniszczonych celów na misję, gram pod drużynę czyli nie szukam tylko celów powietrznych, ale ląduje na lotniskach, niszczę czołgi itp. Ogólnie wymiatam i latam myśliwcami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jakiś czas temu miałem na kompie czyszczenie dysku, ponownie zainstalowałem war thunder ale chyba po drodze była jakaś aktualizacja sterowania i kompletnie się zmieniło (nawet nie umiem wystartować ) Jak przywrócić domyślne ? (STARE)

CHODZI O COMBO MYSZKA +KLAWIATURA


2 sprawa to problem z odblokowanymi samolotami odblokowałem je, kupiłem ale się trochę zestarzały i musiałem je wyłączyć z paczki samolotów po ponownej instalacji były nieodblokowane i nie kupione DO KOGO SIĘ ZGŁOSIĆ ? nie mam zamiaru nadrabiać tego 14 miesięcy...

PS NIE UMIEM DAĆ ODPOWIEDZI DO WASZYCH ODPOWIEDZI PROSZĘ NAPISZCIE JAK TO ZROBIĆ

błagam o pomoc


UPRZEJMIE INFORMUJE ŻE NADGORLIWOŚĆ JEST GORSZA OD FASZYZMU MODERATORZE

z poważaniem wyżej podpisany...

proszę o uprzejmie o odpowiedzi użytkownicy


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować